Reklama

Formovače bradavek - Avent nebo Medela?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

S.maya
Závislačka 4287 příspěvků 09.10.18 11:02
Formovače bradavek - Avent nebo Medela?

Zdravím…u prvního jsem podcenila bradavky. Bohužel jsem kojila přes kloboučky a to pouze 1 týden. Myslela jsem, že je mám ok, ale jsou ploché. Jsem teď v 9 tt a nevím, zda pořídit Avent niplette, který se používá do konce 2 trimestru-..nebo koupit od medely pouze ty silikonové s dírkou uvnitř.

Reklama

Reakce:

Katerina308
Kecalka 475 příspěvků 42 inzerátů 09.10.18 11:04

@S.maya
Měla jsem Medelu a efekt žádnej. Ale moje děti si ty bradavky vycucly samy. Nakonec jsem kojila bez problémů.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 11:06

@S.maya Mně v porodnici dali ty od Medely a jak jsem se pod nima zapotila, jak to nevětrá, tak se mně dvorce celé oloupaly. A nedovedu si přestavit, že bych s tím měla někde chodit. Fakt humus. Naštěstí jsme je tak moc nepotřebovala a malá pak tahala sama. Zkus se poptat nějakeé laktační poradkyně.

S.maya
Závislačka 4287 příspěvků 09.10.18 11:15
@Anonymní píše:
@S.maya Mně v porodnici dali ty od Medely a jak jsem se pod nima zapotila, jak to nevětrá, tak se mně dvorce celé oloupaly. A nedovedu si přestavit, že bych s tím měla někde chodit. Fakt humus. Naštěstí jsme je tak moc nepotřebovala a malá pak tahala sama. Zkus se poptat nějakeé laktační poradkyně.

No, laktační poradkyně u mně byla a vše jsme vyzkoušeli krom těch formovačů. Právě mi sestra v první poradně poradila ty od medely a že je mohu nosit už teď

Martule Lukáš
Stálice 53 příspěvků 09.10.18 11:28

Ahojky,tak já u prvniho dítka vůbec netušila že nějaké formovače existují. Kojila jsem pár týdnů s kloboučky,pak jsem to vzdala. Když jsem čekala druhé dítko,koupila jsem si ty formovače,značka je podle mně jedno,v posledním trimestru je opravdu poctivě nosila,ke konci až 10 hodin denně a teda,rozdíl velikej. Malej se narodil císařem,byl maličkej 2500g ale okamžitě se přisál. Sestřičky chválily,jak jsem hezky bradavky nachystala. :lol: Takže za mně formovače určitě ano. :mavam:

Peta02
Kecalka 338 příspěvků 09.10.18 11:34

Já jsem používala Medelu a pomohlo mi to. Nenosila jsem je cely den nebo ven, to vůbec, ale proste třeba dvě tři hodky denne, někdy jsem i vynechala a stačilo to. Dávala jsem si pozor, abych se v nich nezapotila. Oproti prvnímu kojeni které jsme bez kloboucku nedali, druhá dcera se rozkojila krasne.

S.maya
Závislačka 4287 příspěvků 09.10.18 11:35
@Martule Lukáš píše:
Ahojky,tak já u prvniho dítka vůbec netušila že nějaké formovače existují. Kojila jsem pár týdnů s kloboučky,pak jsem to vzdala. Když jsem čekala druhé dítko,koupila jsem si ty formovače,značka je podle mně jedno,v posledním trimestru je opravdu poctivě nosila,ke konci až 10 hodin denně a teda,rozdíl velikej. Malej se narodil císařem,byl maličkej 2500g ale okamžitě se přisál. Sestřičky chválily,jak jsem hezky bradavky nachystala. :lol: Takže za mně formovače určitě ano. :mavam:

Já také bojovala s kloboučkama, přesně jako ty. Tentokrát se připravím :-)

S.maya
Závislačka 4287 příspěvků 09.10.18 11:36
@Peta02 píše:
Já jsem používala Medelu a pomohlo mi to. Nenosila jsem je cely den nebo ven, to vůbec, ale proste třeba dvě tři hodky denne, někdy jsem i vynechala a stačilo to. Dávala jsem si pozor, abych se v nich nezapotila. Oproti prvnímu kojeni které jsme bez kloboucku nedali, druhá dcera se rozkojila krasne.

Super :-)

No mám výhodu, že je budu nosit přes zimu :)

Martule Lukáš
Stálice 53 příspěvků 09.10.18 11:40

@S.maya Jo,bylo to peklo. Je to už 11 let,ale stále to mám v paměti. 8o Těch nervů a slz,že jsem neschopná. Druhé dítě jsem kojila do 10 měsíců a úplně v pohodě. Ty formovače nejsou nijak extra příjemné,ale mně se to nepohodlí stopro vyplatilo. :mavam:

S.maya
Závislačka 4287 příspěvků 09.10.18 11:58
@Martule Lukáš píše:
@S.maya Jo,bylo to peklo. Je to už 11 let,ale stále to mám v paměti. 8o Těch nervů a slz,že jsem neschopná. Druhé dítě jsem kojila do 10 měsíců a úplně v pohodě. Ty formovače nejsou nijak extra příjemné,ale mně se to nepohodlí stopro vyplatilo. :mavam:

Tak to nepohodlí preziju :)

Mrakotinka2018
Kecalka 178 příspěvků 09.10.18 12:39
@S.maya píše:
Zdravím…u prvního jsem podcenila bradavky. Bohužel jsem kojila přes kloboučky a to pouze 1 týden. Myslela jsem, že je mám ok, ale jsou ploché. Jsem teď v 9 tt a nevím, zda pořídit Avent niplette, který se používá do konce 2 trimestru-..nebo koupit od medely pouze ty silikonové s dírkou uvnitř.

Za mne jednoznacne Avent nic lepsiho neni

S.maya
Závislačka 4287 příspěvků 09.10.18 12:47
@Mrakotinka2018 píše:
Za mne jednoznacne Avent nic lepsiho neni

Mě přijde škoda, že tam ta přísavka je pouze jedna. Mám strach, aby neuchazela a já nemusela pumpovat každou minutu. Škoda že nikdo neprodává z druhé ruky.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

„Církev a LGBT? Prohraná bitva, snad gayové povstanou,“ říká církevní teolog

O Istanbulské úmluvě veřejně nikdo moc nemluvil, téměř bez povšimnutí zůstalo... číst dále >

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >