Reklama

Formulář od gynekologa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.18 19:54
Formular od gynekologa

Dobry den, potřebovala bych vedet zda potřebují nejaky papir od gynekologa, na RP, když po celou dobu těhotenství jsem byla na ÚP, nebo stačí formulář Potvrzení o nároku na dávky (náhrady)ovliv­ňující nárok a výši rodičovského příspěvku

Reklama

Reakce:

Janli
Kelišová 5412 příspěvků 9 inzerátů 15.04.18 21:01

Já jsem neměla nárok na mateřskou a stejně po mě chtěli formulář od gynekologa, který se k mateřské dokládá.

Elísek1983
Kecalka 166 příspěvků 15.04.18 21:28

Já jsem nic od gynekologa nedoklada… 8o

Janli
Kelišová 5412 příspěvků 9 inzerátů 15.04.18 21:36
@Elísek1983 píše:
Já jsem nic od gynekologa nedoklada… 8o

Nedávala jsi zaměstnavateli potvrzení o nástupu na mateřskou, které ti bal gynekolog 6týdnů před porodem?

Elísek1983
Kecalka 166 příspěvků 16.04.18 08:08
@Janli píše:
Nedávala jsi zaměstnavateli potvrzení o nástupu na mateřskou, které ti bal gynekolog 6týdnů před porodem? [/ci :mrgreen: tace]
@Janli píše:
Nedávala jsi zaměstnavateli potvrzení o nástupu na mateřskou, které ti bal gynekolog 6týdnů před porodem?

Máte pravdu dávala, je to formulář ze sociálky, kde gynekolog výplní datum nástupu na mateřskou, to jsem odevzdala v práci tam to doplnili, plat atd. A poslali na socku, z toho mi pak půl roku chodila mateřská.

Janli
Kelišová 5412 příspěvků 9 inzerátů 16.04.18 09:27

@Elísek1983 to je ono. A po mě to chtěli na pracáku, i když jsem přecházela z rodičáku na rodičák bez nároku na mateřskou. Nepotvrzoval mi to zaměstnavatel, jen jsem to na sociálce odevzdala.

Elísek1983
Kecalka 166 příspěvků 16.04.18 09:35
@Janli píše:
@Elísek1983 to je ono. A po mě to chtěli na pracáku, i když jsem přecházela z rodičáku na rodičák bez nároku na mateřskou. Nepotvrzoval mi to zaměstnavatel, jen jsem to na sociálce odevzdala.

Tak to je ono, úplně mi to vypadlo, teď zase když mi končí mateřská, tak jsem musela na socku kde mi zas potvrdili, od kdy do kdy jsem pobírala mateřskou a to jsem odnesla na pracák a zažádala jsem o rodičovský příspěvek.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Student sdílel článek, že ženy nemají penisy. Vyloučili ho z novin a donutili rezignovat

Britského studenta Durhamské univerzity vyloučili nejen ze všech... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama