Formulář e106, pojištění na muže v AT

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.04.18 18:12
formular e106, pojisteni na muze v AT

Prosim, vyrizoval nekdo neco podobneho?
Muz nastoupil do orace v At, my se chystame za nim, on uz tam je mesic.
Budeme tam zit. Ja se s synem stehuji za tyden. A co resim.
V CR mi stopli rodicak, ze firma, kde jsem byla uz neni a nemam se po nem kam vratit do orace a pry to jde za muzem a zadat mame v AT. To same pojisteni, ze to jde za muzem do AT a mame se prihlasit jako nezaopatreni prislusni pres e106. to mi rekli na vzp. muzi na ozp rekli, ze e106 slouzi k tomu, abychom meli dvoji pojisteni, tady i tam, ale te pres to nejde pripojistit. plus muzi v AT na pojistovne rekli zas neco jineho, jiny formular a k tomu treba x dokumentu a k jednomu z nich pasy, ty nemame a do te doby jsme bez pohisteni. vzp zas, ze to je blbost.
je nekdo takto pojisten pres muze, hak jste zadali? dekuji!

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Exkluzivně: Slavný herec Bill Nighy je v Praze! Co zde rocker z Lásky nebeské dělá?

Herec Bill Nighy (68), který se proslavil mimo jiné rolí svérázného rockera... číst dále >

Pomeje skončil v nemocnici! O berlích se belhá kvůli vážné zlomenině

Rakovinu hrtanu sice porazil, už několik měsíců se ale producent Jiří Pomeje... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >