Flor Femina a kvasinková infekce

Anonymní
27.4.20 09:22

Flor Femina a kvasinková infekce

Ahoj holky,
mám podezření na kvasinky už dva týdny, brala jsem kapky kvasinky, ale vrátilo se mi to zase a objevily se mi na hraně a u stydkých pysků ranky, které štípou a občas krvácí. Dočetla jsem se, že by to mohlo být způsobeno kvasinkami. Tak jsem si koupila kalciovou mast a Flor Feminu (vaginální čípky). Včera večer jsem si zavedla čípky a namazala si to, jenže jsem se v noci vzbudila s mokrou postelí a celá jakoby „pomočená“ i když to moč nebyla. Byl to vodnatý výtok a když jsem se ráno vzbudila tak zaschlé místa byly bílé. V noci jsem si dala ještě tampón abych opět „neprotekla“ a když jsem si ráno ten tampon vyndala, měla jsem tam takový velký žlutý „sražený“ výtok. Mělo to konzistenci když dáte do mléka mouku a udělají se vám hrudky, tak takovou konzistenci a poznala jsem, že tam mám nerozpuštěný kousek čípku. Měla bych to přestat brát, nebo je to úplně normální?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
18079
27.4.20 09:32

No trpíš kvasinkovou infekcí.

1. necpi tam tampony, jen tam ještě víš zhorší mikroklima
2. maž se něčím antimykotickým a zároveň si pořiď antimykotcké globule. A používej alespoň týden.
3. zároveň tím antimykotickým krémem potřebuješ zaléčit partnera - alespoń týden se musí mazat každodenně. I za předkožku.
4. nenos prádlo z umělých vláken a těsné kalhoty.
5. ty probiotické čípky Flor femina používej až poté co to doléčíš antimykotiky

Pokud by ti nezabíralo něco antimykotkckého (mast či krém a globule/čípky) co si koupíš v lékárně, ta po týdnu každodenní léčby co nebude zabírat zajdi na gynekologii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.4.20 10:34
@Ou píše:
No trpíš kvasinkovou infekcí.

1. necpi tam tampony, jen tam ještě víš zhorší mikroklima
2. maž se něčím antimykotickým a zároveň si pořiď antimykotcké globule. A používej alespoň týden.
3. zároveň tím antimykotickým krémem potřebuješ zaléčit partnera - alespoń týden se musí mazat každodenně. I za předkožku.
4. nenos prádlo z umělých vláken a těsné kalhoty.
5. ty probiotické čípky Flor femina používej až poté co to doléčíš antimykotiky

Pokud by ti nezabíralo něco antimykotkckého (mast či krém a globule/čípky) co si koupíš v lékárně, ta po týdnu každodenní léčby co nebude zabírat zajdi na gynekologii.

děkuju za radu :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Ou
18079
27.4.20 11:13

Jo případně spíš než tampon, tak používej slipové vložky, pokud se bojíš výtoku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat