Fotky našeho sexu

Anonymní
20.4.21 19:50

Fotky našeho sexu

Ahoj, máme s přítelem skvělý sex.Oba rádi sledujeme naše „spojení“.Chtěla bych ho poprosit aby mi to vyfotil z jeho pohledu. Nebude to divné? Mám docela strach jak zareaguje.
Děkuju za názory

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7954
20.4.21 19:58

Proč. Aspoň bude mít co ukazovat u piva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.4.21 20:00

To nevím, přítel je absolutní „nepíč“.

• Citovat
  • Nahlásit
1372
20.4.21 20:05

Proč ne :nevim: Někoho to vzrušuje, ale trvala bych na tom, aby to po sexu vymazal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31255
20.4.21 20:23
@Anonymní píše:
Ahoj, máme s přítelem skvělý sex.Oba rádi sledujeme naše „spojení“.Chtěla bych ho poprosit aby mi to vyfotil z jeho pohledu. Nebude to divné? Mám docela strach jak zareaguje.
Děkuju za názory

Jestli chceš po rozchodu kolovat internetem, tak ho požádej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31721
20.4.21 20:28
@Anonymní píše:
Děkuju za názory

Myslím, že se mu ten nápad bude líbit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16492
20.4.21 20:29
@Anonymní píše:
Děkuju za názory

Proste mu to řekni, na tom nevidím nic divného, jen bych si pak pohlidala aby se to vymazalo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3703
20.4.21 20:29

Ať to vyfotí TVÝM telefonem. Nikdy nevíš… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
715
21.4.21 08:14
@Nicole 1234 píše:
Proč ne :nevim: Někoho to vzrušuje, ale trvala bych na tom, aby to po sexu vymazal.

tak to už je taková klasika. Před tebou to vymaže, ale fotka je už dávno na cloudu. A to klidně na dvou. Mi se syncují fotky jednou do googlu a pak ještě kamsi do číny. Ne že bych byl tak opatrný, spíš líný to měnit :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
21.4.21 13:43
@Anonymní píše:
Děkuju za názory

Neboj se, bude rád. Taky máme s manželkou archiv. I nějaké videa. A když jsem doma sám, tak mi to občas pomůže že mi není smutno😁. Základ je to nikam ne posílat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8209
21.4.21 13:50
@Cenarius píše:
Proč. Aspoň bude mít co ukazovat u piva.

Jenom u piva? :mrgreen:
Uvidí to celý svět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5776
21.4.21 14:05
@Anonymní píše:
Děkuju za názory

Bez hlavy klidně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14492
21.4.21 18:43
@Russet píše:
Jestli chceš po rozchodu kolovat internetem, tak ho požádej.

Proč hned na internet? Každý není takový jouda…a co by z toho, kdo měl, vždyť je tam toho tolik, že už je to naprosto přehlcené. Možná tak nějaké video ještě dejme tomu, ale fotky nikoho nezajímají. Leda by to poslal někomu známému, což snad není takový pi. tomec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
306
21.4.21 18:46

No fuj, to je nechutné…kde jsou ty fotky k vidění? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
458
22.4.21 13:57

Dej to pak sem. My se chceme taky podívat… :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: