Formovače bradavek - Avent nebo Medela?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
S.maya
Závislačka 4359 příspěvků 09.10.18 11:02
Formovače bradavek - Avent nebo Medela?

Zdravím…u prvního jsem podcenila bradavky. Bohužel jsem kojila přes kloboučky a to pouze 1 týden. Myslela jsem, že je mám ok, ale jsou ploché. Jsem teď v 9 tt a nevím, zda pořídit Avent niplette, který se používá do konce 2 trimestru-..nebo koupit od medely pouze ty silikonové s dírkou uvnitř.

Reakce:
Katerina308
Kecalka 487 příspěvků 09.10.18 11:04

@S.maya
Měla jsem Medelu a efekt žádnej. Ale moje děti si ty bradavky vycucly samy. Nakonec jsem kojila bez problémů.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 11:06

@S.maya Mně v porodnici dali ty od Medely a jak jsem se pod nima zapotila, jak to nevětrá, tak se mně dvorce celé oloupaly. A nedovedu si přestavit, že bych s tím měla někde chodit. Fakt humus. Naštěstí jsme je tak moc nepotřebovala a malá pak tahala sama. Zkus se poptat nějakeé laktační poradkyně.

S.maya
Závislačka 4359 příspěvků 09.10.18 11:15
@Anonymní píše:
@S.maya Mně v porodnici dali ty od Medely a jak jsem se pod nima zapotila, jak to nevětrá, tak se mně dvorce celé oloupaly. A nedovedu si přestavit, že bych s tím měla někde chodit. Fakt humus. Naštěstí jsme je tak moc nepotřebovala a malá pak tahala sama. Zkus se poptat nějakeé laktační poradkyně.

No, laktační poradkyně u mně byla a vše jsme vyzkoušeli krom těch formovačů. Právě mi sestra v první poradně poradila ty od medely a že je mohu nosit už teď

Martule Lukáš
Stálice 62 příspěvků 09.10.18 11:28

Ahojky,tak já u prvniho dítka vůbec netušila že nějaké formovače existují. Kojila jsem pár týdnů s kloboučky,pak jsem to vzdala. Když jsem čekala druhé dítko,koupila jsem si ty formovače,značka je podle mně jedno,v posledním trimestru je opravdu poctivě nosila,ke konci až 10 hodin denně a teda,rozdíl velikej. Malej se narodil císařem,byl maličkej 2500g ale okamžitě se přisál. Sestřičky chválily,jak jsem hezky bradavky nachystala. :lol: Takže za mně formovače určitě ano. :mavam:

Peta02
Kecalka 385 příspěvků 09.10.18 11:34

Já jsem používala Medelu a pomohlo mi to. Nenosila jsem je cely den nebo ven, to vůbec, ale proste třeba dvě tři hodky denne, někdy jsem i vynechala a stačilo to. Dávala jsem si pozor, abych se v nich nezapotila. Oproti prvnímu kojeni které jsme bez kloboucku nedali, druhá dcera se rozkojila krasne.

S.maya
Závislačka 4359 příspěvků 09.10.18 11:35
@Martule Lukáš píše:
Ahojky,tak já u prvniho dítka vůbec netušila že nějaké formovače existují. Kojila jsem pár týdnů s kloboučky,pak jsem to vzdala. Když jsem čekala druhé dítko,koupila jsem si ty formovače,značka je podle mně jedno,v posledním trimestru je opravdu poctivě nosila,ke konci až 10 hodin denně a teda,rozdíl velikej. Malej se narodil císařem,byl maličkej 2500g ale okamžitě se přisál. Sestřičky chválily,jak jsem hezky bradavky nachystala. :lol: Takže za mně formovače určitě ano. :mavam:

Já také bojovala s kloboučkama, přesně jako ty. Tentokrát se připravím :-)

S.maya
Závislačka 4359 příspěvků 09.10.18 11:36
@Peta02 píše:
Já jsem používala Medelu a pomohlo mi to. Nenosila jsem je cely den nebo ven, to vůbec, ale proste třeba dvě tři hodky denne, někdy jsem i vynechala a stačilo to. Dávala jsem si pozor, abych se v nich nezapotila. Oproti prvnímu kojeni které jsme bez kloboucku nedali, druhá dcera se rozkojila krasne.

Super :-)

No mám výhodu, že je budu nosit přes zimu :)

Martule Lukáš
Stálice 62 příspěvků 09.10.18 11:40

@S.maya Jo,bylo to peklo. Je to už 11 let,ale stále to mám v paměti. 8o Těch nervů a slz,že jsem neschopná. Druhé dítě jsem kojila do 10 měsíců a úplně v pohodě. Ty formovače nejsou nijak extra příjemné,ale mně se to nepohodlí stopro vyplatilo. :mavam:

S.maya
Závislačka 4359 příspěvků 09.10.18 11:58
@Martule Lukáš píše:
@S.maya Jo,bylo to peklo. Je to už 11 let,ale stále to mám v paměti. 8o Těch nervů a slz,že jsem neschopná. Druhé dítě jsem kojila do 10 měsíců a úplně v pohodě. Ty formovače nejsou nijak extra příjemné,ale mně se to nepohodlí stopro vyplatilo. :mavam:

Tak to nepohodlí preziju :)

Mrakotinka2018
Kecalka 178 příspěvků 09.10.18 12:39
@S.maya píše:
Zdravím…u prvního jsem podcenila bradavky. Bohužel jsem kojila přes kloboučky a to pouze 1 týden. Myslela jsem, že je mám ok, ale jsou ploché. Jsem teď v 9 tt a nevím, zda pořídit Avent niplette, který se používá do konce 2 trimestru-..nebo koupit od medely pouze ty silikonové s dírkou uvnitř.

Za mne jednoznacne Avent nic lepsiho neni

S.maya
Závislačka 4359 příspěvků 09.10.18 12:47
@Mrakotinka2018 píše:
Za mne jednoznacne Avent nic lepsiho neni

Mě přijde škoda, že tam ta přísavka je pouze jedna. Mám strach, aby neuchazela a já nemusela pumpovat každou minutu. Škoda že nikdo neprodává z druhé ruky.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >