Flirtuje se mnou, ale mně to ubližuje

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
22.11.19 20:55

Flirtuje se mnou, ale mně to ubližuje

Ahoj,
potřebovala bych od vás nějakou radu, názor, cokoliv, protože z toho začínám být trošku zoufalá.
Jde o nadřízeného. Jsme si sympatičtí, vím, že se mu líbím jako žena, intelektuálně i lidsky si rozumíme, v práci se skvěle doplňujeme. A taky se mnou flirtuje. Nejdřív to začínalo spíš nenápadně, všimla jsem si, že se se mnou vybavuje déle, než s jinými kolegy (kolikrát končil v práci třeba o hodinu déle jen proto, že jsme si povídali), párkrát se pokusil o fyzický kontakt (objetí apod. ne nic dalšího). Teď už se to stupňuje, čím dál častěji má různé hlášky a vtípky, které jsou dvojsmyslné (ne nic oplzlého, ale většinou je to o tom, že my spolu někde budeme sami apod.), mluví na mě důvěrným tónem, svěřuje se mi.

Zkrátím to: kdyby šlo o kohokoliv jiného, už bych ho dávno odpálkovala. Jenže je to můj šéf. Za druhé (a to je ten problém) jsem do něj už rok zamilovaná (když to vezmu kolem a kolem, líbí se mi fyzicky i povahově, prostě skoro ideální chlap). Nemyslím si, že to ví. Jakékoliv jeho pokusy o fyzický kontakt nebo narážky a vtípky ignoruju (všechny vtipy teda ne, některým se směju, protože jsou vtipné, ale ty dvojsmyslné ignoruju).
Ale uvnitř mě to docela bolí. Jednak proto, že ho nemůžu odpálkovat (mám trochu strach, jestli by to pak negativně neovlivnilo i náš pracovní vztah), zadruhé to nedokážu, protože se mi líbí a mám ho tak nějak ráda a zatřetí, protože je ženatý. A to je další věc: čím dál víc si začínám připadat jako panenka na hraní. On se pobaví s mladou kolegyní, posvěřuje se jí, a jde si domů za ženou. Přemýšlela jsem, co dělat. A vlastně nevím co, kromě změny práce, což si aktuálně nedovdu představit, protože práci mám ráda a jinak je v ní všechno super. Říct mu to asi nepřipadá v úvahu. Tak nevím…

Příspěvek upraven 22.11.19 v 21:47

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
24132
22.11.19 21:00

A co s ním omezit kontakt, nevybavovat se hodinu po práci, držet si víc odstup

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24395
22.11.19 21:13

Rikas, ze spolu mluvite i duverne.Ja bych mu to hezky rekla.Tak,jak si to napsala i nam.Jako,moc moznosti stejne nemas. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8206
22.11.19 21:15

Jednou tě to dostihne a obrátí se to proti tobe…tak to prostě chodí…
Pokud mu podlehnes, riskujes místo tím, že se to proflakne. Odmítnes-li ho, může tě zničit a udělat v práci peklo…takže dost možná bys měla počítat s hledáním jiné práce..zkrátka tě drtí ze všech stran

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
20325
22.11.19 21:23

Nauč se mu vymezit hranice. Jinak se na nejbližším večířku opiješ a skončíte v postel a posléze to bude ještě horší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41972
22.11.19 21:48
@Anonymní píše:
Ahoj,
potřebovala bych od vás nějakou radu, názor, cokoliv, protože z toho začínám být trošku zoufalá.
Jde o nadřízeného. Jsme si sympatičtí, vím, že se mu líbím jako žena, intelektuálně i lidsky si rozumíme, v práci se skvěle doplňujeme. A taky se mnou flirtuje. Nejdřív to začínalo spíš nenápadně, všimla jsem si, že se se mnou vybavuje déle, než s jinými kolegy (kolikrát končil v práci třeba o hodinu déle jen proto, že jsme si povídali), párkrát se pokusil o fyzický kontakt (objetí apod. ne nic dalšího). Teď už se to stupňuje, čím dál častěji má různé hlášky a vtípky, které jsou dvojsmyslné (ne nic oplzlého, ale většinou je to o tom, že my spolu někde budeme sami apod.), mluví na mě důvěrným tónem, svěřuje se mi.
Zkrátím to: kdyby šlo o kohokoliv jiného, už bych ho dávno odpálkovala. Jenže je to můj šéf, a za druhé (a to je ten problém) jsem do něj už rok zamilovaná (když to vezmu kolem a kolem, líbí se mi fyzicky i povahově, prostě skoro ideální chlap). Nemyslím si, že to ví. Jakékoliv jeho pokusy o fyzický kontakt nebo jeho narážky a vtípky ignoruju (všechny vtipy teda ne, některým se směju, protože jsou vtipné, ale ty dvojsmyslné jo).
Ale uvnitř mě to docela bolí. Jednak proto, že ho nemůžu odpálkovat (mám trochu strach, jestli by to pak negativně neovlivnilo i náš pracovní vztah), zadruhé to nedokážu, protože se mi líbí a mám ho tak nějak ráda a zatřetí, protože je ženatý. A to je další věc: čím dál víc si začínám připadat jako panenka na hraní. On se pobaví s mladou kolegyní, posvěřuje se jí, a jde si domů za ženou. Přemýšlela jsem, co dělat. A vlastně nevím co, kromě změny práce, což si aktuálně nedovdu představit, protože práci mám ráda a jinak je v ní všechno super. Říct mu to asi nepřipadá v úvahu. Tak nevím…

Jemně a s citem naznačit, že mám práci, sednout k PC a přestat se vybavovat. Vztah s nadřízeným moc benefitů do budoucna nepřináší. A se ženáčem slintalem tuplem. Co ti na něm imponuje? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.19 21:48
@Ou píše:
Nauč se mu vymezit hranice. Jinak se na nejbližším večířku opiješ a skončíte v postel a posléze to bude ještě horší.

Jak si mám vymezit hranice? Možná, jak už tu zaznělo, nevybavovat se s ním, nějak se naučit tu diskuzi utnout - ale zase, co když se ho to dotkne?
Vlastně s tebou souhlasím, je to o hranicích, ale v jeho případě moc nevím, jak na to.

• Citovat
  • Nahlásit
24395
22.11.19 22:43
@Anonymní píše:
Jak si mám vymezit hranice? Možná, jak už tu zaznělo, nevybavovat se s ním, nějak se naučit tu diskuzi utnout - ale zase, co když se ho to dotkne?
Vlastně s tebou souhlasím, je to o hranicích, ale v jeho případě moc nevím, jak na to.

Protoze uz byly prekroceny. Proto ja lobuju za rozhovor, pokud nechces menit praci.Ale neznamena to, ze po rozhovoru to tak nedopadne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
22.11.19 22:49

No ja bych si z toho vzala to pěkné - jestli se ti líbí, tak ti to asi musí hezky lechtat ego a jinak ty máš skvělou výmluvu, kdyby ti šel na delohu. Prostě je pro tebe nepřijatelné si začít s otcem od rodiny, notabene kdyz ty chceš svou vlastní. Vlastně je dost nefér, když ženatý nadřízený takto uvádí do rozpaků svou svobodnou podrizenou, kromě toho, ze zneužívá svého postavení. Obecně na tom nic imponujiciho není!

• Citovat
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
22.11.19 22:52
@wildcherry píše:
Protoze uz byly prekroceny. Proto ja lobuju za rozhovor, pokud nechces menit praci.Ale neznamena to, ze po rozhovoru to tak nedopadne.

Tak rozhovor určitě, ale az on by po ni opravdu vyjel. Pokud teď na něj vlitne, tak on všechno popre a ještě se ji vysmeje. Ne všichni jsou gentlemani. Každopádně z vánočního večírku bych odcházela velmi zavcasu a střízlivá! ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.19 23:18
@wildcherry píše:

Hmm…no už jsem o tom taky přemýšlela, říct mu to. Ne třeba všechno, ne podrobnosti, ale ten základ, ať ví. Na to bych ale potřebovala, abysme mohli být chvíli sami bez toho, aby hrozilo, že kolem půjde kolega nebo kolegyně.
A přesně jak píšeš - kdoví, co se stane, když mu to řeknu :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.11.19 23:23
@PaníKadrnožková píše:
No ja bych si z toho vzala to pěkné - jestli se ti líbí, tak ti to asi musí hezky lechtat ego a jinak ty máš skvělou výmluvu, kdyby ti šel na delohu. Prostě je pro tebe nepřijatelné si začít s otcem od rodiny, notabene kdyz ty chceš svou vlastní. Vlastně je dost nefér, když ženatý nadřízený takto uvádí do rozpaků svou svobodnou podrizenou, kromě toho, ze zneužívá svého postavení. Obecně na tom nic imponujiciho není!

Ano. Na začátku, teda tak první dva tři měsíce, mi to lichotilo, to se přiznám. To jsem si asi spoustu věcí nechtěla připouštět. Ale i tak jsem se do ničeho nepouštěla, nic mu neopětovala (kromě našich rozhovorů a toho, že ho poslouchám a zajímám se - jenže to dělám se všemi spolupracovníky). Ale když jsem se do něj zamilovala, vůbec jsem nevěděla, že je ženatý. To jsem zjistila vlastně náhodou. A to je to hlavní, co mě brzdí. A ač nejsem nijak zvlášť prudérní, tak je pravda, že jeho chování v souvislosti s tím, že je zadaný (a má děti) moc nesedí. Jak když si něco kompenzuje. Nefér to je.

• Citovat
  • Nahlásit
PaníKadrnožková
22.11.19 23:36
@Anonymní píše:
Ano. Na začátku, teda tak první dva tři měsíce, mi to lichotilo, to se přiznám. To jsem si asi spoustu věcí nechtěla připouštět. Ale i tak jsem se do ničeho nepouštěla, nic mu neopětovala (kromě našich rozhovorů a toho, že ho poslouchám a zajímám se - jenže to dělám se všemi spolupracovníky). Ale když jsem se do něj zamilovala, vůbec jsem nevěděla, že je ženatý. To jsem zjistila vlastně náhodou. A to je to hlavní, co mě brzdí. A ač nejsem nijak zvlášť prudérní, tak je pravda, že jeho chování v souvislosti s tím, že je zadaný (a má děti) moc nesedí. Jak když si něco kompenzuje. Nefér to je.

Jestli chceš vyhledove rodinu, tak nejméně se ti hodí se na dlouho zahackovat se zenacem. Myslím, ze vedome brzdis opravdu správně, obávám se ale, ze jsi spíš nadrzena si s ním co nevidet začít :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
24395
23.11.19 07:58
@PaníKadrnožková píše:
Tak rozhovor určitě, ale az on by po ni opravdu vyjel. Pokud teď na něj vlitne, tak on všechno popre a ještě se ji vysmeje. Ne všichni jsou gentlemani. Každopádně z vánočního večírku bych odcházela velmi zavcasu a střízlivá! ;)

To, ze by po ni vyjel, se bohuzel vyloucit neda no, ale vyjet po ni muze i tak.Ja nevim, se mi to radi, ze :mrgreen:.Zalezi, jak by rozhovor probihal.Tech moznosti, co udelat, je opravdu poskromnu, pokud zakl. nechce zatim praci zmenit.Pak leda to nechat vyhnit a treba ho to prejde. Porad se bavime o nim, ale pokud je zakladatelka zamilovana, a ze je, zamilovana…Vsechno je to zbytecny trapeni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41972
23.11.19 08:30
@Anonymní píše:
Vlastně s tebou souhlasím, je to o hranicích, ale v jeho případě moc nevím, jak na to.

Třeba říct, pane inženýre, já mám opravdu hodně práce a musím vyřídit pár telefonů. Mohl byste, prosím, odejít? Žena vás určitě už čeká..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat