Folie po tetování

Anonymní
5.6.21 11:55

Folie po tetování

Ahoj holky.
Ve čtvrtek jsem byla na tetování a dostala jsem na to fólie subasorp… Aspoň myslím že se tak jmenuje 😂
Mám to sundat po 6 dnech, jenze fólie mě strašně táhne, u krku se mi začala odloupávat a trhá mi to vlasy.
Je to prostě děsně nepříjemný.

Máte s tím někdo zkušenosti? Díky moc

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21497
5.6.21 12:31

Tak to sundej. Já měla fólii jinou, ale nechala sem ji tam tak 4 hodiny a slo to dolu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.6.21 12:32

@Kriss Tina chystám se dneska spát pod spacákem v autě, tak si zase říkám, aby se mi tam nedostala nějaká infekce nebo tak 🤷‍♀️ je to moje první tetování, tak moc nevím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79
5.6.21 12:38

První a hned na krku…no HUMUUUS!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.6.21 12:47

@Sadman no mám to jakoby lopatka a končí na krku že strany 😂 vybrala jsem si hezky 😂 😂 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8441
5.6.21 13:11
@Anonymní píše:
Ahoj holky.
Ve čtvrtek jsem byla na tetování a dostala jsem na to fólie subasorp… Aspoň myslím že se tak jmenuje 😂
Mám to sundat po 6 dnech, jenze fólie mě strašně táhne, u krku se mi začala odloupávat a trhá mi to vlasy.
Je to prostě děsně nepříjemný.Máte s tím někdo zkušenosti? Díky moc

Ber to tak, že je to narušená kůže, takže bych s tím žádný divočiny nedělal. Ale fólii klidně sloupni a pak mazej krémem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.6.21 13:15

@Cenarius plánuji jet v klidném tempu, žádné divočiny 😂
Jde mi vlastně o to, že nahoře se mi už kus sloupnul a tetování mi kouká. Jen kousek, ale ten jsem zatím nemazala, jen omyla. Protože mi do zbytku zasahuje ta fólie.

Pro lepší představu přidávám foto

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
279
5.6.21 13:47

@Zuzka111111 Klidne bych tam folii nechala, jestli zbytek drzi a co uz je odlepene, nstirala bych Bepanthenem.Ja mela folii jen na par hodin a pak uz mela tetovani normalne na vzduchu a jen promazavala…jen at si to nespalite slunickem za tim krkem, nez se to zhoji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24346
5.6.21 14:55

Popros někoho, at ti tu odchlípnutou fólii na krku opatrně odstřihne, jinak ještě přes ten výlet bych si fólií nechala, nebudeš mít starost s hygienou, prachem,…ja osobne nejsem fandou fólií, i když na ně leckdo nedá dopustit, ja viděla dvě kámošky, co s nimi bojovaly tak, že bych se bála si je nechat nalepit, ale to už je jiný Story.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat