Fotky na DVD-R nejdou otevřít

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Eugiinka
Závislačka 3282 příspěvků 20.10.14 16:11
fotky na DVD-R nejdou otevřít

Prosím jste tu někdo odborník přes moderní techniku…
mám na CD vypálené fotky dětí od fotografa…dnes jsem chtěla nechat vyvolat, ale DVD mi nejde otevřít a píše, že je složka prázdná…DVD-R přeci nejde smazat??nevíte někdo, jestli to jde zachránit? nebo to může být jen chyba v notebooku???dě­kuji

Reakce:
kozisek
Hvězda diskuse 35545 příspěvků 20.10.14 16:22

Může být problém i v notebooku, že tohle DVD nenačte, už se mi také stalo, v jednom ano, v druhém ne. Pokud to tam opravdu bylo a není to přepisovatelné DVD, mělo by to tam být :think: Další věc, jestli není nějak poškozené.
Osobně ihned tato DVD nahrávám do compu a zálohuji, kdyby se pak něco podobného stalo :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Muž roku Jiří Kmoníček: Čekal jsem lechtivé zprávy, ale ne fotky penisu od muže

Nejkrásnější Muž Česka Jiří Kmoníček (24) je po vítězství v soutěži krásy na... číst dále >

Matka utýraného chlapečka Simona je opět těhotná. Informaci potvrdila tyranova sestra

V sobotu to byl přesně měsíc od chvíle, co byl v Lounech utýrán ani ne... číst dále >