Fotka z ultrazvuku z 8tt

Anonymní
16.5.20 09:51

Fotka z UtZ z 8tt

Ahoj holky, 30.4. jsem byla u doktorky a změřila embryo 4mm, což odpovídalo 6+1, i dle ovulace…přesně za 2 týdny 14.5. jsem šla na kontrolu a měla jsem být 8+1, ale doktorka změřila, že embryo má jen 12,5mm, takže za 14 dní vyrostlo jen o 8,5mm a odpovídá 7+3. Na fotce z UtZ ale je jen takový flek že není vidět ani rozdíl mezi hlavičkou a tělem. v jedné skupince mi slečna napsala že to spíš vypadá jako zezadu že vidí záda..je možné že to doktorka třeba špatně změřila? Protože srdíčko bušilo na tom místě, kde je červené kolečko a to by bylo buď na hlavě nebo na kostrči…ještě mi přijde její UtZ docela nekvalitní jak je to takové rozmazané nebo nevím…jsem po ZT, tak se bojím…ona mi k tomu nic neřekla…nemáte někdo podobnou zkušenost? Třeba mi řeknete více…na kontrolu jdu ve středu jako samoplátce na externí pracoviště kde mi snad řeknou víc…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

2247
16.5.20 10:17

Nemyslím si, že je nutné někam jinam chodit takto brzy, pokud srdíčko bije. V tomhle stadiu opravdu lékař neuvidí mávající miminko, nebo asi nechápu, nač se vlastně ptáš :nevim: Já mám mezi gyndou a genetikou rozdíl 3 dny, tak bych ještě počkala až povyroste a půjde aj lépe vidět / měřit :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2247
16.5.20 10:28

Foto

Dle gyndy 7tt, TP na 6.7. / na 1. genetice pak TP upraven o 3 dny na 3.7.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4299
16.5.20 11:35
@Anonymní píše:
Ahoj holky, 30.4. jsem byla u doktorky a změřila embryo 4mm, což odpovídalo 6+1, i dle ovulace…přesně za 2 týdny 14.5. jsem šla na kontrolu a měla jsem být 8+1, ale doktorka změřila, že embryo má jen 12,5mm, takže za 14 dní vyrostlo jen o 8,5mm a odpovídá 7+3. Na fotce z UtZ ale je jen takový flek že není vidět ani rozdíl mezi hlavičkou a tělem. v jedné skupince mi slečna napsala že to spíš vypadá jako zezadu že vidí záda..je možné že to doktorka třeba špatně změřila? Protože srdíčko bušilo na tom místě, kde je červené kolečko a to by bylo buď na hlavě nebo na kostrči…ještě mi přijde její UtZ docela nekvalitní jak je to takové rozmazané nebo nevím…jsem po ZT, tak se bojím…ona mi k tomu nic neřekla…nemáte někdo podobnou zkušenost? Třeba mi řeknete více…na kontrolu jdu ve středu jako samoplátce na externí pracoviště kde mi snad řeknou víc…

Já byla 6+1 a velikost byla 4.3 mm a přesně po dvou týdnech byla velikost 18.4 mm, ale vůbec bych se neznepokojovala jestli srdíčko bije, doktorka to mohla špatně zaměřit je to ještě maličký

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama