For life madaga nebo mary kay

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mandarinkapomeranc
Ukecaná baba ;) 1361 příspěvků 04.03.19 21:38
for life madaga nebo mary kay

Máte někdo zkušenosti s touto kosmetikou? Dělá ji má kosmetička a nabídla mi krémy, výživy…nevím, zda do toho jít…používám Loreal, nevíte, jestli je tohle lepší? Děkuji!

Reakce:
Fany97
Kecalka 187 příspěvků 04.03.19 21:41

Tak jestli jste s loreal spokojená tak u toho zůstaňte. Já používám od mary kay krémy a hygienu na pleť a makeup s pudrem a jsem zatím nejspokojenejsi. Osvědčilo se mi nepoužívat to moc často, příp.jen před líčením a večer umýt jen čistou vodou

mandarinkapomeranc
Ukecaná baba ;) 1361 příspěvků 04.03.19 21:54

@Fany97 jsem jakžtakž spokojená, ale kamarádka do mě hustí, že tahle kosmetika je nej, tak zkouším tady, kdo zná, každopádně děkuji!

Fany97
Kecalka 187 příspěvků 04.03.19 21:59

@mandarinkapomeranc není zač. Já třeba zkusila jednu sadu, a ta mi pleť zhoršila trpím na akné. Tak jsem ji dala své sestře a koupila si sadu zaměřenou na akné a jsem spokojená. Záleží Na typu pleti a co vám sedne. Nenechte si nakecat co je dobre ale co byste potřebovala

dedrichov
Závislačka 3352 příspěvků 04.03.19 22:20

používám krémy a čistící gel a odličovač mary kay, mívala jsem hodně suchou kůži, teď jsem spokojená. chce to celou sadu

Bethuska
Zasloužilá kecalka 759 příspěvků 04.03.19 22:25

For Life Madaga miluju :srdce: Je to super kosmetika za přijatelné ceny. Naučila jsem se na ni u kamarádky, která dělala kosmetický kurz a já jí chodila dělat figurantku. Masky od nich jsou fakt top!

lachtanice86
Echt Kelišová 7633 příspěvků 04.03.19 22:25

Tak třeba za mne je MK děs a do bytu už mi nikdy nesmí. Dekorativní kosmetika je pro mě nedostatečná pigmentaci i vydrží. A péče o pleť mi mou pleť jen zhoršila.

Váš příspěvek
Reklama