Fotky duchů na testech - // až po limitu

Fotoalbum tématu (24337) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu

Nejnovější recenze z kategorie Těhotenské testy

Míša8808
Extra třída :D 13338 příspěvků 01.04.11 12:23

Teda holky, vy jste blázni… :lol: Já udělala jen jeden odpol, když nepřišla MS v termínu a jeden potvrzovací ráno. Teď mi to mrzí, je to fakt hezký mít zadokumentovanou sílící druhou čárku :hug:

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21236 příspěvků 9 inzerátů 01.04.11 13:02
Bobiše píše:
Mar__tanka1983 píše:
tak tohle byly moje první testy, ten nahoře z 26DC (12DPO) je fakt skroro neviditelnej duch, pak to každý den o malinko sílilo…

Martanko, víc se neznáme, jen z nějakých diskuzí a tvé fotky. Mooooc gratuluji k miminku. Potěšilo mě to!!!! :hug:

Ať se fazolka udrží a roste, moc Ti to přeji!!! :kytka:

jé, díky moc :hug: taky doufám, a ten měsíc do další kontroly bude sakra dlouhej, ale já se uklidňuju tím, že kdyby měla dr. jakýkoliv pocit, že je něco špatně, tak si mě nepozve až za tak dlouho, ale už třeba za týden dva na další KO…

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21236 příspěvků 9 inzerátů 01.04.11 13:15

míšo: já sem to právě dělala kvůli dokumentaci - sem si založila takový snažilkovský deníček (a teď už je na hlavní stránce připsáno i těhulácký :mrgreen: ), a tam sem tak zevrubně psala jednotlivé cykly s tím, že až se zadaří, tak si tam budu tak nějak průběžně spát svý pocity a tak… a třeba za deset dvacet let si tím ráda prolistuju :wink:
takže já těch testů mám celkem asi 10 od úplně minislaboučkýho až do testovací čárky silnější než kontrolní :mrgreen:

rohlice
Kelišová 5436 příspěvků 02.04.11 23:08

:mavam: tak takhle sílila čárka nám :dance:

rohlice
Kelišová 5436 příspěvků 02.04.11 23:08

:mavam: tak takhle sílila čárka nám :dance:

rohlice
Kelišová 5436 příspěvků 02.04.11 23:12

posledních asi 5 už tam nemám vyfocenejch,tohle jsem fotila 21.3 holkám od nás z diskuse,pak už jsem fota nedělala :lol:
jo a mimochodem Martanko :mavam: koukám,že jsme na tom asi skoro na den stejně :lol: :pankac: :kytka:

Klara.Laurikova
Nováček 7 příspěvků 16.04.11 12:51

to je pro me docela povzbuzujici. dnes jsem si udelala test 7 DPO a byl negativni. takze u tebe se tam objevila ta druha carka taky az pozdeji. planuji, ze si udelam dalsi test az tak za tyden. mimco si samo vzdycky najde tu spravnou dobu kdy ma prijit i kdy se ma projevit :-D necham to na nej :wink: ale tesim se na nej uz dlouho :srdce: posledni dva tydny jsme hodne unavena a po ovulaci jsem mela bolesti v podbrisku, tak se mozna nakonec taky dockam :-)

Janča1212
Kelišová 5792 příspěvků 10.04.12 09:57

U mě takto :-)

Pája32
Ukecaná baba ;) 1824 příspěvků 10.04.12 10:31

Ahoj holky, já se s vámi podělím také o mého"ducha" :D Začla jsem s testíkem už celá netrpělivá 25.den po poslední MS.Ani jsem nečekala jestli to dostanu nebo ne, nevydržela jsem a malý „duch“už tam byl a pak už jen pomaličku sílil a sílil. :lol: Nyní jsem ve 22tt a těšíme se na holčičku :potlesk: :potlesk:

panenka87
Extra třída :D 13509 příspěvků 10.04.12 10:38

Ahoj holky, tak se přidávám do klubu testujících maniaček :mrgreen: Já jsem měla ducha 11DPO, celkem ale pěknýho:)

samara17
Zasloužilá kecalka 679 příspěvků 11.04.12 11:16
možná je, možná ne..

Ahoooj, chtěla bych se zeptat na mého ducha :).. Včera jsem si dělala test, protože mě bolelo v podřišku a celkově jsem unavená(něco jako když jsem byla tehu) Udělala jsem si Best 2 test a prvni papírek je ono.. nešlo mi to moc dobře vyfotit, ale je tam druhá slabá čárka. Dělala jsem si ho povečer, takže jsem myslela, že je to proste tým, že to nebylo rano.. Pak jsem si udělala dnes ráno a to je ten druhý a nic.. Nechápu.. Beru, ještě včera jsem brala antikoncepci. Byla na mně slabá ale řekla jsem si, že jí doberu a pak už nechci. Co si o tom myslíte? Radši jsem zavolala gyn. a mám jít zítra na kontrolu, ale zajímá mě váš názor. Moooc děkuji! :hug:

samara17
Zasloužilá kecalka 679 příspěvků 11.04.12 11:19

..teda přijde mi, že si to namlouvám:) ale mám holku a má kolem do 12kg, ráda se nosí, takže proto:) Už jsem byla na revizi 2× a nechci kvuli blbosti jít znova, radši at se mimi povede :D… snad mě pochopíte..

Janča1212
Kelišová 5792 příspěvků 11.04.12 11:29
@samara17 píše:
Ahoooj, chtěla bych se zeptat na mého ducha :).. Včera jsem si dělala test, protože mě bolelo v podřišku a celkově jsem unavená(něco jako když jsem byla tehu) Udělala jsem si Best 2 test a prvni papírek je ono.. nešlo mi to moc dobře vyfotit, ale je tam druhá slabá čárka. Dělala jsem si ho povečer, takže jsem myslela, že je to proste tým, že to nebylo rano.. Pak jsem si udělala dnes ráno a to je ten druhý a nic.. Nechápu.. Beru, ještě včera jsem brala antikoncepci. Byla na mně slabá ale řekla jsem si, že jí doberu a pak už nechci. Co si o tom myslíte? Radši jsem zavolala gyn. a mám jít zítra na kontrolu, ale zajímá mě váš názor. Moooc děkuji! :hug:

Já tam nic nevidím. Ale zkus další test třeba za 2 dny a uvidíš

samara17
Zasloužilá kecalka 679 příspěvků 11.04.12 11:37
@Janča1212 píše:
Já tam nic nevidím. Ale zkus další test třeba za 2 dny a uvidíš

No je to spíš na fotce nevidět než vidět:) ale je to tam. Jen nechápu, proč se neco neukázalo ráno..? :nevim:

panenka87
Extra třída :D 13509 příspěvků 11.04.12 11:56

@samara17 na to prvním něco vidím, ale tohle testy běžně někdy dělají. Zatím bych to brala jako negativní:)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13715 Další »
Váš příspěvek
Reklama