FN Lochotín - kolik maminek dávají na standartní pokoj?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
amille
Ukecaná baba ;) 2242 příspěvků 01.01.13 22:52
FN Lochotín - kolik maminek dávají na standartní pokoj?

Zdravím maminky, co jste rodily ve FN Lochotín v Plzni. Chtěla bych se vás zeptat (podobné téma jsem nenašla), kolik vás bylo celkem na standartním pokoji? Jak se o vás staral personál a zda byste znovu šly do standartu nebo raději nadstandart a proč? :)

Nejnovější zkušenosti z porodnice FN Plzeň, Lochotín

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
marieondatra
Ukecaná baba ;) 2183 příspěvků 01.01.13 23:02

Podle návalu, ale pokoje jsou pro tři. nejdřív plní po dvou pak přidávají třetí. ale já už bych na standard nešla. hlavně kvuli návštěvám, když nemají soudnost jsou tam klidně celý den.

peggy.sl
Generální žvanilka 20555 příspěvků 01.01.13 23:10

Přesně jak píše @marieondatra, standartní pokoje jsou jako čekárna na autobus, pořád tam někdo vysedává..to bych nechtěla..já jsem byla na nadstandartu a byla jsem spokojená.

Ukulina
Extra třída :D 14833 příspěvků 01.01.13 23:21

My jsme byly na pokoji tři. U nás s návtěvami problém naštěstí nebyl. A pokoje jsou prostorné. Takže pokud tam opravdu neprudí nějací hluční návštěvníci, tak spokojenost. Oficiálně jsou tam ale návštěvní hodiny.

pampalin
Závislačka 4326 příspěvků 02.01.13 06:34

Ahojky!
My jsme byli na pokoji tři, ale jak se uvolnil nadstandart, šla jsem tam.

ixule
Vesmírná mluvilka 34996 příspěvků 02.01.13 07:36

My jsme byly 3 tři. Dávali mě tam jako poslední a neměla jsem nad postelí ani ten panel se zvonkem, prý kdyby něco, měla jsem říct dalším maminám, aby zavolaly sestru :roll: Navíc jsem měla z obou stran okna, venku teplo, tak se větralo, ale v noci na mě šíleně táhlo a když jsem to zavřela, tak se tam zase nedalo dýchat, šla jsem na nadstandard a pohoda. Ty tři dny po klasickém porodu bych asi o nadstandard nežádala, to uteče jako voda a tak hrozné to nebylo, ale čekalo mě 5 dní po císaři.

Hadumi
Extra třída :D 13753 příspěvků 02.01.13 08:16

Na pokoji jsme byly 3, chtěla jsem nadstandart, ale neuvolnil se a dost jsem trpěla - samé návštěvy, kdyby 1 člověk ale celé rodiny!, které tam byly několik hodin, oběma spoluležnicím řvaly celý pobyt mimina, na pokoji vedro a když jsem chtěla vyvětrat, tak na mě maminky koukaly jako na toho, kdo jim vyvětráním zabije děti, postel jsem měla vedle přebalovacího pultu a maminky pro mě nepochopitelně v noci pořád přebalovaly a k tomu mi vždy rozsvítily mega zářivku, atd. atd. Dodnes říkám, že kdybych měla nadstandart, tak to mám jak dovolenou.
Výhody obyč pokoje nevím a ani mě nenapadají…

mari1912
Vesmírná mluvilka 31744 příspěvků 02.01.13 08:59

Přesně tak, maximálně jsou tam tři, to jsem tam byla, ale jen několik hodin, asi nebyl nával :lol:
Pak už jsme byli po dvou
Jinak já si na personál nemůžu stěžovat, sestřičky jsou tam dvoje, dětské co se starají o miminko a vše kolem něho a pak gynekologické, co se starají o maminku.Jsou rozlišené barvou uniformy ;)
A musím říct, že se ke mě chovali příjemně, snažili se radit…
Ale pokud něco potřebuješ, musíš si i říct, občas zapomenou, přeci jen toho tam mají moc.

handulinda
Echt Kelišová 9378 příspěvků 02.01.13 09:02

Omlouvám se zakladatelce, že jí lezu do diskuze, ale chtěla bych se zeptat, zda nebyl problém se získáním nadstandartu a kolik jich na Lochotíně mají?

ixule
Vesmírná mluvilka 34996 příspěvků 02.01.13 09:35

@handulinda je jich tam myslím 8, se získáním je to podle toho, jaký je nával a kdy se uvolní další :nevim: já rodila první den ráno, večer mě dali z JIPky na pokoj a další den odpoledne jsem se stěhovala na nadstandard

Denino
Závislačka 2790 příspěvků 02.01.13 20:55

Na Lochotíně pouší návštěvy na pokoj? 8o

Ukulina
Extra třída :D 14833 příspěvků 02.01.13 21:02
@Denino píše:
Na Lochotíně pouší návštěvy na pokoj? 8o

Ano, proč by nepouštěli?

handulinda
Echt Kelišová 9378 příspěvků 02.01.13 21:03

@Ukulina No u Mulačů nepouštějí :-D Tak se @Denino třeba ujišťuje, že to ve FN takhle nefunguje :-D

Ukulina
Extra třída :D 14833 příspěvků 02.01.13 21:07

@handulinda Aha, tak mě za překvapuje, že někde nepouštějí :)

handulinda
Echt Kelišová 9378 příspěvků 02.01.13 21:09

@Ukulina :-D to se ani nedivím :-D ale je to tak..(nebo mělo by být :-D, když jsou hodné sestřičky, přimhouří očko)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama