Formulář od gynekologa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  15.04.18 19:54
Formular od gynekologa

Dobry den, potřebovala bych vedet zda potřebují nejaky papir od gynekologa, na RP, když po celou dobu těhotenství jsem byla na ÚP, nebo stačí formulář Potvrzení o nároku na dávky (náhrady)ovliv­ňující nárok a výši rodičovského příspěvku

Reklama

Reakce:

Janli
Závislačka 3836 příspěvků 6 inzerátů 15.04.18 21:01

Já jsem neměla nárok na mateřskou a stejně po mě chtěli formulář od gynekologa, který se k mateřské dokládá.

Elísek1983
Kecalka 147 příspěvků 15.04.18 21:28

Já jsem nic od gynekologa nedoklada… 8o

Janli
Závislačka 3836 příspěvků 6 inzerátů 15.04.18 21:36
@Elísek1983 píše:
Já jsem nic od gynekologa nedoklada… 8o

Nedávala jsi zaměstnavateli potvrzení o nástupu na mateřskou, které ti bal gynekolog 6týdnů před porodem?

Elísek1983
Kecalka 147 příspěvků 16.04.18 08:08
@Janli píše:
Nedávala jsi zaměstnavateli potvrzení o nástupu na mateřskou, které ti bal gynekolog 6týdnů před porodem? [/ci :mrgreen: tace]
@Janli píše:
Nedávala jsi zaměstnavateli potvrzení o nástupu na mateřskou, které ti bal gynekolog 6týdnů před porodem?

Máte pravdu dávala, je to formulář ze sociálky, kde gynekolog výplní datum nástupu na mateřskou, to jsem odevzdala v práci tam to doplnili, plat atd. A poslali na socku, z toho mi pak půl roku chodila mateřská.

Janli
Závislačka 3836 příspěvků 6 inzerátů 16.04.18 09:27

@Elísek1983 to je ono. A po mě to chtěli na pracáku, i když jsem přecházela z rodičáku na rodičák bez nároku na mateřskou. Nepotvrzoval mi to zaměstnavatel, jen jsem to na sociálce odevzdala.

Elísek1983
Kecalka 147 příspěvků 16.04.18 09:35
@Janli píše:
@Elísek1983 to je ono. A po mě to chtěli na pracáku, i když jsem přecházela z rodičáku na rodičák bez nároku na mateřskou. Nepotvrzoval mi to zaměstnavatel, jen jsem to na sociálce odevzdala.

Tak to je ono, úplně mi to vypadlo, teď zase když mi končí mateřská, tak jsem musela na socku kde mi zas potvrdili, od kdy do kdy jsem pobírala mateřskou a to jsem odnesla na pracák a zažádala jsem o rodičovský příspěvek.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Soudce jim dal lekci: Erbová a Řepka se musí sami domluvit! A to je téměř nemožné

Nemůžou si přijít na jméno, přesto musí najít společný kompromis. Vlaďka... číst dále >

Koukalová lže? „Pozvánku na galavečer dostala!“ brání se biatlonový svaz

V pondělí proběhl v pražském Fóru Karlín galavečer Biatlonista roku, místo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Obchod se zdravím. Dokument odhalil nebezpečí alternativní léčby v Česku

Alternativní léčitelství se stále častěji stává poslední možností pro ty,... číst dále >

Reklama