Flyjóga-máte zkušenost?

513
13.8.21 22:51

Flyjóga-máte zkušenost?

Otázka je jasná, zkusil jste někdo?😊
U nás budou lekce " lítací" jógy otevírat, chtěla bych je zkusit, ale mam obavu, jak se to da zvládnout a bez úhony přežít 😆.
Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15255
14.8.21 06:22

Dcera na ni chodila a moc se jí to líbilo. Lektorka bohužel otěhotněla, tak lekce nepokračují.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2245
14.8.21 07:02

Párkrát jsem byla, je to super. Poprvé to bylo zvláštní, ale pak si člověk zvykne. Pro začátečníky se dělají velmi jednoduché cviky, základní, a to lektorka vysvětlovala dlouho a názorně ukazovala, na lekci jsme byly jen 3, takže nás mohla každou zvlášť naštelovat, jak bylo potřeba. Určitě to zkus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
304
14.8.21 07:03

Taky jsem chodila a je to super. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
14.8.21 10:36

Nechodila jsem přímo já, ale neteře a ty byly nadšené. Dokonce si pořídily sítě i domů, protože lekce fly jógy se po covidu zrušily.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
513
14.8.21 12:45

Zjistila jsem si tedy, že síť mě unese. Teď ještě otázka, co na to žaludek a hlava🤮 🥵 🤣

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
101
14.8.21 12:52

Bozi, bozi, bozi!!! :srdce: Prvni lekce ta sit muze tlacit v mistech, kde ji mas kolem rukou a nohou. A pri pozicich hlavou dolu se muze motat hlava, ale s velkou pravdepodobnosti si brzy zvyknes :) Strasne me to bavilo a vazne hodne mi to posililo stred tela, bricho i ruce. Bohuzel i u nas je uz dva roky zavreno :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27
4.9.21 16:17

Chodila jsem před covidem pravidelně a doporučuji! Zvládne to i začátečník. Příští týden u nás začínají znovu kurzy a strašně se těším. Jdi do toho :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat