Fobie ze zvracení a čůrání

Anonymní
21.1.20 20:58

Fobie že zvracení a čůrání

No já mám takový problém. Naprosto mě děsí zvracení a zaslo to tak daleko, že se bojím i když někdo jen zakasle. Bojím se jezdit autobusem, chodit na místa kde je více lidí a už když někdo řekne že mu není dobře začne mi být taky špatně. Strašně se za to stydím a nechci to nikomu říct.
Navíc to není můj jediný problém. Mám ještě urofobii (jestli se to tak jmenuje), prostě strach ze se mi začne chtít na záchod v nevhodnou dobu. Když někam jedu nebo jen vyjdu z domova začnu přemýšlet co bych dělala kdyby se mi začalo chtít na záchod a přemýšlím nad tím tak dlouho že se mi opravdu začne chtít. Fakt nevím co mám dělat. Takže jestli někdo máte podobný problém napište mi prosím na instagram - _baru_edlova. Potřebuju si o tom s někým prostě promluvit a požádat o nějakou radu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
173
21.1.20 21:15
@Anonymní píše:
No já mám takový problém. Naprosto mě děsí zvracení a zaslo to tak daleko, že se bojím i když někdo jen zakasle. Bojím se jezdit autobusem, chodit na místa kde je více lidí a už když někdo řekne že mu není dobře začne mi být taky špatně. Strašně se za to stydím a nechci to nikomu říct.
Navíc to není můj jediný problém. Mám ještě urofobii (jestli se to tak jmenuje), prostě strach ze se mi začne chtít na záchod v nevhodnou dobu. Když někam jedu nebo jen vyjdu z domova začnu přemýšlet co bych dělala kdyby se mi začalo chtít na záchod a přemýšlím nad tím tak dlouho že se mi opravdu začne chtít. Fakt nevím co mám dělat. Takže jestli někdo máte podobný problém napište mi prosím na instagram - _baru_edlova. Potřebuju si o tom s někým prostě promluvit a požádat o nějakou radu.

Proč to dáváš anonymně, když se napíšeš kontakt na instagram?? :nevim: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21046
21.1.20 21:24
@NickPaul píše:
Proč to dáváš anonymně, když se napíšeš kontakt na instagram?? :nevim: :nevim:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
173
21.1.20 21:31
@stinga píše: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Za poslední dva dny je tu až moc lidí s psychickými problémy :think: Dneska jsem četla snad už tři myslím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1134
21.1.20 21:33

Tak ono taky komu je příjemný zvracet… S tím čůránim to mám podobně, než nějak jdu x krát letím na záchod jen, abych vytlacila dvě tři kapky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21046
21.1.20 21:37

@NickPaul no to je tady vždycky epidemie stejného problému u anonymů - zajímavé :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2085
21.1.20 22:11

Doporucuji regresní terapii :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
173
21.1.20 22:25
@Oliverka28 píše:
Tak ono taky komu je příjemný zvracet… S tím čůránim to mám podobně, než nějak jdu x krát letím na záchod jen, abych vytlacila dvě tři kapky.

Já to dělám před spaním abych se nepocurala.. „trauma“ z tábora :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat