Formulář e106, pojištění na muže v AT

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  05.04.18 18:12
formular e106, pojisteni na muze v AT

Prosim, vyrizoval nekdo neco podobneho?
Muz nastoupil do orace v At, my se chystame za nim, on uz tam je mesic.
Budeme tam zit. Ja se s synem stehuji za tyden. A co resim.
V CR mi stopli rodicak, ze firma, kde jsem byla uz neni a nemam se po nem kam vratit do orace a pry to jde za muzem a zadat mame v AT. To same pojisteni, ze to jde za muzem do AT a mame se prihlasit jako nezaopatreni prislusni pres e106. to mi rekli na vzp. muzi na ozp rekli, ze e106 slouzi k tomu, abychom meli dvoji pojisteni, tady i tam, ale te pres to nejde pripojistit. plus muzi v AT na pojistovne rekli zas neco jineho, jiny formular a k tomu treba x dokumentu a k jednomu z nich pasy, ty nemame a do te doby jsme bez pohisteni. vzp zas, ze to je blbost.
je nekdo takto pojisten pres muze, hak jste zadali? dekuji!

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Genderové psycho z Británie: Vláda vyhodila lékaře, pacienty dělil na muže a ženy

Má dlouholetou praxi a řadu zkušeností, přesto dostal lékař David Mackereth... číst dále >

Ostudné video: Král eurobyrokratů Juncker se na summitu NATO ožral jak mužik

Českým médiím, přes polemiku o kondici prezidenta Miloše Zemana na setkání... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Reklama