Flirtování se šéfem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 19:00
flirtovani se sefem

Nastoupila jsem po peti letech materske do nove prace a ejhle mame velice sympatickeho, prijemneho a pohledneho sefa v mem veku.
Nejsem zadna pubertacka a mam presne ujasnene, ze rodina a milujici manzel je pro me prednejsi, nez jakekoliv chvilkove poblazneni.
Ja mam rodinu, on ma rodinu…
ale presto musim rict, ze vratit se na par chvil do nactileteho obdobi ma neco do sebe…simrani v brise, pohledy, usmevy, nahodne setkani atd. atd…
Vim, ze je to chvilkove, vim, ze nikdy nepripustim, aby z toho bylo cokoliv vic, a tak si to uzivam, nez ta chemie vyprcha…

Zazily jste to taky nekdo? Jak dlouho to u vas vydrzelo…mysleno to simrani v zaludku ;0)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
vjerunqa
Závislačka 3178 příspěvků 09.10.18 19:04

Užívej si to ;) Může to vydržet, dokud se budete vídat ;)

srpen89
Ukecaná baba ;) 1923 příspěvků 09.10.18 19:08

Tak to je snad normalni ze se ti chlapi porad libi, i kdyz uz mas deti a rodinu. Jen to nesmi prerust v neco vic, ale pokud to mas v hlave srovnane, mas sve priority a zasady, tak co se muze stat ? Uzivej si flirtovani ;)

nostress
Extra třída :D 13620 příspěvků 09.10.18 19:11
@Anonymní píše:
Nastoupila jsem po peti letech materske do nove prace a ejhle mame velice sympatickeho, prijemneho a pohledneho sefa v mem veku.
Nejsem zadna pubertacka a mam presne ujasnene, ze rodina a milujici manzel je pro me prednejsi, nez jakekoliv chvilkove poblazneni.
ale presto musim rict, ze vratit se na par chvil do nactileteho obdobi ma neco do sebe…simrani v brise, pohledy, usmevy, nahodne setkani atd. atd…
Vim, ze je to chvilkove, vim, ze nikdy nepripustim, aby z toho bylo cokoliv vic, a tak si to uzivam, nez ta chemie vyprcha…Zazily jste to taky nekdo? Jak dlouho to u vas vydrzelo…mysleno to simrani v zaludku ;0)

Klasika. Mamina od dětí se vrátí po mateřské do práce. :) Jsou provozy, kde se chlapi sázejí, kdo ji jako první *****.Předpokládám, že budeš ve stejně dobrém rozmaru, až zjistíš, že tvůj milující manžel má šimrání pokaždé,když potká třeba novou kolegyni. ;)

Ms.Ragdoll
Závislačka 2672 příspěvků 09.10.18 19:23
@nostress píše:
Klasika. Mamina od dětí se vrátí po mateřské do práce. :) Jsou provozy, kde se chlapi sázejí, kdo ji jako první *****.Předpoklá­dám, že budeš ve stejně dobrém rozmaru, až zjistíš, že tvůj milující manžel má šimrání pokaždé,když potká třeba novou kolegyni. ;)

A vis, ze fakt jo? Zrovna nedavno jsem byla ne zrovna dobrovolnym svedkem, pekne nechutny konverzace mezi chlapama na tohle tema.

kruel
Kecalka 316 příspěvků 09.10.18 19:28

@nostress co oči nevidí to srdce neboli… Jen ať si flirtuje, pokud to u téhle fáze zůstane. A i kdyby si zaflirotval můj manžel, jakože to beztak dělá :mrgreen: tak pokud to nedělá predemnou a zůstane pouze u toho… Neřeším ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 19:37
@nostress píše:
Klasika. Mamina od dětí se vrátí po mateřské do práce. :) Jsou provozy, kde se chlapi sázejí, kdo ji jako první *****.Předpokládám, že budeš ve stejně dobrém rozmaru, až zjistíš, že tvůj milující manžel má šimrání pokaždé,když potká třeba novou kolegyni. ;)

Diky za upozorneni na chlapi…;0)

Jinak myslim, ze flirtovani meho muze prenesu pres srdce ;0)
Casto si s muzem na toto tema spolu povidame…samozrejme nemuzu vedet, zda je to presne tak, jak mi muz povida, ale co oci nevidi, to srdce neboli, kazdopadne svemu muzi verim, a dokazeme si bez zarlivych zcen o jeho pracovnim flirtovani povidat…
ostatne ktera zarlivka by nechala jit sveho muze s kolegyni do kabaretu s tim, ze prespi u ni? ;0)

Russet
Extra třída :D 12289 příspěvků 09.10.18 19:40
@Anonymní píše:
Diky za upozorneni na chlapi…;0)Jinak myslim, ze flirtovani meho muze prenesu pres srdce ;0)
Casto si s muzem na toto tema spolu povidame…samozrejme nemuzu vedet, zda je to presne tak, jak mi muz povida, ale co oci nevidi, to srdce neboli, kazdopadne svemu muzi verim, a dokazeme si bez zarlivych zcen o jeho pracovnim flirtovani povidat…
ostatne ktera zarlivka by nechala jit sveho muze s kolegyni do kabaretu s tim, ze prespi u ni? ;0)

Tvůj manžel přespal u kolegyně (zajisté bezdětné a svobodné) po kabaretu? 8o

opozice
Extra třída :D 11196 příspěvků 09.10.18 19:42
@Anonymní píše:
Vim, ze je to chvilkove, vim, ze nikdy nepripustim, aby z toho bylo cokoliv vic, a tak si to uzivam, nez ta chemie vyprcha…Zazily jste to taky nekdo? Jak dlouho to u vas vydrzelo…mysleno to simrani v zaludku ;0)

ha, ha, jen si to nepokaz. Zářný příklad z doby mého zaměstnání byl takový, že dvě podřízené si chodily za šéfkem pro odměny aby měla na nové kozačky, kabelku atd. Já jako chlap jsem jim jen tiše záviděl v dobrém slova smyslu. :mrgreen:

nostress
Extra třída :D 13620 příspěvků 09.10.18 19:43
@Anonymní píše:
Diky za upozorneni na chlapi…;0)Jinak myslim, ze flirtovani meho muze prenesu pres srdce ;0)
ostatne ktera zarlivka by nechala jit sveho muze s kolegyni do kabaretu s tim, ze prespi u ni? ;0)

Já bych to zase tak s tou „důvěrou“ nepřeháněla.Žár­livka by svého muže jistě nenechala jít do kabaretu s kolegyní s tím, že u ní přespí, ale hodně naivní žena ano.Některé věci by se neměly pokoušet. ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 19:44
@Russet píše:
Tvůj manžel přespal u kolegyně (zajisté bezdětné a svobodné) po kabaretu? 8o

jo prespal…rozve­dena…s temer dospelym synem…a ano, po kabaretu ;0 )

Russet
Extra třída :D 12289 příspěvků 09.10.18 19:44
@Anonymní píše:
jo prespal…rozve­dena…s temer dospelym synem…a ano, po kabaretu ;0 )

On ještě dneska někdo chodí do kabaretu?

opozice
Extra třída :D 11196 příspěvků 09.10.18 19:46
@Russet píše:
On ještě dneska někdo chodí do kabaretu?

asi ještě existuje ein kessel buntes v českém vydání. :mrgreen:

Mrakotinka2018
Kecalka 178 příspěvků 09.10.18 19:48
@Anonymní píše:

zalezi co ti sef nabidne. jestli ti zvysi plat a zmensi povinnosti a to co musis odpracovat, tak ja bych do toho sla. Nebudes vecne mlada a kazdy penize navic se ti hodi. Tvuj muz taky urcite neni svatousek, co si budeme povidat. Radsi si ani nepredstavuj jak to vypada u nej v praci a proc se vraci nekdy pozde domu, nebo proc ti nosi kytku jen tak bezduvodne. Co oko nevidi to srdce neboli, jak rikame.
Mas stesti kdyz mas tak pohledneho a hezkeho sefa. nech tomu volny prubeh, nech se od nej vozit autem domu a zustan obcas trosku dele do vecera v praci, uvidis co z toho pro tebe kapne.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 19:50
@nostress píše:
Já bych to zase tak s tou „důvěrou“ nepřeháněla.Žár­livka by svého muže jistě nenechala jít do kabaretu s kolegyní s tím, že u ní přespí, ale hodně naivní žena ano.Některé věci by se neměly pokoušet. ;)

Myslim, ze naivita a duvera muze jit ruku v ruce…kazdopadne my mame s manzelem pevne dane zasady a oba vime, co by se stalo, kdyz je jeden z nas porusi…
tedy pokud na to ten druhy prijde…
kdyz na to neprijdu, tak jak se rika co oci nevidi…

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Dvě ženy za jeden večer: Jak Onder zvládl polibky na ruku i dámské lodičky

Po velkém finále StarDance následovala samozřejmě afterparty, na které se... číst dále >

Expříteli Dary Rolins se už zase (!) vrátila rakovina: „Ta svině nechce dát pokoj!“

Zákeřná nemoc je zpět! Petr Vlasák (43), známý též coby „trenýrkový král“ a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >