Foceni nahych malych dětí

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
421
7.7.22 07:54

Foceni nahych malych dětí

Dobry den. Zajima me Vas nazor nebo jsem labilni, jestli to mate taky tak.Byly jsme minuly teden u tchanovcu a na zahrade se vytahnul maly nafukovaci bazen a maleho jsem do nej vlozila. Pribehla tchyne a hned si maleho zacla fotit do mobilu. Rekla jsem ji ze kdyz je uplne nahej ze nechci aby si ho fotila. Osocila me ze proc mi to vadi a ze ona pred xlety mela kluky taky nahy…To jo, ale ne v mobilu kde je budu rozesilat sirsi rodine a ukazovat pani od vedle :(…No šilene jsem se s ni pohadala, protoze vubec nechtela ustoupit z prava:muzu si fotit co chci!
Me veskere foceni deti na mobil, denne vadi.Jsme prave na dovolene a partner naseho kluka neustale foti do mobilu, jak kde je, co jí, jak spí a vubec a vše posila rodicum kteri neustale denne pišou zpravy jak se ma malej at posle foto. Snazila jsem se vyslovit nesouhlas ze premira fotek fakt je zbytecna a to se tyka i nahych fotografiich z bazenku. Takze fotky z bazenku ty nastesti neposlal…malemu jsem koupila slipečky a koupe se v nich. :lol:
Synovi bude v srpnu rok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2487
7.7.22 07:56

Pokud by tchánovci fotky dávaly na socky, tak tvé rozčílení chápu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16114
7.7.22 07:57
@Andrise píše:
Dobry den. Zajima me Vas nazor nebo jsem labilni, jestli to mate taky tak.Byly jsme minuly teden u tchanovcu a na zahrade se vytahnul maly nafukovaci bazen a maleho jsem do nej vlozila. Pribehla tchyne a hned si maleho zacla fotit do mobilu. Rekla jsem ji ze kdyz je uplne nahej ze nechci aby si ho fotila. Osocila me ze proc mi to vadi a ze ona pred xlety mela kluky taky nahy…To jo, ale ne v mobilu kde je budu rozesilat sirsi rodine a ukazovat pani od vedle :(…No šilene jsem se s ni pohadala, protoze vubec nechtela ustoupit z prava:muzu si fotit co chci!
Me veskere foceni deti na mobil, denne vadi.Jsme prave na dovolene a partner naseho kluka neustale foti do mobilu, jak kde je, co jí, jak spí a vubec a vše posila rodicum kteri neustale denne pišou zpravy jak se ma malej at posle foto. Snazila jsem se vyslovit nesouhlas ze premira fotek fakt je zbytecna a to se tyka i nahych fotografiich z bazenku. Takze fotky z bazenku ty nastesti neposlal…malemu jsem koupila slipečky a koupe se v nich. :lol:
Synovi bude v srpnu rok.

S nahyma fotkama tě chápu, to taky nesnáším, ale ostatní přeháníš. Proč by si otec nemohl fotit svoje dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2666
7.7.22 08:01

Z tohoto důvodu prostě nedávám děti do bazénu nahé a to v jakémkoliv věku. Dnes je těch plavek všude hodně za pár korun, takže máme několikery a převlíkám. I se sama na nahaté cizí děti nerada koukám, přijde mi to přes čáru.
Posílání fotek prarodičům, proč ne, ale postování na FB nebo Insta nebo rozesílání dál, to ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
421
7.7.22 08:01

@JancaS84 s tim problem nemam, jen to ze denne zasobuje rodice 10-15 fotkama z kazde hodiny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21007
7.7.22 08:02

Vadí mi jen sdílení na soc. sitich. Ne, že ukáže fotku sousedce. To prehanis. A otec děcka si může snad fotit, co chce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33570

Chápu, že ti vadí nahé fotky. Ale to ostatní kolem fotek dost přeháníš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60023

Taky máme se sestrou fotky, kde jsme nahé ve vodě. Když to nebude dávat na sociální sítě, ať si fotí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60023
7.7.22 08:04

S toho mobilu si to může stáhnout. Většina má po ruce a fotku mobil. Kdo dneska sebou tahá foťák? Pak s těch fotek můžeš udělat album, foto knihy. Ty nechceš mít památku, že ti dítě rostlo? Máme u našich plno fotek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21007
7.7.22 08:05
@Andrise píše:
@JancaS84 s tim problem nemam, jen to ze denne zasobuje rodice 10-15 fotkama z kazde hodiny.

A proč to je problém?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
421
7.7.22 08:10

@debra.morgan no tak jsem asi labilni. Kazdy den zasobovat prarodice 15ti fotkama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60023
7.7.22 08:11
@Andrise píše:
@debra.morgan no tak jsem asi labilni. Kazdy den zasobovat prarodice 15ti fotkama.

Prarodiče nesmí mít radost, že vidí vnouče?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54829
7.7.22 08:14
@Andrise píše:
Synovi bude v srpnu rok.

Simtě, nedramatizuj. :roll:
Teze, že fotografování krade focenému duši, již byly opakovaně vědecky vyvráceny. :jazyk:
Seš prostě napružená na tchýni a pokud by byla z děcka nadšena méně, budeš tu zakládat úplně stejně rozhořčené vlákno, že tvého synka dostatečné neobdivuje. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21007
7.7.22 08:15
@Andrise píše:

No tak asi jsi. Vždyť o nic nejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1571
7.7.22 08:16

Ja teda taky zasobuju tchyni fotkama, protoze z toho ma radost. Proc ne :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...