Formulář od gynekologa

Anonymní
15.4.18 19:54

Formular od gynekologa

Dobry den, potřebovala bych vedet zda potřebují nejaky papir od gynekologa, na RP, když po celou dobu těhotenství jsem byla na ÚP, nebo stačí formulář Potvrzení o nároku na dávky (náhrady)ovliv­ňující nárok a výši rodičovského příspěvku

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16969
15.4.18 21:01

Já jsem neměla nárok na mateřskou a stejně po mě chtěli formulář od gynekologa, který se k mateřské dokládá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
166
15.4.18 21:28

Já jsem nic od gynekologa nedoklada… 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16969
15.4.18 21:36
@Elísek1983 píše:
Já jsem nic od gynekologa nedoklada… 8o

Nedávala jsi zaměstnavateli potvrzení o nástupu na mateřskou, které ti bal gynekolog 6týdnů před porodem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
166
16.4.18 08:08
@Janli píše:
Nedávala jsi zaměstnavateli potvrzení o nástupu na mateřskou, které ti bal gynekolog 6týdnů před porodem? [/ci :mrgreen: tace]
@Janli píše:
Nedávala jsi zaměstnavateli potvrzení o nástupu na mateřskou, které ti bal gynekolog 6týdnů před porodem?

Máte pravdu dávala, je to formulář ze sociálky, kde gynekolog výplní datum nástupu na mateřskou, to jsem odevzdala v práci tam to doplnili, plat atd. A poslali na socku, z toho mi pak půl roku chodila mateřská.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16969
16.4.18 09:27

@Elísek1983 to je ono. A po mě to chtěli na pracáku, i když jsem přecházela z rodičáku na rodičák bez nároku na mateřskou. Nepotvrzoval mi to zaměstnavatel, jen jsem to na sociálce odevzdala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
166
16.4.18 09:35
@Janli píše:
@Elísek1983 to je ono. A po mě to chtěli na pracáku, i když jsem přecházela z rodičáku na rodičák bez nároku na mateřskou. Nepotvrzoval mi to zaměstnavatel, jen jsem to na sociálce odevzdala.

Tak to je ono, úplně mi to vypadlo, teď zase když mi končí mateřská, tak jsem musela na socku kde mi zas potvrdili, od kdy do kdy jsem pobírala mateřskou a to jsem odnesla na pracák a zažádala jsem o rodičovský příspěvek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama