Fotky dětí na fb skupině

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
245
4.11.21 01:16

Fotky dětí na fb skupině

Nemám koule napsat do komentaru, to by me asi ukamenovaly ty matky na mem verejnem profilu.
Ale zeptat se chci, tak aspon zde. Podotykam, ze fakt nejsem dokonalá matka…
Jsem ve fb skupine matek, nevim proc. Cekala jsem neco „normalniho“…
Kazdopadne snad denne je tam hromada fotek jak jim batolata sezraly sudokremy, rozpatlaly to vsude po bytě a nábytku, tahaj a vysypavaj testoviny, mouku, splachujou toaletaky a hrabou se v zachode. Nejlepsi dodatek občas je, že „hlidal tatinek“…
Vazne se vam to nekdy stalo? Me totiz nikdy. A chlapa bych zabila. Prakticky mame syna porad na ocich i kdyz jsem v jine mistnosti mam prehled a teda - vlastne ho ucim, co na hrani je a na co se sahá jen s námi. Fakt se prijde zeptat „to“. A vlastne na jeho dosahu nic takoveho nemame. Krem na zadek ho nijak nezajima a i normalni krem vi, ze se maze na telo. Má 2 roky a obcas se stane, ze rozpatla obed, kdyz uz ho nechce a uvari si jinej svepomoci mezitim nez vyskladam myčku, ale tohle se nam fakt nikdy nestalo.

Ja se pak nedivim, ze tamhle „dite se otravilo tim a tim“… fakt ne. :nevim:

A to fakt nejsem ukázková matka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11016
4.11.21 01:25

Tak cucej do mobilů a ignorují je a pak fotí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1142
4.11.21 03:51

Me se stala vtipna vec. Mela jsem vedle postylky od syna na nocnim stolku nahradni baleni wc papiru. Nejakym kaskaderskym kouskem tam dosahl, vytahl do postylky rozbalil ten obal a jeden po druhem rozmotal (8 roli) a jeden natrhal na kousicky.. jo moje blbost :-D.. mezi tim jsem paradoxne byla na wc, kde mi doslo, ze nemam ten papir, co jsem si nachystala na ten stolek. cela akce trvala max 5 minut. Jesteze se mi nicim z toho nezadusil..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4034
4.11.21 05:28
@tothova píše:
Nemám koule napsat do komentaru, to by me asi ukamenovaly ty matky na mem verejnem profilu.
Ale zeptat se chci, tak aspon zde. Podotykam, ze fakt nejsem dokonalá matka…
Jsem ve fb skupine matek, nevim proc. Cekala jsem neco „normalniho“…
Kazdopadne snad denne je tam hromada fotek jak jim batolata sezraly sudokremy, rozpatlaly to vsude po bytě a nábytku, tahaj a vysypavaj testoviny, mouku, splachujou toaletaky a hrabou se v zachode. Nejlepsi dodatek občas je, že „hlidal tatinek“…
Vazne se vam to nekdy stalo? Me totiz nikdy. A chlapa bych zabila. Prakticky mame syna porad na ocich i kdyz jsem v jine mistnosti mam prehled a teda - vlastne ho ucim, co na hrani je a na co se sahá jen s námi. Fakt se prijde zeptat „to“. A vlastne na jeho dosahu nic takoveho nemame. Krem na zadek ho nijak nezajima a i normalni krem vi, ze se maze na telo. Má 2 roky a obcas se stane, ze rozpatla obed, kdyz uz ho nechce a uvari si jinej svepomoci mezitim nez vyskladam myčku, ale tohle se nam fakt nikdy nestalo.

Ja se pak nedivim, ze tamhle „dite se otravilo tim a tim“… fakt ne. :nevim:

A to fakt nejsem ukázková matka.

Změn skupinu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33270
4.11.21 05:43

Skupina se dá opustit, doporučuju :pankac:
Zrovna ten rozpatlanej krém, vysypaný těstoviny, známe. A ano, někdy prostě proto, že čumím do mobilu. Taky musím čůrat, nebo věnovat pozornost jinému dítěti. A holt, když batole zůstane samo, tak nemám přehled, co ho zrovna napadne :roll: Mimo dosah máme opravdu nebezpečný věci, čert vem trochu krému.
Já zas nechápu, proč vyndáváš myčku místo oběda. Stolujeme spolu, i kdybych se měla dívat, jak se v tom jídle vrtá, než bude správně připravený k jídlu :mrgreen:
@anahita snažím se, aby ho úplně nežral, ale odmotávání toaleťáku je náhodou báječná zábava :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
435
4.11.21 06:09

Asi jim to prijde vtipne. pokud tobe ne, opust skupinu. lidi jsou ruzni. jinak me se to teda taky nestalo, nechci zakriknout.. nejake rozlite mliko, vytahane veci ze supliku, jednou teda vytazena zachodova stetka, kdyz jsem spatne zavrela dvere na wc. me treba udivuje kdyz jsme nekde na navsteve, ze maji odpadak normalne na zemi :D nebo davaji piti na konferak (ten jsme taky zrusili, stejne byl k nicemu), kvetinace v dosahu. to by u nas neprezilo. ale zase si o me muzou ostatni rikat ze jsem moc uzkostna. kazde dite je jine nektere to treba nezajima, ale jistota je jistota.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33270
4.11.21 06:19

@Eva.asdfghjkl máme všechno a tři zdravé děti :think: Nevím, kam bych měla odpadkový koš jinam, než na zem dát 8o Náš malej teď zrovna miluje vyhazování odpadků :mrgreen: Jak něco upadne, běží pro smetáček a uklízí. Škoda, že mu to nevydrží :mrgreen:
Na návštěvě byl zmatenej, měli koš v lince :mrgreen: Ale to není překážka, už ví, kde je a skříně a šuplíky otvírá :mrgreen:
Květináče občas vyházel, vysvětlila jsem, zametli jsme, už to nedělá :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20298
4.11.21 06:20

Nestalo. Na druhou stranu záchodová štětka již 5lez neni na místě, kam byla navržena, kytky už máme jen v jedné místnosti, kam mohu zavřít, rostoucí židle máme věčně zvedle na stole, jako když se chystáme vytírat… Máme víc dětí, ani roční nemám stále na očích, tak eliminujeme možné úrazy a základní škody. Třetí dítě je ale extra vynalézavé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10224
4.11.21 06:22

Ono se toho stává…známá hlídala vnouče než se otočila odemklo si a zdrhlo ven na ulici kde jezdí auta.Byla z toho úplně hotová a říkala že vůbec nechápe jak se jí tohle mohlo stát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16288
4.11.21 06:23

@tothova nooo, nevím, co jsi čekala na FB od skupiny matek :lol: Normálně z té skupiny odejdi. To není žádné hrdinství sledovat fotky, které tě rozčilují.

A jo, je několik typů rodičů. Ti, kterým děti vykrámují půl domu, protože jsou nalepení na telefonu, jsou kupodivu ještě v pohodě. Jsou i tací, kteří nechají dítě celodenně vysedávat u pohádek, aby měli klid (ti samozřejmě žádné akční fotky nemají) a dokonce i tací, co žijí v nevhodných podmínkách, děti zanedbávají… Zlaté těstoviny v záchodě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6136
4.11.21 06:45
@Cenarius píše:
Tak cucej do mobilů a ignorují je a pak fotí.

stačí čučet do hrnce, pračky, či na druhé dítě :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5248
4.11.21 06:47

A o co tu jde? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.11.21 07:04

@Eva.asdfghjkl květináče mám normálně na zemi a nikdy jsem je nedavala jinam. Máme otevřeny bar se skleněnými policemi s drahým alkoholem a dítě se naučilo, ze na to nesmí. Nikdy se nic nerozbilo ani kytky nevyhrabal. Svagrova dávala vše nahoru a kluk ještě ve 4 naprosto neschopný na věci nemakat

• Citovat
  • Nahlásit
22027
4.11.21 07:04

Upřímně taky to moc nechápu. Ne, že by moje batolata nezkusily něco, co nemají, ale nějak nevím, proč by měly patlat krém po zdech nebo jak by se dostaly k mouce a těstovinám. Když měly to období zkoušení hranic, tak jsem prostě do telefonu nečuměla (nebo teda čuměla, ale nejsem chlap-umím i víc věcí najednou :mrgreen: ) a hlídala je :nevim:
Co si tak vybavím, tak nejvtipnější situace byla, když jsme se přestěhovali do zbrusu nového bytu, dceři byly 2 roky. Seděli jsme všichni čtyři v dětském pokoji na novém koberci a manžel říká „máme to tady tak krásné a čisté, zkusíme to společně co nejdéle udržet, jo?“ a než to dořekl, dcera úplně bezděčně přejela kovovým autíčkem po zdi a udělala tam metrový šrám do malby :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2801
4.11.21 07:10

No jo, ne všichni jsou tak dokonalý, jak ty.. ze skupiny můžeš odejít, je tam na to tlačítko. Já teda děti nemám pod non stop dozorem, máme velkej barák, to bych nemohla ani na záchod, do kuchyně, pro oblečení do patra… děti samozřejmě taky učím, co smí a co ne, ale jsou vynalezavy a rychlý…a naprostá většina nehod se stane omylem, fakt málokdy něco takového provádí naschvál.. jo, dokud jim byl třeba rok, tak to je jiná, ale teď už ne. Nejmladší má 2 a je to teda profesionální zaskodnice, tu se snažím mít na očích fakt téměř vždy anebo odesláním vše potenciálně nebezpečné, ale i tak se někdy zadari… myslím, že takovéhle věci jsou vcelku běžné a neznamená to, že člověk na své dítě kašle. Spíš mi přijde zvláštní, že ti dítě nikdy nic nepovedlo, fakt nikdy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat