Fotky chlapečků na ultrazvuku

279
7.5.16 08:25

Fotky chlapečků na ultrazvuku

Ahoj maminy, chci moc poprosit, jestli sem můžete vložit fotky z ultrazvuku vašich chlapečků nebo pupečních šňůr :mrgreen: Včera mi mudr řekl, že čekáme chlapečka a pindíka mi ukazoval. Ale přišel mi divný, takový špičatý a moc dlouhý, jsem 19tt :nevim: Fotku bohužel nemám, ale v hlavě to vidím pořád. Tak bych se ráda podívala na ty vaše mrňousky a porovnala. Nevím, jestli tomu můžu věřit, poslouchám neustále, jak někomu tvrdili jedno a narodilo se opačné pohlaví :) Jsem hrozná zvědavka. Všechny diskuse jsem již projela, ale žádná fotka se nepodobala tomu, co jsem viděla. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
222
7.5.16 09:06

@LenkaLinka Ahoj :mavam:,vyštrachala jsem fotku našeho frajera v 18.tt :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
279
7.5.16 09:21

@ewelinka Jéé, děkuji moc, pěkný klučina :palec: A vypadá úplně jinak, než jsem viděla já na ultrazvuku a pohled byl též zespoda :mrgreen: Tak jsem zvědavá při další návštěvě, jestli se potvrdí :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
222
7.5.16 09:28

Tak držím palce :lol:
U nás už to vypadá takhle :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
279
7.5.16 09:31

@ewelinka Krásný chlapeček :mavam: Já už jednoho chlapečka taky doma mám, tak je jedno, co to teď bude. Jen jsem strašně zvědavá a nerada bych se upnula na jedno, říkala i jménem a pak na porodním sále překvápko :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6479
7.5.16 09:39

Však ještě půjdeš na ultrazvuk ve 30. týdnu, do porodu času dost.

Jinak doporučuji na googlu hledat obrázky pod heslem „ultrasound boy“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1318
7.5.16 10:03

@LenkaLinka Ahoj, čekám chlapečka jsem v 17tt a v 16 jsem byla na kontrole. Muj gyndař má 3D ultrazvuk a už i podle tvaru hlavičky fotky z 12tt všichni spekulovali, že to bude chlapeček, ted mám zase fotku z 16t ale pohlaví tam nejde vidět - malý je z boku. Doktor mi ukazoval pohlaví v 3D, takže jasný pytlíček a taky takového něco špičatého :lol:. Nemohl ten tvuj malý mít hned vedle pupeční šnuru :)?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7376
7.5.16 10:18

Kdyz si neni doktor jisty, jestli je to pupecni snura nebo pindik, staci udelat prutok krve, v pindovi viditelny neni. odhady z obrazku se mohou lisit.. u prvniho ditete jsem cele tehotenstvi myslela, ze budu mit clapecka, 30× potvrzeneho a mam dceru, u druheho mi rikali, ze budu mit holcicku, pak jeden dobry dr, primar, udelal prutoky a zjistil, ze to neni pupecni snura, co ma na, podle jinych, vulve, ale pindik. D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
802
7.5.16 10:31

Ja bych zase ted brala holku, jsem v 19.tydnu a zatim to pry vypada zas na kluka predbezne :think: na ultrazvuku jsou vidět zase ty klukovsky ručičky s mini bicepsy co měl i prvni syn :roll: takze uz se smiruju… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
279
7.5.16 10:50

Já bych taky brala holcicku, ale 2.kluk taky super, budou kamosi. Jen mi muj ultrazvuk prisel divny. Nohy krasne roztazene, ale ten pindik byl zvlastni a rovny jak pravitko :mrgreen: A me podvedomi se citi spise na holku :nevim: Uvidime na genetice, hlavne zdrava mimca, to je to nej :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
7.5.16 23:57

Ahoj, tohle je náš pindik. Fotka je z února, cca 20. tyden :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
279
8.5.16 07:38

@Bosska Peknej chlapak :potlesk: Takze uz to mas za par vid? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1318
8.5.16 14:33

Tohle je náš chlapeček 16tt, mojí orvní holčičku mám taky na 3D fotce a liší se i tvarem hlavičky :lol:…no doufám, že mi nakonec neřeknou že to je holčička, protože se zbavuju věcí po malé :mrgreen:.Ale nuj gyndař se neplete a videla jsem na vlastní oči v 3D pinďu :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
8.5.16 21:47

@LenkaLinka Mám to za par :). Ted koncim 32.týden. Ještě dva týdny v práci a nastupuji na MD. Hrozne to celé uteklo…
@MiaRimonta Krásná fotka! :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4396
8.5.16 21:50

@LenkaLinka 19tt :)
@Bosska mám skoro stejnou :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek