Reklama

Flirtoval se mnou policajt?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

DENI144 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.03.18 02:43
Flirtoval se mnou policajt?

Zdravím, mám takový dotaz, co je pro vás flirt? Dnes se mi stala zajímavá věc. Stala jsem na zastávce a kouřila, prisli dva opravdu pekny policajti a říkají slečno? Občanský průkaz prosím, řekla jsem, že nemám doklady, vzal papír a začal vypisovat pokutu, celej dobu mě sjížděl pohledem, usmíval se, měl v mém jmene chybu, když jsem ho opravila usmál se a mrknul na mě :D a řekl blbeeeej policajt no. a jak jsem kouřila cigáro tak jsem před ním hodila to cigáro na zem začal se zase usmívat, díval se mi hluboko do očí a řekl no sakra :D a vybouchl smíchy, ptal se kde pracuju, a odkud jedu ve 2 hodiny ráno, řekl že muze bejt až 1000korun pokuta říkám ahaaa, dobře. Tak byla pokuta vypsana, podepsala jsem to a mějte se nádherně slečno. Pak jsem koukala na ten papír a žádná castka tam napsaná není, prostě jen adresa, mě jméno ale částku nevyplnil. :D byl to flirt? :oops:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

elena.78
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 10.03.18 04:16

Ne, ale ty jsi pěknej… troll.

Eli45
Stálice 94 příspěvků 10.03.18 04:16

Jo a pokuta byla jen zaminka k tvemu jmenu a adrese :lol: ted jen aby to nebyl nejaky uchyl :lol:

elena.78
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 10.03.18 04:24
@Anonymní píše:
Jo a pokuta byla jen zaminka k tvemu jmenu a adrese :lol: ted jen aby to nebyl nejaky uchyl :lol:

Třeba jí ráno po šichtě donese pugét růží a karton startek :mrgreen:

vertunka
Závislačka 4552 příspěvků 10.03.18 04:47

Zase si tolik nefandi. A nehul na zastavce :poblion:.

Halamka
Závislačka 3429 příspěvků 10.03.18 05:07

Ty jsi hlavně pr.se. Kouřit na zastávce a odhazovat vajgly na zem.

Petruna21
Echt Kelišová 9840 příspěvků 10.03.18 05:33

Zaprvé jsi pěkný prase :P a za druhý moc krásně vymyšlený příběh :palec:

lachtanice86
Kelišová 5706 příspěvků 10.03.18 06:16

Si čuně.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.03.18 06:50

Jezisi neprehanejte, vajgly na zem hazi kde kdo. :roll:

anivbl
Ukecaná baba ;) 1085 příspěvků 10.03.18 06:58
@Anonymní píše:

A taky to je pěkně nechutný. Hovna od psů a vajgly, to nesnáším. Nechápu aroganci a lenost některých lidí. A zpátky k tématu. I kdyby s tebou flirtoval, tak co? Myslíš, že teď na tebe bude čekat u domu a pozve tě na rande? Spíš si prostě krátil nudnou směnu ;)

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.03.18 07:06

Ježiš, kdybych se každý den měla pozastavovat nad tím kolik mužů se mnou flirtuje tak bych nedělala nic jiného… ty jsi to asi zažila dneska poprvé co

Marie432875
Ukecaná baba ;) 1869 příspěvků 10.03.18 07:11

Podle všeho se spis jen dobre bavil.

terien
Kelišová 7384 příspěvků 10.03.18 07:12

Hodně trapná pohádka :roll:

Halamka
Závislačka 3429 příspěvků 10.03.18 07:16
@Anonymní píše:

a pak to taky tak vypadá. Jak říkám, jsi čuně.

dedrichov
Závislačka 2694 příspěvků 10.03.18 07:37
@Anonymní píše:

No já teda ne.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Postrach škol Táta parťák chce, aby si děti dělaly, co chtěly. Budeme negramoti?

Bloger, který je známý pod přezdívkou Táta parťák a který svou pravou... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Reklama