Formovače bradavek a mlezivo

Anonymní
19.9.21 18:02

Formovače bradavek a mlezivo

Zdravím, mám problém s vpačenými bradavkami a pořídila jsem si formovač bradavek madela. Jsem v 19tt a nosím formovače teprve 3ti den, ale začalo mi téct mlezivo… Asi i díky tomu tlaku a dnes jsem měla poprvé i trochu mleziva ve formovačích. Nemám s tím vůbec zkušenost a vůbec nevím jestli je to správné? Jestli to nemůže mít nějaký negativní vliv… Kdesi jsem četla že pokud teče mlezivo, nesmí se bradavky mačkat a mlezivo vytlačovat a tak si říkám jestli to nemůže být podobné i s těmi formovači? A rovnou také bych se ráda zeptala, jestli vám formovače pomohli? A jak moc? Předem děkuji za rady a odpovědi :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
181
19.9.21 18:18

Ahoj, mám teda ale pocit, že ty formovace se mají nosit až někdy po 30.tydnu. ono dráždění bradavek může údajně vyvolávat porod. jinak jsem je taky měla. Nemám úplně vpáčené bradavky, ale jednu spíš plochou. Jako asi se to malému líp chytalo, takže za mě jo. :palec: ale musí se nosit pořád, nebo aspoň ze začátku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2220
19.9.21 18:27

Neměla bys je jeste pouzivat, je brzo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7711
19.9.21 19:54

Mlezivo by možná teklo i bez formovače, už si můžeš koupit vložky do podprsenky. Dráždění bradavek a stimulace na mlezivo může vyvolat kontrakce, tak pozor na to! Asi bych je nosila až ke konci těhotenství a pokud jsou bradavky schopné se vytáhnout ven, tak neboj, miminko si je nejspíš hezky vytáhne samo. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4520
19.9.21 20:51

Ahoj, formovače jsem nosila u předchozího těhotenství a upřímně, vůbec to nepomohlo. Dcera se na bradavky vůbec „nechytala“, takže jsem jí 8 měsíců mléko odsávala a pila ho z lahvičky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.9.21 21:00

Tak vám moc děkuji, jsem tohle vůbec netušila 8o Tak ty formovače odložím až na ten 30 týden ať nic neriskuji, ještě jednou vám všem děkuji. :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat