Formulář od gynekologa

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.18 19:54
Formular od gynekologa

Dobry den, potřebovala bych vedet zda potřebují nejaky papir od gynekologa, na RP, když po celou dobu těhotenství jsem byla na ÚP, nebo stačí formulář Potvrzení o nároku na dávky (náhrady)ovliv­ňující nárok a výši rodičovského příspěvku

Reakce:

Janli
Kelišová 6037 příspěvků 9 inzerátů 15.04.18 21:01

Já jsem neměla nárok na mateřskou a stejně po mě chtěli formulář od gynekologa, který se k mateřské dokládá.

Elísek1983
Kecalka 166 příspěvků 15.04.18 21:28

Já jsem nic od gynekologa nedoklada… 8o

Janli
Kelišová 6037 příspěvků 9 inzerátů 15.04.18 21:36
@Elísek1983 píše:
Já jsem nic od gynekologa nedoklada… 8o

Nedávala jsi zaměstnavateli potvrzení o nástupu na mateřskou, které ti bal gynekolog 6týdnů před porodem?

Elísek1983
Kecalka 166 příspěvků 16.04.18 08:08
@Janli píše:
Nedávala jsi zaměstnavateli potvrzení o nástupu na mateřskou, které ti bal gynekolog 6týdnů před porodem? [/ci :mrgreen: tace]
@Janli píše:
Nedávala jsi zaměstnavateli potvrzení o nástupu na mateřskou, které ti bal gynekolog 6týdnů před porodem?

Máte pravdu dávala, je to formulář ze sociálky, kde gynekolog výplní datum nástupu na mateřskou, to jsem odevzdala v práci tam to doplnili, plat atd. A poslali na socku, z toho mi pak půl roku chodila mateřská.

Janli
Kelišová 6037 příspěvků 9 inzerátů 16.04.18 09:27

@Elísek1983 to je ono. A po mě to chtěli na pracáku, i když jsem přecházela z rodičáku na rodičák bez nároku na mateřskou. Nepotvrzoval mi to zaměstnavatel, jen jsem to na sociálce odevzdala.

Elísek1983
Kecalka 166 příspěvků 16.04.18 09:35
@Janli píše:
@Elísek1983 to je ono. A po mě to chtěli na pracáku, i když jsem přecházela z rodičáku na rodičák bez nároku na mateřskou. Nepotvrzoval mi to zaměstnavatel, jen jsem to na sociálce odevzdala.

Tak to je ono, úplně mi to vypadlo, teď zase když mi končí mateřská, tak jsem musela na socku kde mi zas potvrdili, od kdy do kdy jsem pobírala mateřskou a to jsem odnesla na pracák a zažádala jsem o rodičovský příspěvek.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Tento poklad je z Česka! Sexy Karolína je první evropskou hokejovou trenérkou

Česká republika se má čím chlubit! Třicetiletá sexbomba Karolína Huvarová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >