Folikulární karcinom štítné žlázy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aneta2012
Nováček 5 příspěvků 17.10.18 20:11
folikulární karcinom štítné žlázy

Dobrý večer přeji všem. Nemáte prosím někdo stejnou zkušenost? Jsem po operaci celé štítnice a z histologie vyšlo, že mám vícečetný karcinom štítné žlázy. Ted mám nastoupit ještě v Motole terapii jodem. Mám z celé té situace velký strach. Mám 6 letou dceru a roční dvojčátka. Neumím si vůbec představit, že bych umřela a nechala tady svou rodinu.Je to už na hlavu, doufám, věřím, ale stejně mám někdy slabou chvilku a jsem vyděšená.

Reakce:

Uživatel je onlineMartassek
Kecalka 200 příspěvků 17.10.18 20:29

Se štítnou žlázou zkušenost nemám. Ale nepropadej panice a nemysli na to, že bys umřela. Mojí mamce před osmi lety diagnostikovali melanom kůže, jeden z nejagresivnějších nádorů. Všichni to viděli bledě. Moje babička, lékařka v důchodu mi narovinu řekla, že nám mamka umře. Já už byla dospělá, ale bráška měl 4 roky. Jenomže dnešní medicína je neuvěřitelná a maminka se vyléčila. Už je babička, z bráchy je puberťák a mamka z něho roste… :lol: Drž se, vím, že je to těžké… :hug: :srdce:

lilith1
Ukecaná baba ;) 1470 příspěvků 17.10.18 22:42
@aneta2012 píše:
Dobrý večer přeji všem. Nemáte prosím někdo stejnou zkušenost? Jsem po operaci celé štítnice a z histologie vyšlo, že mám vícečetný karcinom štítné žlázy. Ted mám nastoupit ještě v Motole terapii jodem. Mám z celé té situace velký strach. Mám 6 letou dceru a roční dvojčátka. Neumím si vůbec představit, že bych umřela a nechala tady svou rodinu.Je to už na hlavu, doufám, věřím, ale stejně mám někdy slabou chvilku a jsem vyděšená.

Zkusenost nemam, ale mic drzim pesti at to zvladnes..

aneta2012
Nováček 5 příspěvků 18.10.18 06:23

Moc děkuji za zprávičku. Říkám si ted to zvládnu,jod spláchne ty hnusný zbytky ale nejvíce se obávám,aby se to nevrátilo v podobě metastází.Jak píšeš,vypadalo to u mamči jednoznačně bohužel špatně a nakonec to skvěle zvládla.Jak dloho už je maminka po léčbě?

Uživatel je onlineMartassek
Kecalka 200 příspěvků 18.10.18 11:38

@aneta2012 Je to 8 let co na to přišli a rok probíhala léčba. Chemoterapie ani ozařování na tento typ nádoru nefunguje. Píchala si speciální injekce, biologickou léčbu, která se mimochodem tehdy používala pouze 4 roky. Takže kdyby onemocněla o 5 let dříve, tak už by tady nebyla. Medicína, hlavně ta onkologická jde neuvěřitelně dopředu. Neboj, zvládneš to! :hug:

aneta2012
Nováček 5 příspěvků 18.10.18 14:42

tak to měla maminka obrovské štěstí.Na můj nádor zase prý funguje ta terapie jodem.Nějak to ten jod vychytává.To je pravda,jde to kupředu.Ještě že tak.-)

Meti
Ukecaná baba ;) 2050 příspěvků dnes v 10:41

Ahoj, zrovna řeším to samé :,(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač bipolární porucha, kterou má trpět dcera premiéra Babiše?

Nevíte, co je bipolární porucha? Vzpomeňte si na Karla Svobodu! Tak zněl... číst dále >

Pomeje skončil v nemocnici! O berlích se belhá kvůli vážné zlomenině

Rakovinu hrtanu sice porazil, už několik měsíců se ale producent Jiří Pomeje... číst dále >

Články z Ona Dnes

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >