Reklama

Formulář e106, pojištění na muže v AT

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.18 18:12
formular e106, pojisteni na muze v AT

Prosim, vyrizoval nekdo neco podobneho?
Muz nastoupil do orace v At, my se chystame za nim, on uz tam je mesic.
Budeme tam zit. Ja se s synem stehuji za tyden. A co resim.
V CR mi stopli rodicak, ze firma, kde jsem byla uz neni a nemam se po nem kam vratit do orace a pry to jde za muzem a zadat mame v AT. To same pojisteni, ze to jde za muzem do AT a mame se prihlasit jako nezaopatreni prislusni pres e106. to mi rekli na vzp. muzi na ozp rekli, ze e106 slouzi k tomu, abychom meli dvoji pojisteni, tady i tam, ale te pres to nejde pripojistit. plus muzi v AT na pojistovne rekli zas neco jineho, jiny formular a k tomu treba x dokumentu a k jednomu z nich pasy, ty nemame a do te doby jsme bez pohisteni. vzp zas, ze to je blbost.
je nekdo takto pojisten pres muze, hak jste zadali? dekuji!

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Děti rozeznám, i když brečí, říká maminka čtyřčat

Svému synovi chtěli pořídit sourozence, ale příroda tomu chtěla jinak. Místo... číst dále >

Reklama