Reklama

Folikularní tekutina - výtok - kdy nejlépe otěhotnět?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.18 07:37
Folikularni tekutina - vytok - kdy nejlepe otehotnet?

Dobry den, mám takovy odbornejsi dotaz :)
Zacli jsme se snazit o miminko. Takze jsem do téhle doby nemela potrebu sve telo zkoumat.
Ovulaci na sobe poslední dva roky poznám diky bolesti v podbrisku, ktera je cim dal tim silnejsi..
Posledni 3 mesice se zajimam i o charakter vytoku. Vetsinou ten scenar u me probiha takhle:
1.den - vecer- bolest podbriska (ovulace),
2.den - ciry viskozni bilkovy vytok,
3.den - to same, ale k veceru jiz vidím mensi zbarveni do růžova
4.den - hustší vytok, s mensím zakalem do ruzova, pak je uz vse v poradku.

Predpokladam, ze ten zakal do ruziva mi dela folikularni tekutina, ktera se dostane pei uvolneni vajicka z vejcobodu az ven.
Práve proto mě lehce mate, kdy mám tedy nejvetsi sanci na otehotneni..???
Predpokladam, ze totiiz folikularni tekutina, se dostane ven behem par minut od prasknuti, takze asi moje bolesti podbriska neni prasknuti folikulu, ale asi ten rust.. ( Ano vim, ze by bylo jistejsi si nechat udelat usg, at presne znam svuj cyklus..).
Zajimalo by me, zda-li to nekdo má podobne, a v jakem to rozpeti 4 dnu, mám na to s pritelem vlitnout ( on nema moc chut kazdy den.. )..
dekuji Vam :D

Reklama

Reakce:

Karlaska
Zasloužilá kecalka 755 příspěvků 24.08.18 08:11

Co takhle změřit si teplotu,to je smerodatnejsi..

lachtanice86
Kelišová 5719 příspěvků 24.08.18 08:37

Teprve jste se začali snažit. Co to nehrotit? Nechat tomu volný průběh a užívat si sex?

jaaaninda
Zasloužilá kecalka 644 příspěvků 24.08.18 08:42

Bílkový viskozni výtok bývá před ovulací. Ovulace nastává po vrcholu tohoto hlenu. Takže bych řekla, že k ovulaci dochází mezi 3-4 dnem. Ale každé tělo je jiné a může mít jiné než učebnicové projevy,takže doporučuji buď alespoň ovulační testy nebo přesnější je měření teploty, ať víš co který projev tvého těla znamená. Jinak na chlapa bych vlitla asi 2. a 3. den.

Karlaska
Zasloužilá kecalka 755 příspěvků 24.08.18 09:00

V den ovulace z toho jsou kluci…

Uživatel je onlinekarkarka
Ukecaná baba ;) 2349 příspěvků 24.08.18 09:42
@Karlaska píše:
V den ovulace z toho jsou kluci…

To teda urcite nejsou.

Karlaska
Zasloužilá kecalka 755 příspěvků 24.08.18 09:52

@karkarka tak já mam 3,takže spis jsou,pokud muž nemá malo spermií.

Uživatel je onlinekarkarka
Ukecaná baba ;) 2349 příspěvků 24.08.18 11:13

@Karlaska no vidis,ja mam dva a styk tri dny pred ovulaci :)

Karlaska
Zasloužilá kecalka 755 příspěvků 24.08.18 11:33

@karkarka pred ovulaci jsou spis holky,nebo chvili po ovulaci,vy co mate holky,v cem je zakopany pes?

lachtanice86
Kelišová 5719 příspěvků 24.08.18 13:18

@Karlaska to nejsou. U nás byl styk v den ovulace, potvrzena testy, teplotou í folikulometrii a čekáme holku

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.18 17:13

Děkuji holky za rady :)
Tak vcera jsem hodne spinila, dnes uz nic.. tak treba byla nidace.. necham se prekvapit.. :lol:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama