Folikulometrie zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Merry Jane
Kecalka 132 příspěvků 12.03.18 15:16
Folikulometrie zkušenosti

Ahoj holky je tu některá, kdo dochází na folikulometrii? Jsem 9den cyklu a mám jeden dominantní folikul v levém vaječníku 13,6mm, jdu na kontrolní ult za dva dny, tak uvidíme zda roste…Minulý měsíc jsem byla 12den cyklu a neměla jsem žádný folikul, je tu někdo kdo ovuluje pouze z jednoho vaječníku? Díky za reakce :potlesk:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

hipisek84
Závislačka 2872 příspěvků 1 inzerát 12.03.18 15:29

@Merry Jane Ahoj, ja byla opakovane na folikumetrii po dobu cca roku a za tu dobu byla ovu převážně z leveho vaječníku. Pravy byl liny.

Merry Jane
Kecalka 132 příspěvků 12.03.18 15:31

@hipisek84 hustý to jsem vůbec netušila :-( a co již se zadařilo?

Merry Jane

Merry Jane

Merry Jane

Veronika.Berta
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 12.03.18 15:34

@Merry Jane Folikulometrie je obyčejná kontrola, zda a jak vaječníky fungují. Mě funguje pouze jeden, nakonec to došlo ke stimulaci pomocí Clostilbegytu. Jsem v osmém měsíci těhotenství. I s jedním se dá otěhotnět.

hipisek84
Závislačka 2872 příspěvků 1 inzerát 12.03.18 15:39

@Merry Jane Po 3 letech, ale ja mam i jine problémy, tak se toho nelekej. Ted se snazime o druhe mimco.

Merry Jane
Kecalka 132 příspěvků 12.03.18 15:41

@Veronika.Berta @Veronika.Berta tak to gratuluji :-)

Merry Jane
Kecalka 132 příspěvků 12.03.18 15:44

..mrzí mně, že nejde nic samo a to vám řeknou, ať se nepozorujete a copak to jde, když musíte všechno hlídat :-( kolik vám je holky? Škoda, že jsem manžela nepotkala dříve, on dítě nemá, já mám syna již 15let moc bychom si přáli miminko, bojím se, že už jsem stará :oops:

Uživatel je onlinelachtanice86
Závislačka 4696 příspěvků 12.03.18 15:52

U mne funguje převážně pravý.

Veronika.Berta
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 12.03.18 16:01

@Merry Jane nám je s manželem 27 a 28 let, na těhotenství jsem čekala více jak dva roky i s prvním nezdarem po roce a půl.

Merry Jane
Kecalka 132 příspěvků 12.03.18 16:02
@lachtanice86 píše:
U mne funguje převážně pravý.

Přijde mi to, že mně spíše levý…minulý měsíc jsem byla na kontrolní folikulometrii, měl být folikul vpravo a nic už 12den cyklu, p. doktor myslel, že už mám po, tak tento měsíc jsem šla 9 den cyklu na foli… a vlevo je folikul 13,6mm tak uvidím ve středu, zda poroste a bude koncem týdne ovulka, jsem z toho docela špatná, takže pokud bude fungovat jen levý - je možnost zkrácena jen 1× za dva měsíce? :nevim:

Merry Jane
Kecalka 132 příspěvků 12.03.18 16:06

@Veronika.Berta a manžela máš normálně doma? My to máme ztížené ještě tím, že je přes týden pracovně v cizině, to se trefit to je fakt um :-) snad to brzy vyjde

Veronika.Berta
Zasloužilá kecalka 768 příspěvků 12.03.18 16:19

@Merry Jane Mám manžela doma, ale vlastně v době, kdy jsem otěhotněla, tak na sex ani moc času nebylo. Rekonstruujeme dům. V tu dobu jsme trhali stropy v celém domě, bourali dvě zdi a mlátili omítky v celém domě. K tomu hospodářství, obrovský les, který dáváme ve dvou dohromady, protože bývalí majitelé jen káceli, ale nesázeli. Takže jsme večer padali do postele unavení a na sex moc myšlenek nebylo. Chodila jsem na dvanáctky do velice náročné práce jak fyzicky, tak spíše psychicky kvůli vedení. Měla jsem v tu dobu dva malý mizerný folikuly, doktor mi řekl, že až odmenstruuju, že si mám přijít pro papíry do CARu

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

MikeJePán ze Zlaté mládeže očima Arména: Je to největší ostuda mé země!

Na svůj původ by měl být člověk hrdý. Když se mě tedy na něj kdokoliv zeptá,... číst dále >

Daniela Šinkorová nezdravě ujíždí na FaceAppu: Vypadá to ještě hezky?

Danielu Šinkorovou odnepaměti předchází pověst ženy, která se sama a velmi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co už byste nikdy neměli dělat, pokud chcete opravdu zhubnout

Plavková sezona se blíží a vaše předsevzetí zhubnout alespoň nějaké to kilo... číst dále >

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Reklama