Flirtování s kolegyní z práce..

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.18 20:04
Flirtování s kolegyní z práce..

Upřímně, jak by se Vám „NE/líbilo“, kdyby si Váš protějšek pořád vypisoval přes sociální sítě s opačným pohlavím a Vám vůbec nezatloukal, že se mu vážně moc líbí…

Muž si takhle dopisuje s jednou pracovnicí z firmy od pásu, Polkou, která běhá závodně.. Dopisuje si hlavně, když nejsem doma, ale nedělá mu problém si s ní dopisovat i když jsem v bytě… Včera vzala tchýně ven staršího, tudíž jsme mohli mít čas pro sebe. Muž věděl, že je malý s jeho matkou a i tak celou dobu strávil na balkoně a psal si s ní, zatím co já dřepěla v obýváku.. Několikrát jsem mu to dala najevo, řekla jsem mu, že se mi to hodně nelíbí!! On mi řekl, že ona se mu moc líbí, že já mám hodně kamarádek, tak proč by on také nemohl mít!! ( Já mám všechny kamarádky stejného pohlaví a nedovolila bych si psát s klukama to co on s ní, když spolu máme 2 děti..) Včera mu pípal mobil, koukla jsem a zas ona! a když jsem se podívala, co si píšou, tak mi to bylo dost líto!! Že ji chce masírovat prsa, že se mu moc líbí apod.. Ona docela odolává, pořád si posílají smajlíky :cert: Já sice vím, že spolu nic neměli (snad) a že plaším dřív než se něco stae a že i kdyby se stalo, nezabráním tomu.. Ale mě to hodně štve, že s ní flirtuje.. že tady doma hraje, jak mě miluje, jak je spokojený a nakonec něco hledá někde jinde.. Řekněte mi, tolerovali by jste to? Nebo by jste něco podnikli…

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
vertunka
Závislačka 4817 příspěvků 14.04.18 20:07

No tak tohle bych teda absolutne netolerovala. At si jde za ni, kdyz ma takovou potrebu si s ni vypisovat :pocitac:.

Mymu chlapovi jedna kolegyne v praci rika,,milacku". A me uz vadi i to. Ale prej tak rika vsem. Asi jinej gang no :nevim:.

pikola
Neúnavná pisatelka 19851 příspěvků 14.04.18 20:15

Ne, hlavně pokud si vypisují takhle intimně. Ex to dělal, pak to šlo dál a rozvedli jsme se. On ví, že jsi to četla?

Příspěvek upraven 14.04.18 v 20:16

iiiv
Extra třída :D 11109 příspěvků 14.04.18 20:16

Tak to by bylo fakt přes čáru a řekla mu ať si jde za ní, ode mne by žádný servis doma neměl.

ŠárkaPu
Kecalka 225 příspěvků 14.04.18 20:18

V žádném případě bych tohle netorelovala!! Je to dost divný, že si s ní potřebuje tak moc psát. A vůbec je přes čáru, že ji píše, že by ji chtěl masírovat prsa 8o to bych si s ním hodně rázně promluvila teda! Co kdyby sis ty psala takhle s nějakým chlapem, to by bral on jako naprostou normalku?

nostress
Extra třída :D 14322 příspěvků 14.04.18 20:30
@Anonymní píše:
Upřímně, jak by se Vám „NE/líbilo“, kdyby si Váš protějšek pořád vypisoval přes sociální sítě s opačným pohlavím a Vám vůbec nezatloukal, že se mu vážně moc líbí…Muž si takhle dopisuje s jednou pracovnicí z firmy od pásu, Polkou, která běhá závodně.. Dopisuje si hlavně, když nejsem doma, ale nedělá mu problém si s ní dopisovat i když jsem v bytě… Včera vzala tchýně ven staršího, tudíž jsme mohli mít čas pro sebe. Muž věděl, že je malý s jeho matkou a i tak celou dobu strávil na balkoně a psal si s ní, zatím co já dřepěla v obýváku.. Několikrát jsem mu to dala najevo, řekla jsem mu, že se mi to hodně nelíbí!! On mi řekl, že ona se mu moc líbí, že já mám hodně kamarádek, tak proč by on také nemohl mít!! ( Já mám všechny kamarádky stejného pohlaví a nedovolila bych si psát s klukama to co on s ní, když spolu máme 2 děti..) Včera mu pípal mobil, koukla jsem a zas ona! a když jsem se podívala, co si píšou, tak mi to bylo dost líto!! Že ji chce masírovat prsa, že se mu moc líbí apod.. Ona docela odolává, pořád si posílají smajlíky :cert: Já sice vím, že spolu nic neměli (snad) a že plaším dřív než se něco stae a že i kdyby se stalo, nezabráním tomu.. Ale mě to hodně štve, že s ní flirtuje.. že tady doma hraje, jak mě miluje, jak je spokojený a nakonec něco hledá někde jinde.. Řekněte mi, tolerovali by jste to? Nebo by jste něco podnikli…

Tak to je už hodně přes čáru. Toto bych manželovi nikdy netolerovala. A proč nemasíruje prsa tobě? :nevim: Dostal by nůž na krk. Buď s tím přestane, nebo kopanec do zadku. Nemohla bych žít s někým, kdo mě ponižuje, a dělá ze mě blbku.

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1739 příspěvků 14.04.18 20:30

.. Asi bych mu to dala sežrat!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.18 20:34

Určitě bych netolerovala. Ale co podniknout nevím, evidentně je zamilovaný jinde. A vy budete ta špatná, ať uděláte cokoliv. Každopádně i ta kolegyně k němu bude cítit náklonnost nebo jí to imponuje, protože si nedovedu představit, že by si takto vypisoval s nějakou normální ženou.

WERISKA
Vesmírná mluvilka 33162 příspěvků 14.04.18 20:35

Žasnu, že se to nesnaží alepon tajit :nevim: Nechat se tak ponižovat? Kopla bych toho " maséra", at si jde ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.18 20:39

Mě to štve hodně…! Je mi to i dost líto.. Myslela jsem že jsme pěkná rodina, že jsem dost vtipná, tolerantní, odpouštím dost.. starám se o děti a domácnost jak můžu.. A ano, bohužel jako ona vypadat určitě nebudu.. Mám samé křečáky všude, strie… Prostě nevím.. nevím jak reagovat.. Lezla jsem tam bez dovolení, tzn, určitě na něj nemůžu vyběhnout s tím, že co ji to píše apod.. Neměla jsem tam lézt! ale strašně mě užíralo, co si tak spolu pořád píšou.. teď už vím.. jelikož jsem to včera viděla, tak jsem od té doby byla pěkně naštvaná! nemluvila jsem s ním! No dnes jsem se dívala, zda si nestěžoval/neplakal na rameni.. Samozřejmě že ano.. Stěžoval si, že jsem nevařila( včera jsem musela dva obědy vyhodit protože jen pije pivo a nic mi nejí, tak ať si trhne! ) že jsem naštvaná že si s ní píše apod.. a ona že by její chlap byl tež nasraný kdyby věděl.. že mu to říkala… no fakt jako!! mám 10chutí mu zítra říct, ať si za ní jde! ale nevím, zda brát dětem tátu kvůli flirtování, nebo počkat až to dají do kupy! Budu asi blejt!

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.18 20:42

A teda vím, že ona ho moc nechce.. ale jak zařídit aby si uvědomil, co dělají…to nevím

pikola
Neúnavná pisatelka 19851 příspěvků 14.04.18 20:43

No, možná má ona víc rozumu než on. Otázka, zda ti za to ten chlap stojí, podle popisu to moc výhra není. Buď se on probere, nebo ne.

nostress
Extra třída :D 14322 příspěvků 14.04.18 20:46
@Anonymní píše:
Mě to štve hodně…! Je mi to i dost líto.. Myslela jsem že jsme pěkná rodina, že jsem dost vtipná, tolerantní, odpouštím dost.. starám se o děti a domácnost jak můžu.. A ano, bohužel jako ona vypadat určitě nebudu.. Mám samé křečáky všude, strie… Prostě nevím.. nevím jak reagovat.. Lezla jsem tam bez dovolení, tzn, určitě na něj nemůžu vyběhnout s tím, že co ji to píše apod.. Neměla jsem tam lézt! ale strašně mě užíralo, co si tak spolu pořád píšou.. teď už vím.. jelikož jsem to včera viděla, tak jsem od té doby byla pěkně naštvaná! nemluvila jsem s ním! No dnes jsem se dívala, zda si nestěžoval/neplakal na rameni.. Samozřejmě že ano.. Stěžoval si, že jsem nevařila( včera jsem musela dva obědy vyhodit protože jen pije pivo a nic mi nejí, tak ať si trhne! ) že jsem naštvaná že si s ní píše apod.. a ona že by její chlap byl tež nasraný kdyby věděl.. že mu to říkala… no fakt jako!! mám 10chutí mu zítra říct, ať si za ní jde! ale nevím, zda brát dětem tátu kvůli flirtování, nebo počkat až to dají do kupy! Budu asi blejt!

Křečáky se dají odstranit, a strie jsou daň za děti, i když i ty se dají aspoň zmírnit. Na vzhledu se dá taky zapracovat. Ale to, co předvádí on, to bych neskousla ani náhodou. Nestačí, že jí dělá návrhy, ale ještě si na tebe stěžuje, a žaluje u nějaké cizí ženy? 8o V klidu, ale důrazně bych mu řekla všechno co mi vadí, čím mě zraňuje, a jak se vedle něj cítím. Buď se vzpamatuje, nebo by jel jako raketa. Odobně bych si ho nemohla už vážit, a to byl i konec vztahu.

WERISKA
Vesmírná mluvilka 33162 příspěvků 14.04.18 20:46
@Anonymní píše:
A teda vím, že ona ho moc nechce.. ale jak zařídit aby si uvědomil, co dělají…to nevím

a stojí ti za to, že tak užíráš? :nevim: Vím, že to musí být těžký, ale on je evidentně jinde.

vonajebohyne
Echt Kelišová 9527 příspěvků 14.04.18 20:50

Ja si myslim, ze jsem tolerantni. Kamaradky opacneho pohlavi mi nevadi a s jednou exkolegyni me manzel dokonce seznamil (tedy i s jejim partnerem).
Ale aby nekomu vypisoval neco o masazi prsou uz je daleko za carou pratelske konverzace (a to i te s nadechem flirtu). Navic fakt, ze se to ani nesnazi nejak maskovat znaci, ze bud je to totalne vylizany pako, ktere te ma naprosto na haku a predevsim je mu uplne jedno jak se citis a jak to s vami dopadne.
V kazdem pripade (a ze nemam rada soudy od klavesnice) si myslim, ze te moc rad nema. Kdo ma partnera rad, neublizuje.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozešli se v autě! Plekanec tlačil, aby to zveřejnili. Otec Vondráčkové o detailech rozchodu

Informace o rozchodu Tomáše Plekance a Lucie Vondráčkové přišla loni v srpnu... číst dále >

Když jsme jí sáhli na kufr, strachy zbledla. Zásadní svědectví v kauze heroinové Terezy?

Svědectví, které jí zlomí vaz? V kauze Češky Terezy obviněné z pašování... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >