FNO Poruba - Stomatochirurgie

184
10.3.17 08:27

FNO Poruba-Stomatochirurgie

Ahoj holky, nikde jsem podobne tema nenasla.Chci se zeptat, mate nektera zkusenosti se Stomatochirou ve FNO Poruba?? V pondeli me ceka akutni extrakce dolni lezate osmicky a ja mam ze zubare panicky strach. Popr.byla nektera z Vas na teto extrakci lezatych 8?
Dekuji a jestli je nekde takove tema tak se omlouvam, nevsimla jsem si. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

5813
10.3.17 10:21

@Ajuszka moje mamka byla na extrakci 8… a přežila to v klidu.. a to ona má veeeeeelmi šílený dávivý syndrom a tam prý byli super.. tak to určitě bude dobré i u Vás :hug: držím palce! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
184
10.3.17 10:23

@beruska03 jee tak to dekuji, trosililinku ste me uklidnila :D
Nejhorsi je, ze jsem v 17t tehotenstvi, takze prasky na bolest nepripadaji v uvahu a jelikoz mi paralen nezabira tak se asi zblaznim. :zed:
Zas si ale rikam, ze je lepsi ted, kdyz jsem doma a nic a nikam nemusim nez pak trpet bolesti a do toho se starat o prcka.. :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5813
10.3.17 10:24

@Ajuszka určitě Vám pomohou něco vymyslet ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
184
13.3.17 10:21

Tak tedy pridam svuj zazitek. Volala jsem tam v patek ze jsem tehotna a ze se mi zub droli a ze je to akutni. Tak mi rekli at prijdu v pondeli rano s tim, ze budu cekat. Rikam v pohode, pockam. Sedim tam 2 hodiny nacez si me teda zavolali. Zubarka se podivala a rekla tak jo je to spatne objednam vas na ten zakrokovy salek na 4.5!! :zed: Opravdu nevim jestli si mysli ze s pusou ktera boli ze ji neotevru ani na rohlik budu cekat 2 mesice. Takze jsem se rozjela ke sve zubarce ktera me objednala za 2 tydny az budu v 5 mesici s tim ze je to kvuli anestezii lepsi a vytrhne mi ho sama. Takze za me opravdu ne. :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5813
13.3.17 11:26

@Ajuszka tak to mě opravdu mrzi. Zdravotnik a svem miste :roll: drzim palce at to u Vasi zubarky klapne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama