Formovače od Medely - jak na to?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2
3.10.13 13:47

Formovače od Medely - jak na to?

Holky, poraďte mi, prosím, některá.
Koupila jsem si formovače od Medely, ale jsem asi úplně blbá, nevím, jak je použít :? Přece nestačí, když si to jen tak vložím do podrsenky nebo jo? Nemělo by se to nějak přisát nebo tak něco, aby tam vznikl podtlak? :think:
Díky moc za každou radu, ráda bych je používala efektivně, když už je mám doma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3781
3.10.13 13:52

@HankaCh stačí ;-) jde o to, že ti podprda nemačká tu bradavku a ona má šanci se rozvinout. Já to teda nepoužívala jako těhotná, ale až při kojení - jednak tě nic netlačí, bradavka větrá a mléko odtéká, takže bradavka netvrdne a mlíko se líp spouští

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3265
3.10.13 13:53

Vložíš do podprsenky, aby dvorec byl v té díře a tím, že jsou v té podprsence, tak tím tlakem bradavky vylezou. Nic víc :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Medžika
3.10.13 13:53

Jen strcit do podprdy :palec: a bacha na ohejbání odkapává do nich mleko a uz sem se parkrát zlila :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
2
3.10.13 13:58

Super, holky, díky moc. Mě to tedy přišlo divný, ale věřím zkušeným a jdu na to :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6234
3.10.13 14:32

Super je na to sportovní podprda, která prsa zmáčkne ze všech stran. Jednak formovače nevypadnou tak jako z vykrojených podprd a jednak je tlak na bradavku mnohem větší. Já mám pak špunty jak dudlíky a přitom mám pidi bradavky. Musím na tom ještě zapracovat :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1666
3.10.13 15:20

@HankaCh
Přesně tak, jak tady píšou holky, a taky používám sport. podprdu :) Myslím, že to pak ocením hlavně před kojením - já už je nosím tři měsíce a na jednom prsu to stejně nejde poznat :( Maximálně když je zima, jako nějaké zlepšení jde vidět, ale myslela jsem, že budu mít konečně normální bradavky a ono to tak není :/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat