Forlax- 2 krát denně sáček u dítěte - zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jančakecalka
Generální žvanilka 23176 příspěvků 15.04.19 14:30
Forlax- 2 krát denně sáček u dítěte, zkušenosti

Pěkné odpoledne.
Dneska jsem byla s dcerkou na gastru na kontrole a jelikož se stav od minule nezměnil, problémy se zácpou má stále i po zvýšení příjmu doporučeného jídla doktorem a zvýšeným množstvým vody nám byl napsán Forlax. Má ho brát ráno i večer. Máte s ním někdo zkušenost? Dost často jí bolí bříško, což je logický, když nemůže na velkou a tolik bych si přála, a by jí to konečně zabralo. Vyzkoušeli jsme toho už mnoho, ale nějak nic na ni nezabírá. I pohybu má hodně. Dělal jí utz břicha a vše má v pořádku.

Reakce:
Pavlahar
Stálice 85 příspěvků 15.04.19 14:41

Ahoj, pro našeho 4leteho byl 1 sáček ráno a 1 večer moc. Snížili sme dávku na pul ráno a pul večer. To už bylo v pohodě a pomohlo.

Jančakecalka
Generální žvanilka 23176 příspěvků 15.04.19 14:44
@Pavlahar píše:
Ahoj, pro našeho 4leteho byl 1 sáček ráno a 1 večer moc. Snížili sme dávku na pul ráno a pul večer. To už bylo v pohodě a pomohlo.

Ahoj, naší je za pár týdnů deset let. Jeden sáček ráno brala ted od ledna, a le nemělo to vůbec žádný efekt, tak to doktor dneska navýšil. Taky mi přijde, že je to na dítě moc, ale tak snad ví, co dělá. jde mi o to, aby to pomohlo, když už to do ní budu cpát. A levný to taky zrovna není, když bude mít 2 denně. :roll:

Fazulina
Závislačka 4318 příspěvků 15.04.19 19:05

Meli jsme forlax 1× denně ráno a pomohl nám moc. Ale zabral až po čase. Dcerka ho brala skoro 3 měsíce. Od té doby, což je už 3 roky, je to ok. Ale problém se zácpou měla dlouhodobě. Zkusili jsme vše možné, ale až ten forlax zabral.

Váš příspěvek
Reklama