Folikuly 20 a 22mm + IUI

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Margit. Tomanova
Kecalka 184 příspěvků 15.01.19 11:01
Folikuly 20 a 22mm + IUI

Ahoj všem, prosím o rady a zkušenosti :kytka:
V říjnu jsem stimulovala Clostylbegytem bez úspěchu, teď jsem brala dvojitou dávku a dnes ráno na ultrazvuku dva folikuly 20 a 22mm, hned mi píchli Ovitrelle a zítra v 11 na IUI.
Není ten 22mm folikul už moc veliký? Myslíte, že načasování je správné?
Děkuju za vaše rady a zkušenosti :*

Reakce:
Janičcka92
Zasloužilá kecalka 653 příspěvků 15.01.19 11:23

@Margit. Tomanova já myslím, že jsou to ideální velikosti folikulů :palec: a načasování taky dobrý, ať to vyjde ;)

Margit. Tomanova
Kecalka 184 příspěvků 15.01.19 11:26

@Janičcka92 Děkuju :-) snad to klapne :-) mě právě přišel ten 22mm už moc veliký… no ještě se musím modlit, aby ty folíky nebyly prázdné :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.19 11:39

Mě praskaly folikuly kolem 20mm max, ale každá to máme jinak, proto není správné načasování jednoduché, tak ať to klapne :pankac:

Helca83
Zasloužilá kecalka 907 příspěvků 15.01.19 11:44

Souhlasím s příspěvky výše - není už teď (v tomto cyklu) prostor pro úvahy, co by kdyby o den až dva dřív… ono to asi aktulně nelze jinak udělat, to bys musela na IUI okamžitě anebo se měl Ovitrelle píchnout o den až dva dříve a IUI mělo být dnes… no prostě teď už je to jedno, však to můžete i doma pojistit, ne? ;) Držím palce :dance:

Janičcka92
Zasloužilá kecalka 653 příspěvků 15.01.19 11:44

@Margit. Tomanova já měla kdysi folikul 26mm a i tomu dával doktor naději :lol: já teda ne a taky to nevyšlo :lol: ale prý do 24mm je to ještě dobrý tak uvidíš přeju hodně štěstí :kytka:

Margit. Tomanova
Kecalka 184 příspěvků 15.01.19 12:10

Holky děkuju za podporu :srdce: :srdce: :srdce:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapný Dyk a afektovaná Kirschner. Má smysl dívat se na The Voice?

The Voice Česko Slovensko. Tak se jmenuje zábavná pěvecká reality show, která... číst dále >

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >