Formulář od gynekologa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  15.04.18 19:54
Formular od gynekologa

Dobry den, potřebovala bych vedet zda potřebují nejaky papir od gynekologa, na RP, když po celou dobu těhotenství jsem byla na ÚP, nebo stačí formulář Potvrzení o nároku na dávky (náhrady)ovliv­ňující nárok a výši rodičovského příspěvku

Reklama

Reakce:

Janli
Závislačka 4636 příspěvků 15.04.18 21:01

Já jsem neměla nárok na mateřskou a stejně po mě chtěli formulář od gynekologa, který se k mateřské dokládá.

Elísek1983
Kecalka 161 příspěvků 15.04.18 21:28

Já jsem nic od gynekologa nedoklada… 8o

Janli
Závislačka 4636 příspěvků 15.04.18 21:36
@Elísek1983 píše:
Já jsem nic od gynekologa nedoklada… 8o

Nedávala jsi zaměstnavateli potvrzení o nástupu na mateřskou, které ti bal gynekolog 6týdnů před porodem?

Elísek1983
Kecalka 161 příspěvků 16.04.18 08:08
@Janli píše:
Nedávala jsi zaměstnavateli potvrzení o nástupu na mateřskou, které ti bal gynekolog 6týdnů před porodem? [/ci :mrgreen: tace]
@Janli píše:
Nedávala jsi zaměstnavateli potvrzení o nástupu na mateřskou, které ti bal gynekolog 6týdnů před porodem?

Máte pravdu dávala, je to formulář ze sociálky, kde gynekolog výplní datum nástupu na mateřskou, to jsem odevzdala v práci tam to doplnili, plat atd. A poslali na socku, z toho mi pak půl roku chodila mateřská.

Janli
Závislačka 4636 příspěvků 16.04.18 09:27

@Elísek1983 to je ono. A po mě to chtěli na pracáku, i když jsem přecházela z rodičáku na rodičák bez nároku na mateřskou. Nepotvrzoval mi to zaměstnavatel, jen jsem to na sociálce odevzdala.

Elísek1983
Kecalka 161 příspěvků 16.04.18 09:35
@Janli píše:
@Elísek1983 to je ono. A po mě to chtěli na pracáku, i když jsem přecházela z rodičáku na rodičák bez nároku na mateřskou. Nepotvrzoval mi to zaměstnavatel, jen jsem to na sociálce odevzdala.

Tak to je ono, úplně mi to vypadlo, teď zase když mi končí mateřská, tak jsem musela na socku kde mi zas potvrdili, od kdy do kdy jsem pobírala mateřskou a to jsem odnesla na pracák a zažádala jsem o rodičovský příspěvek.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Největší řežba v historii? Takhle chorvatský fotbal rozpoutal válku v Jugoslávii!

Fotbalisté Chorvatska na světovém šampionátu drtí jednoho soupeře za druhým a... číst dále >

Galerie plná vězňů: 12 slavných celebrit, které skončily za mřížemi

Ne všechny celebrity se chovají jako andílci. Některé hvězdy občas řádí tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

VIDEO: Módě ve Varech vládla romantika, velké brýle a pohodlné tenisky

Móda návštěvníků karlovarského filmového festivalu se v posledních letech... číst dále >

Reklama