FN Motol - příjem na rizikové oddělení JIP

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Rencounek
Kecalka 131 příspěvků 14.11.14 20:29
FN MOTOL-příjem na rizikové odd. JIP

Zdravim, 19.11.jdu na prijem na rizikove JIP si lehnout, mam planovanou indukci porodu.
Ma nekdo zkusenosti s tim, kde to je, kam jit? V kolik hodin tam mam byt na prijmu? A jestli a kam az semnou muze pritel a jak jsou potom povoleny navstevy na té JIP? Taky se chci zeptat jak to probiha kdyz mi daji tabletku na vyvolani a zacne zabirat ja zacnu rodit jak se postupuje a jestli muze u me nejak byt na te jip pritel nebo jestli me daji na jiny pokoj kde bude moci semnou byt? A jak je to po porodu? Dekuji moc! A omlouvam se za blbe otazky ale nejak jsem se v tom vsem zmatku naposledy v Motole zapomnela na vse zeptat. :zed:

Nejnovější zkušenosti z porodnice Motol

Reakce:
Moncinas
Kelišová 7267 příspěvků 14.11.14 20:38

Rizikové je určitě v 6. patře a tuším že koridor B a může tam jít s váma manžel až na pokoj. A na příjmu mi napsali, že mám být v 9:00 ráno, ale pani, co se mnou ležela byla přijata až v 16:00. Na JIP návštěvy povolené nejsou, ale když je tam dobrá směna, tak na chviličku muže dovnitř pustí ;) (já tam teda byla sama, ale pani, co se mnou ležela, tam měla rychlou návštěvu). Se zbytkem neporadím, jelikož já byla na plánované sekci.

MoniB
Zasloužilá kecalka 579 příspěvků 14.11.14 20:41

Tak jestli jdes na rizikove, tak si koukni na kterym patre to je a zeptej se na sesterne. A to ti nerekli, v kolik tam mas byt?
Kdyz dostanes tabletku a zacnes rodit, tak pujdes na porodni box a tam pritel muze. Ak budes mit jen slabe kontrakce a moc to postupovat nebude, tak pojdes spis na hekarnu. Mne zavedli tabletku a za 20 minut som sla z rizikoveho na porodni box so sialenymi kontrakciami a mala sa narodila odpo. Na tvojom mieste by som si ale na rizikove zavolala, kdyz nevis ani v kolik tam mas byt.
Po porodu budes s malou na pokoji 2hodky a pak pujdes na oddeleni sestinedeli. Malou muzes mit hned u sebe, jestli budes chtit a citit se na to..

hanka.br.
Generální žvanilka 20160 příspěvků 14.11.14 20:48

@Rencounek Opravdu nastupuješ na JIP? Asi spíš na odd. rizikového těhotenství, že?

Run
Generální žvanilka 20660 příspěvků 14.11.14 20:52

Jak rizikove JIP? Me prijali rano na rizikove, mama sla se mnou, chvili tam byla, navstevy normalne a potom na chodbe. Tabletka az druhy den rano. Ten prvni den jen zatezaky a ultrazvuk a Hamilton. Rano tabletka a zpatky na pokoj. Skakani na mici, kecani se spolubydlici, pohoda, pak me poslali o patro niz na saly a v jednu praskli vodu a ve ctyri se narodila a po seste uz jsme byly na pokoji. Bylo mi fajn. S partnerem neporadim, byla jsem sama.

MUFICE
Hvězda diskuse 48780 příspěvků 14.11.14 21:10

Rizikové je v 6.patře a na JIP se dávají rodičky po císaři. Já tam před pár lety ležela na rizikáči a se mnou normálně ženské, co jim porod vyvolávali. Návštěva mohla normálně na pokoj nebo jsme seděli na chodbě.

Váš příspěvek
Reklama