Flirtování s kolegyní

Anonymní
2.1.20 21:44

Flirtování s kolegyní.

Zdravím, chtěla bych požádat o radu. Před 2 roky jsem zjistila, že manžel flirtuje s kolegyní v práci. Jsme spolu už dlouho. Kolegyně je cca o 5 let mladší, má manžela i děti, mladší o polovinu než jsou naše. Vždy kritizoval soc. sítě a pak si nainstaloval WhatsApp a začal si s kolegyní psát. Někdy se choval ke mně nepříjemně někdy naopak, nechápala jsem proč. A já udělala tu špatnost, že jsem se podívala do mobilu. Psali si pracovně, ale i začalo flirtováni, jak ji to sluší, jaká je šikulka, ona se pořád zajímala, jak mu je, když se jí zdál smutný, tak ať se jí svěří…a jestli spolu nezajdou posedět atd. Později jsem se dočetla, že by chtěla, aby to bylo mezi nima jako dřív a že to není těžké. On se jen vyjádřil, že ji to pak rád vysvětlí. Nevím, jestli něco bylo, myslím si, že ne, ale hlavně manžel je povahy, že neumí vyjadřovat city. Nesnáší říkat věci že se mu líbím, že mu to sluší, že jsem dobrá v něčem, zdrobněliny, smajlíky…ani dětem nic nepochválí. V životě mi nic podobného neřekl. A tady čtu, jak obratně hýří takovými slovy a ukončují komunikaci oba červenajícími se smajlíky apod. Mě by řekl, že je to trapné. Jsem povahy že chci narovinu a tak jsem mu to řekla. skoncilo to, že je mu ze mne na zvracení, že jsem se podívala do mobilu, on nic neudělal. A špatná jsem já. Nic nevysvětlil. No přišlo mi asi 3/4 roku pohoda, vše ok. No a po téměř roce, jsem se podívala znovu. Opět jak ji to sluší. A pak ze služební cesty napsal…„hmmm…to by bylo priiima, kdyby jsi přijela“, ona…" To by bylo, já už to teď vím"…on…„budu si muset dát studenou sprchu“ a všude červenající smajlíci. Mě poslal fotky, jak se má skvělé, ale žádné flirtování. Kdyby jste ho znaly…nevyjadřuje city, a tomuhle by se vysmál. Ve mně to zuří, co je to za blbouna a pokrytce. Tato komunikace proběhla před 3 měsíci, pak jsem tam nic už neviděla doposud. Samozřejmě nic víc nevím. Ve mně to vře, komunikace s ním bude k ničemu. Bude se držet jen toho, že jsem mrcha a podívala se do mobilu a on se k ničemu nepřizná a ani nevysvětlí a vyhrožuje, že s takovou ženskou už nechce být. Mám to nechat plavat? Potřebuje se jen vybít? Nemám důkazy a nic o tom, že by se scházeli. Ale můj mozek to nechce přejít. Nechci nic pokazit, abych zbytečně nežárlila. Nevím, jak se chovat. Nejraději bych mu taky ublížila. On totiž v žádném případě nepřipustí, že tím ubližuje mně. On nic přeci špatného nedělá. Nesnesl by, kdyby se někdo o něm dozvěděl něco špatného. Co mám udělat? Jak ho udržet od flirtování? Jak ho vytrestat?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3307
2.1.20 21:50

No nevím ale myslím si že spolu spali

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
348
2.1.20 21:57
@Anonymní píše:
Zdravím, chtěla bych požádat o radu. Před 2 roky jsem zjistila, že manžel flirtuje s kolegyní v práci. Jsme spolu už dlouho. Kolegyně je cca o 5 let mladší, má manžela i děti, mladší o polovinu než jsou naše. Vždy kritizoval soc. sítě a pak si nainstaloval WhatsApp a začal si s kolegyní psát. Někdy se choval ke mně nepříjemně někdy naopak, nechápala jsem proč. A já udělala tu špatnost, že jsem se podívala do mobilu. Psali si pracovně, ale i začalo flirtováni, jak ji to sluší, jaká je šikulka, ona se pořád zajímala, jak mu je, když se jí zdál smutný, tak ať se jí svěří…a jestli spolu nezajdou posedět atd. Později jsem se dočetla, že by chtěla, aby to bylo mezi nima jako dřív a že to není těžké. On se jen vyjádřil, že ji to pak rád vysvětlí. Nevím, jestli něco bylo, myslím si, že ne, ale hlavně manžel je povahy, že neumí vyjadřovat city. Nesnáší říkat věci že se mu líbím, že mu to sluší, že jsem dobrá v něčem, zdrobněliny, smajlíky…ani dětem nic nepochválí. V životě mi nic podobného neřekl. A tady čtu, jak obratně hýří takovými slovy a ukončují komunikaci oba červenajícími se smajlíky apod. Mě by řekl, že je to trapné. Jsem povahy že chci narovinu a tak jsem mu to řekla. skoncilo to, že je mu ze mne na zvracení, že jsem se podívala do mobilu, on nic neudělal. A špatná jsem já. Nic nevysvětlil. No přišlo mi asi 3/4 roku pohoda, vše ok. No a po téměř roce, jsem se podívala znovu. Opět jak ji to sluší. A pak ze služební cesty napsal…„hmmm…to by bylo priiima, kdyby jsi přijela“, ona…" To by bylo, já už to teď vím"…on…„budu si muset dát studenou sprchu“ a všude červenající smajlíci. Mě poslal fotky, jak se má skvělé, ale žádné flirtování. Kdyby jste ho znaly…nevyjadřuje city, a tomuhle by se vysmál. Ve mně to zuří, co je to za blbouna a pokrytce. Tato komunikace proběhla před 3 měsíci, pak jsem tam nic už neviděla doposud. Samozřejmě nic víc nevím. Ve mně to vře, komunikace s ním bude k ničemu. Bude se držet jen toho, že jsem mrcha a podívala se do mobilu a on se k ničemu nepřizná a ani nevysvětlí a vyhrožuje, že s takovou ženskou už nechce být. Mám to nechat plavat? Potřebuje se jen vybít? Nemám důkazy a nic o tom, že by se scházeli. Ale můj mozek to nechce přejít. Nechci nic pokazit, abych zbytečně nežárlila. Nevím, jak se chovat. Nejraději bych mu taky ublížila. On totiž v žádném případě nepřipustí, že tím ubližuje mně. On nic přeci špatného nedělá. Nesnesl by, kdyby se někdo o něm dozvěděl něco špatného. Co mám udělat? Jak ho udržet od flirtování? Jak ho vytrestat?

Achjo.. je mi tě líto. Vím jak ti je. Rada? Buď si to vyříkat s tím že přestane a nebo mu pohrozit odchodem. Můžeš odejít? Máš kam? Byt jen na chvíli aby viděl že to myslíš vážně…tohle bych já nedokázala trpět…okamžitě bych to chtěla vyřešit a pokud by se cukal tak sbohem…ať si za ni jde…takové zmetky mám nejradši fakt…vlastní ženě nepolichoti ale jinde si honí ego. Promiň ale je to pěknej idiot.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1418
2.1.20 22:03

Bohuzel si myslim to same co @Lamátko . Je mi te lito. Tyjo bych na nej uderila, co to ma znamenat a pokud v tom hodla pokracovat, tak bez tebe. Co pises, tak zavani necim vic nez vypisovanim. Mas kam jit? Bych se zbalila, pokud zase na tebe slovne uderi a bude odmitat vysvetleni, tak se zabal a bez na cas k rodicum, kamaradce. Jestlu se nevzpamatuje tak dej sbohem. Takto s tebou mavat teda NE

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1228
2.1.20 22:04

Pokud nejsi ochotna ho opustit proc teda patras? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1281
2.1.20 22:15
@Anonymní píše:

Já si myslím že s ní spal, přece by ji nepsal jen tak dva roky..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.20 22:16

Já si prošla něčím podobným, ale my byli spolu tenkrát krátce, pár měsíců. Prostě šestý smysl, vlezla jsem mu do mobilu, důkaz, že spolu spali tam nebyl ale podobný styl komunikace jako popisuješ ty. No, bouchla jsem, přiznal mi, že spolu spali, že to nedokázal utnout. Poslala jsem ho někam, ale sypal si popel na hlavu, okamžitě to utl, a opravdu o mě,,bojoval,,. Jsem za tu jeho nevěru vlastně ráda, protože už je to cca 5let a on se pořád snaží. Teď už ne, ale kdysi mi pořád opakoval jaký byl pitomec, že o mě mohl přijít a vůbec si to neuvědomil. Myslím, že ona je pro něj jen takové zpestření, ale miluje tebe, jinak už by s tebou nebyl a choval se k tobě hnusně. Takže bych se vůbec nebála mu dát nůž na krk…

• Citovat
  • Nahlásit
Waterfall
2.1.20 22:30

… chybka

Příspěvek upraven 02.01.20 v 22:31

• Citovat
  • Nahlásit
8
2.1.20 22:31
@Mika.ella1 píše:
Pokud nejsi ochotna ho opustit proc teda patras? :roll:

Pátrám proto, že nemám jiný důkaz. Jen těchto pár vět. A ne, že spolu něco mají fyzicky. A nic víc jsem ani neobjevila, je vždy doma, nikam nechodí. Nevidím ho telefonovat, psát. Vypadali jsme spokojeně, pořád spolu. Takže mě šokovala ta komunikace před 3 měsíci, když doposud pohoda. A nic jsem na něm nepoznala. Ale totálně mě to rozbilo… že tohle mohl vypustit z pusy. Nechci zvorat něco ze žárlivosti, když k tomu nemám důkazy. On to postaví, že tohle nic není ( jak říká, každý chlap někdy flirtuje) a že nic s nikým neměl (což může být pravda protože nic k tomu nenasvědčuje). Navíc se mi stalo při první konfrontaci, že se zavřel a rozbrečel ( a to už teda musel být na nervy), protože nesnáší, že mi musí něco dokazovat, když neudělal nic špatného a toho ponižuje. A navíc kamarádky říkají, že chlapi po 45.se potřebuji dokázat, že jsou chlapi. Fakt nevím, co dělat… čekat, jestli něco bude a pak už to skončit. Nebo teď okamžitě po něm chtít vysvětlení…ale to nebude, on nic přeci neprovedl…sebere se a odejde. A já nemám jistotu a nechci to všechno zvorat, když to bylo vše teď v pohodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.20 22:34

Manžel si takhle psal s kolegyní, já nic netušila, po čase mi bylo divné s kým si pořád píše, tak sem se mu koukla do mobilu, přečetla si jednu zprávu a to mi stačilo. Nic s ní neměl, to vím určitě, ale my v tý době měli zrovna krizi, přišli jsme o dítě a nějak jsem to oba v sobě zadusili a nemluvili o tom, tak mu jako opora byla kolegyně, která ho ve všem chápala a samozřejmě jí mohl říct cokoli, no znáte to…Řekla jsem mu jestli kvůli nějaké pí.. chce zníčit to co jsme spolu 10let budovali, že mi to přijde škoda. Byl zmatenej, bohužel se prostě do ní platonicky zamiloval, zažívala jsem týden stresu, pak už mě tak naštval svoji nerozhodností, že jsem se sbalila a odjela pryč, byla jsem v takové ráži, že jsem se chtěla rozvést. Rozsvítilo se mu, kontakt s ní utnul, zablokovala sem mu ji v telefonu a jako podmínka byla že dá výpověď, což taky dal. Potom jsme začali pracovat společně na našem manželství, hodně jsme si povídali a zjistili jsme že jsme se navzájem zanedbávali, prostě jsme žili ve stereotypu, nic jsme společně nepodnikali a trávili čas na gauči. Vše jsme změnili, začali jsme společně sportovat, jezdit na výlety a tak.Je to rok co se to stalo a samozřejmě trochu nedůvěry tam pořad je, občas si říkám jestli to neudělá zas. Být tebou bych to netolerovala a oba začněte u sebe, u toho co vám v manželství chybí a co chcete změnit, ale nejprve to musí chtít manžel utnout s ní…

• Citovat
  • Nahlásit
8
2.1.20 22:48
@Anonymní píše:
Manžel si takhle psal s kolegyní, já nic netušila, po čase mi bylo divné s kým si pořád píše, tak sem se mu koukla do mobilu, přečetla si jednu zprávu a to mi stačilo. Nic s ní neměl, to vím určitě, ale my v tý době měli zrovna krizi, přišli jsme o dítě a nějak jsem to oba v sobě zadusili a nemluvili o tom, tak mu jako opora byla kolegyně, která ho ve všem chápala a samozřejmě jí mohl říct cokoli, no znáte to…Řekla jsem mu jestli kvůli nějaké pí.. chce zníčit to co jsme spolu 10let budovali, že mi to přijde škoda. Byl zmatenej, bohužel se prostě do ní platonicky zamiloval, zažívala jsem týden stresu, pak už mě tak naštval svoji nerozhodností, že jsem se sbalila a odjela pryč, byla jsem v takové ráži, že jsem se chtěla rozvést. Rozsvítilo se mu, kontakt s ní utnul, zablokovala sem mu ji v telefonu a jako podmínka byla že dá výpověď, což taky dal. Potom jsme začali pracovat společně na našem manželství, hodně jsme si povídali a zjistili jsme že jsme se navzájem zanedbávali, prostě jsme žili ve stereotypu, nic jsme společně nepodnikali a trávili čas na gauči. Vše jsme změnili, začali jsme společně sportovat, jezdit na výlety a tak.Je to rok co se to stalo a samozřejmě trochu nedůvěry tam pořad je, občas si říkám jestli to neudělá zas. Být tebou bych to netolerovala a oba začněte u sebe, u toho co vám v manželství chybí a co chcete změnit, ale nejprve to musí chtít manžel utnout s ní…

Manžel nechce mluvit a rozebírat nic. Je to s ním těžký. Když se zeptám, jestli mu něco chybí, tak řekne.„o co ti jde, chceš vyprovokovat hádku…“ Apod. On už se asi i boji, když vyslovím jméno té kolegyně, nebo jen naznačím…protože s ní nic nemá, tak proč by to měl řešit. Jinak my oba jsme aktivní, dá se říct stále spolu podnikáme výlety, sport, společně pivko, atd…nic mu nechybi, jen neumí mluvit a vyjadřovat co cítí a nechce o tom mluvit. Tak proč to udělal, nevím. Z něj to nedostanu. Cítí se ponížen, že ho obviňuji. A řekl i kdysi, že já mu nebudu zakazovat s kým si může psát nebo ne. Bohužel není z těch chlapů, kteří to pochopí. Spíš mě přijde, že naopak… nemám mu podle něj co zakazovat.

Příspěvek upraven 02.01.20 v 23:03

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2242
2.1.20 22:59

Myslím, že kdyby měl čisté svědomí, tak nereaguje jak píšeš. Netvrdím, že to nutně znamená, že s ní i spal, ale minimálně si je vědom toho, že se nechoval správně. Má máslo na hlavě, tak kope. Neměla by ses zahnat do kouta a nechat ho hrát tuhle ukrivdenou hru. Dala bych mu nůž na krk, buď zabojuje a bude ochoten to řešit a tu zradu ti nějak vynahradit, nebo ať si jde sbalit. Drž se :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.20 22:59

@Partesk se mnou ze začátku o tom taky nechtěl mluvit, tvrdil mi že nic špatného nedělá, že mě s ní nepodvádí a nechápal proč by s ní měl utnout kontakt a nechtěl ho přerušit, ale ano i tohle je podvod a já bych mu tohle nikdy netolerovala. My jsme si o tom promluvili až když jsme si řekli, že zachráníme manželství. Tohle se děje vždy když jednomu ve vztahu něco chybí a dává mu to jiná, třeba to jen nevnímáš že je něco špatně, možná mu chybí to že se někomu může svěřit, nezávaznej pokec…

• Citovat
  • Nahlásit
1281
2.1.20 23:02

Je to blbá situace když člověk neví na čem je a o co vlastně těm dvoum jde :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.1.20 23:10
@Anonymní píše:

Takže on s kolegyní nic neměl, jenom spolu kecali, ale ty jsi se zachovala, jakoby spolu něco zásadního měli. Nedivím se, že důvěra se už plně neobnovila, ona tam nejspíš ani nikdy nebyla.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat