Forfemina - máte zkušenost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zdendulka.k
Kecalka 284 příspěvků 38 inzerátů 03.10.14 20:43
Forfemina-máte zkušenost?

Ahoj všichni, má někdo zkušenost s přípravkem na odvodnění Forfemina? Byly jste spokojené? Zmizely otoky? Já zatím zlepšení nepozoruji, ale beru pátý den a teda hrozně se mi zhoršila pleť, samé akné, boláčky..může to mít s tímto přípravkem souvislost? děkuji…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Sinquinita
Ukecaná baba ;) 1714 příspěvků 28.04.15 11:18

Obnovuji diskuzi :) Jak to vypadá se zkušenostmi? Já se nechala ovlivnit reklamou a včera jsem koupila. Dnes jsem vzala první tabletu a mám pocit, že musím co 10 min. na záchod. Jinak jak psala zakladatelka - nemyslím si, že by tablety měly vliv na zhoršení pleti. Podle složení jsou to samé bylinky a minerály, tak nevím… :roll:

Aličák
Nováček 8 příspěvků 12.05.15 09:48
Vyzkoušela jsem

Forfeminu užívám již 14 dní a jsem velmi spokojená. Nemám pocit, že bych stále běhala na toaletu a k odvodnění rozhodně, pozvolna, došlo. Za 1.týden - 1,5 kg na váze /čili určitě nadbytečná voda/.
Na rozdíl od odvod. tabletek Kneippu má rozumnější složení: brusinka, kopřiva, jabl.ocet a zinek /brusinka na moč. sesty, kopřiva čistí, ocet na snížení hmotnosti, zinek na vlasy, nehty…/.Užívá se 1 tob. denně. V lékárně jsem za 30 tobolek dala 229,–. Na netu se dá sehnat od 139,–, ale zase platíte poštovné.
Mohu za sebe doporučit. Cítím se tak nějak volněji, nijak mě užívání tobolek neomezuje. :D

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.08.15 12:04

OBNOVUJI DISKUZI - MÁ NĚKDO NOVÉ POZNATKY, ZKUŠENOSTI S FORTFEMINOU?

Kvůli zdravotním potížím a štítné žláze mi jde jen velmi těžko hubnout. Proto bych to ráda vyzkoušela. Šly vám díky úbytku vody nějaká kila dolů? jak rychle? Mizela celulitida?

Anonym - mé zdrav. potíže. Díky.

Baruška Fakanová
Nováček 1 příspěvek 24.08.15 09:35

Dobrý den, chtěla bych se připojit k vaší k diskuzi mám velký problem se zavodňovánim pila jsem lymfodrenážní čaje které pomohly. A teď užívám Forfeminu. Myslím že je normální akné, jelikož forfemina slouží také na detoxikaci těla a i akné je normální a časté chození na toaletu také. ;)

mejdylko
Extra třída :D 11333 příspěvků 14.09.15 18:03

Dnes jsem jí začala brát… tak jsem na to zvědavá. Pak dám vědět, jak to na mě působí.

PepiKo
Zasloužilá kecalka 936 příspěvků 10.07.16 22:00

Dobrý vecer, obnovuji diskuzi :mavam:
@mejdylko mohu se zeptat na zkusenosti? :kytka:

vejilka
Závislačka 4293 příspěvků 10.07.16 22:11

@PepiKo Mě pomohla byla jsem po porodu dlouho zavodněná a během týdne super výsledek. Splaskla jsem a cítila se líp. Doporučuji :kytka: Jinak chci ještě říct že mi to znovu rozjelo hubnutí. Stála mi váha i po cvičení a dobré stravě a forfemina mi pomohla že jsem začala zas hubnout

PepiKo
Zasloužilá kecalka 936 příspěvků 10.07.16 22:42

@kacenka8 jé, super :dance: to ráda slyším :)

Lístečka
Ukecaná baba ;) 1189 příspěvků 11.07.16 10:19

Taky by mě to zajímalo, jaké jsou výsledky. Kdyby ještě někdo věděl, budu ráda.

Labužník Blanka02
Nováček 1 příspěvek 11.07.16 23:44
forfemina

Slyšela jsem že by se neměl brát při vysokém tlaku. Beru léky na vysoký tlak. Tak nevím zda by mi to neuškodilo :roll:

Veeru
Závislačka 4518 příspěvků 10.08.16 14:18

Ze zdravotních důvodů Forfeminu nevyužiji, kdo by měl zájem přenechám balení 30 kapslí bez dvou, písněte do SZ ;)

kyselam
Povídálka 14 příspěvků 20.05.17 18:54
Moje zkušenosti

Jsem shrnula do http://mojerecenze.eu/…-zkusenosti/

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.06.17 11:23
Forfemina

Dobrý den chtěla bych se zeptat zda se může nebo doporučuje brát forfemina když je žena těhotná?

pamelka20
Kecalka 210 příspěvků 22.07.17 22:45
@Anonymní píše:
Dobrý den chtěla bych se zeptat zda se může nebo doporučuje brát forfemina když je žena těhotná?

Myslim že v těhu se užívat nesmí, v příbalovým letaku se píše o kojení ale neksem si jistá jestli i těhu

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková promluvila o rozchodu s Plekancem: Bylo to překvapení!

Když Tomáš Plekanec před týdnem prostřednictvím sociálních sítí informoval,... číst dále >

Dara drtí Alagič i Rytmuse: Takto odpovídá na jejich zamilované fotky!

Koncem března Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) informovali o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Reklama