Fobie ze sexu

25.12.19 16:31

Fobie ze sexu

Dobrý den je mi 16 let a mám přítele a máme spolu sex jenže je problém že mám velký strach z otěhotnění už mám třeba 10 těhotenských testů za sebou a i když máme chráněný sex tak i tak mám strach a musím si těhotenský test udělat.. např. Spali jsme spolu den po mojí menstruaci a měli jsme sex s kondomema ani se neudělal A pak jsme se
se mazlili nahý ale i tak se neudělal ani do toho kondomu a já si hned zase myslím že jsem těhotná a psychicky si vyvolávám příznaky těhotenství o kterých vím.. přítele tím docela otravuju..nějaký rady prosím či zkušenosti? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1341
25.12.19 16:34

Dvojí ochrana, např. pilulky a ještě kondom, to bude 100% šance že neotěhotníš :lol: Nebo ještě jako třešničku na dort přerušovanou soulož k tomu všemu, prostě vytáhnout před

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5375
25.12.19 16:37
@Kristynka22 píše:
Dvojí ochrana, např. pilulky a ještě kondom, to bude 100% šance že neotěhotníš :lol: Nebo ještě jako třešničku na dort přerušovanou soulož k tomu všemu, prostě vytáhnout před

To je takový psycho, že bych se na ten sex vykašlala, stejně bych z toho nic neměla, kvůli tý fobii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6329
25.12.19 16:38

Stojí ti to za ten stres? Vždyť si to nemůžeš absolutně užít. Můžete mít intimní chvilky i bez sexu. Počkej si, až do toho dozraješ :) Já osobně bych to antikoncepcí neřešila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1317
25.12.19 16:39

Se sexem bych počkala, nejsi na něj vůbec připravená a zralá a akorát dojde k tomu, že ti přítel uteče, pokud ho budeš takhle otravovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
25.12.19 17:11

No, tak to si se sexem buď dej pauzu, nebo kombinuj různé ochrany, abys jako jó měla klid a jistotu. Antikoncepce + kondom třeba… :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16159
25.12.19 18:29

Tak nesexuj. Očividně na to nejsi zralá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu