Fotky ovulačních testů, snažení Duben

Fotoalbum tématu (9) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.19 07:26
Fotky ovulačních testu,snažení Duben

Ahoj, zakládám diskuzi ohledně fotek ovulačních testu.Je lepší test z dr.max nebo gravitest, benu? díky
Já dnes 19dc.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.19 07:37

Včerejší 18dc, benu ještě trošku chce..ale divné je že na dr. maxovém byla druhá slabá :nevim:

Kriss Tina
Echt Kelišová 9511 příspěvků 11.04.19 07:44

Oba jsou negativní, 19dc už klidně ovulace mohla proběhnout. Navíc musíš testovat pořád jednou značkou, abys věděla jestli teda sílí nebo slabnou, každý test může mít jiné množství barviva.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.19 08:03

@Kriss Tina jj já vím, ale do maxe manžel cestu neměl, tak vzal v benu na tescu. Jinak je to jeden test, ta durhá fotka je rozbalený aby to šlo lépe vidět. ted sem dělala 19dc a vypadá možná pozitivně? mrkni, ale dělala sem ho ted. Já mám ovu mezi 20-26dc, takže tak :-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.19 08:12

Tak co myslíš?

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 631 příspěvků 11.04.19 08:18

Fakt by mě zajímalo jak mohla starší generace přežít bez ovulacnich a těhotenských testů :zed:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.19 08:21
Tichošlápek
Extra třída :D 13683 příspěvků 11.04.19 08:46
@Anonymní píše:
Tak co myslíš?

Ta fotka je děsná. Nicméně je to nejspíše pozitivní test

Kriss Tina
Echt Kelišová 9511 příspěvků 11.04.19 08:50

Kvalita fotky je hrozná no, ale vypadá pozitivně.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.19 11:39

Díky, zkusím ještě jeden odpoledne. nemuže ukazovat falešně? tento má citliv.25 a dr.max 10 a na něm včera byla jen slaboučká čárka, foto nemám už sem ho vyhodila a další dr. maxovej nemám.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.19 17:52
Proč stále jen duch na ovu testu

Ahoj holky, omlouvám se zakladatelce, ale nechci zakládat novou diskuzi.
11-15 den cyklu jsem testovala ovu, ani jeden test nebyl jasně pozitivní ( jen viditelný duchové) a ze zvědavosti jsem testovala ještě včera a dnes což je už cyklus 32dni a obě taky stejný jasný duchové na ovu testu. ( Meškám 4 dny ms ) Ale otázkou je, to ovu testy mají duchy celý cyklus? Asi 2 měsíce zpátky, byli hned po ovu jasně bílý :nevim: A teď prostě furt duchové :nevim:

Tichošlápek
Extra třída :D 13683 příspěvků 11.04.19 17:53
@Anonymní píše:
Ahoj holky, omlouvám se zakladatelce, ale nechci zakládat novou diskuzi.
11-15 den cyklu jsem testovala ovu, ani jeden test nebyl jasně pozitivní ( jen viditelný duchové) a ze zvědavosti jsem testovala ještě včera a dnes což je už cyklus 32dni a obě taky stejný jasný duchové na ovu testu. ( Meškám 4 dny ms ) Ale otázkou je, to ovu testy mají duchy celý cyklus? Asi 2 měsíce zpátky, byli hned po ovu jasně bílý :nevim: A teď prostě furt duchové :nevim:

Ano, běžné bývá slaba druhá čárka cely cyklus. Nic to neznamená

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.19 18:57

@Tichošlápek dobře díky :)

Veronika1212
Nováček 6 příspěvků 11.04.19 19:32

Milé dámy, ovu testy zkouším od ledna a teprve jsem silnou čárku zachytila jednou. MS mívám pravidelnou, pozitivní test byl přesně v půlce. Teď by mi to mělo vycházet na neděli, ale včera zde byla slabá čárka (prostřední na fotce) a dnes jen duch. Je možné, že jsem to prošvihla nebo to ještě může přijít? :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.19 07:10

Foto ovultestů od 11DC, kdy začal PH (=plodný hlen), nejvíce ho bylo v úterý a středu, ale na testu // až včera, jsem zvědavá na dnešní :-) jsou to medpharma (dr.max měl akci 3za2 v březnu na tuhle značku)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama