Reklama

Focení manželek, milenek, přítelkyň

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

opozice
Echt Kelišová 9961 příspěvků 23.11.17 15:03
Focení manželek, milenek, přítelkyň

Jen mě zajímá vaše zkušenost. Už jste se dámy setkaly s tím, že váš manžel, přítel, milenec vás fotí ať už doma, na dovolené, na wellnes, prostě kdekoliv nahaté, nebo ještě dál při akci? Občas najdu cizí servery, kde našinci vkládají fotky z toho focení a věřím, že některé o tom ví, jsou to exhibicionistky, nebo o tom vůbec neví. Třeba ty své protějšky moc neznáte a nevíte, jak jim to dělá dobře na duši, když slyší samou chválu na tu svoji od těch druhých hodnotících. :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 23 Další »

Reklama

Reakce:

Jančakecalka
Generální žvanilka 22084 příspěvků 23.11.17 15:05

Ne, nefotí.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.17 15:05

My se s muzem normalne fotime i natacime, ale nikam to nedavame, mame to jen pro svou potrebu.

Jančakecalka
Generální žvanilka 22084 příspěvků 23.11.17 15:07
@Anonymní píše:
My se s muzem normalne fotime i natacime, ale nikam to nedavame, mame to jen pro svou potrebu.

To známé tvrdil manžel taky a pak se našla jednou omylem na FB…

opozice
Echt Kelišová 9961 příspěvků 23.11.17 15:08
@Anonymní píše:

za úchylku bych to nepovažoval, spíše je to normální. Jen si říkám, jestliže k tomu dojde, že ji dotyčný ukáže jiným a ten tlak na něho jde, většinou podlehne a představí ji. A ona žena o tom nemusí ani vědět. On ví, že by s tím nesouhlasila.

happiest
Ukecaná baba ;) 1088 příspěvků 23.11.17 15:08

Nikdy bych se nenechala natočit ani nafotit - bývalý chtěl, ale v životě bych na to nekývla. Nevíš jak může vztah dopadnou a pak se ti někdo začne takhle mstít a i kdyby to při dobré vůli stáhnul, tak z netu to nikdy nezmizí.
Stejně by mi bylo velmi proto srsti, kdyby běhal po světě někdo v podstatě s otevřeným přístupem k mému soukromí - manžel akorát dneska ztratil mobil někde v mhd např. nebo opět po rozchodu..

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10013 příspěvků 23.11.17 15:09

Nefotí. Stejne bych to nedovolila

opozice
Echt Kelišová 9961 příspěvků 23.11.17 15:11
@Tichošlápek píše:
Nefotí. Stejne bych to nedovolila

ano, už dle nicku soudím, že to nedovolíš. :mavam:

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 23.11.17 15:11

Přijde mi to normální, že si lidi dělají intimní fotky pro radost. Co je na tom? A jak s tím kdo naloží je každého věc. Když bude jeden z toho páru darebák, tak dokáže namontovat takovou fotku toho druhého, jaká vůbec neexistuje a nikdy se třeba ani nefotili. Je to o lidech. A kdyby mi někdo ukazoval fotky mých známých, asi by mě tím nijak neuchvátil teda. :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.17 15:11
@Jančakecalka píše:
To známé tvrdil manžel taky a pak se našla jednou omylem na FB…

Tak ja muzu manzelovi verit. Tim jsem si na 100% jista.

Bábrdl
Generální žvanilka 21115 příspěvků 23.11.17 15:11
@opozice píše:
Jen mě zajímá vaše zkušenost. Už jste se dámy setkaly s tím, že váš manžel, přítel, milenec vás fotí ať už doma, na dovolené, na wellnes, prostě kdekoliv nahaté, nebo ještě dál při akci? Občas najdu cizí servery, kde našinci vkládají fotky z toho focení a věřím, že některé o tom ví, jsou to exhibicionistky, nebo o tom vůbec neví. Třeba ty své protějšky moc neznáte a nevíte, jak jim to dělá dobře na duši, když slyší samou chválu na tu svoji od těch druhých hodnotících. :mavam:

Ne nefotí, leda v plavkách. Možná holou prdku, tím si jistá nejsem, frdnu ale nikdy :lol:

opozice
Echt Kelišová 9961 příspěvků 23.11.17 15:12

Někdo si říká, je jedno, kde mě vidí, jestli na nuda, v sauně, nebo na netu. Na nahocení nic není.

Bábrdl
Generální žvanilka 21115 příspěvků 23.11.17 15:13

Ale čím jsem starší, tím víc hloubám nad tím, jestli bych neměla zachytit poslední možnost, kdy je ještě co ukazovat :mrgreen:

Lenka_Hal
Závislačka 4785 příspěvků 23.11.17 15:13
@happiest píše:
Nikdy bych se nenechala natočit ani nafotit - bývalý chtěl, ale v životě bych na to nekývla. Nevíš jak může vztah dopadnou a pak se ti někdo začne takhle mstít a i kdyby to při dobré vůli stáhnul, tak z netu to nikdy nezmizí.
Stejně by mi bylo velmi proto srsti, kdyby běhal po světě někdo v podstatě s otevřeným přístupem k mému soukromí - manžel akorát dneska ztratil mobil někde v mhd např. nebo opět po rozchodu..

Presne…

Bábrdl
Generální žvanilka 21115 příspěvků 23.11.17 15:14
@opozice píše:
Někdo si říká, je jedno, kde mě vidí, jestli na nuda, v sauně, nebo na netu. Na nahocení nic není.

To mi připomíná, jak se v seriálu Sex ve města Samantha natočila při sexu a sama to pustila do světa, aby dokázala, že nechodí s gayem. :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 23 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Tornádo Tomicová! Měla být outsiderem, teď je hvězdou StarDance

Jakmile vyšlo najevo, že se jednou ze soutěžících deváté řady StarDance má... číst dále >

Tragikomedie pokračuje. Rytmus vzkazuje Daře Rolins: Nech nás s Jasmínou žit!

Na oko předstírá, že ji vymazal ze svého života, přesto potají kontroluje... číst dále >

Články z Ona Dnes

Superpotravina mák v hlavní roli. Upečte si bábovku, makovník či závin

Česká republika je makovou velmocí a mák je jednou z nejtradičnějších surovin... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >