Fotky s bývalým na soc. síti?

Anonymní
22.2.21 08:13

Fotky s bývalým na soc. síti?

Dobré ráno,
otázka do pléna. Mažete fotky s ex ze sociálních sítí? Můj přítel si třeba na instagramu nechal fotky své bývalé, nejsou na fotce spolu, je tam pouze ona a její pes, nijak jsem to neřešila, žiju realitou, ale dnes jsem se nad tím zamyslela a říkám si, jak to vnímají ostatní.
Díky moc :kytka:
PS. anonym, pro jistotu.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20158
22.2.21 08:19

Inteligentní a dospělí lidé se dokážou rozejít civilizovaně a nepotřebují předstírat, že člověk, se kterým strávili několik let, neexistuje. Nemají potřebu vymazávat bývalého partnera ze života, natož jeho fotky. (Samozřejmě se toho nevztahuje na násilníky, sociopaty a manipulátory. )No a pak jsou ti ostatní a ty je lepší nekomentovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
280
22.2.21 08:28

Já to třeba dělám, protože si nikam nedávám obrovské sbírky fotek partnerů, stačí mi to v PC nebo v telefonu, ale rozumím tomu, že někteří to mají jinak a nevadí mi to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
450
22.2.21 08:30

Mám na sociálních sítích fotky s bývalým. Myslím si, že je součástí mojí minulosti, a ta ke mně patří. Mazat ji nebudu, i když mám nový život. A manžela by (doufám:)) nikdy nenapadlo po mně chtít, abych něco odkudkoliv mazala:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6103
22.2.21 08:32

Ne, proč by se to mělo mazat, každý má nějakou minulost, je to kus života.. Přijde mi detinske něco takového po někom požadovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25155
22.2.21 08:33

Díky bohu, že jsem chlapce honila v době, kdy jejich fotky mám uložené v krabičce vzpomínek. Stejně tak můj muž. Alespoň nemusíme řešit takové hlouposti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
834
22.2.21 09:18

Já ma svém profilu třeba bývalého nemám, mám jen současného manžela a děti.
Ale jedna moje kamarádka na svém profilu má všechny své bývalé. Ona ale své partnery celkem střídala, snad s každým byla u profi fotografa nechat se vyfotit na vánoční přání (klasická vánoční fotka se santovými čepičkami, nebo naopak u stromečku, s ozdobami atd.) Takže to vypadá docela zvláštně, když člověk na její profil koukne a tam každý rok jiný chlap. No, aspoň mají všichni přehled s kolikati to táhla :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8342
22.2.21 09:22

Ja jsem fotky s byvalym smazala, protože mi ten člověk nesmírně ublížil a to hezky co jsme spolu prožili přebylo to co mi udělal. Ale manžel má na FB fotky s bývalou a nevadí mi to.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1493
22.2.21 10:30

Já rozhodně mažu. Co nejdřív. Bez ohledu na to, jestli mám nebo nemám další vztah.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63697
22.2.21 13:07
@Anonymní píše:
Dobré ráno,
otázka do pléna. Mažete fotky s ex ze sociálních sítí? Můj přítel si třeba na instagramu nechal fotky své bývalé, nejsou na fotce spolu, je tam pouze ona a její pes, nijak jsem to neřešila, žiju realitou, ale dnes jsem se nad tím zamyslela a říkám si, jak to vnímají ostatní.
Díky moc :kytka:
PS. anonym, pro jistotu.

Ne, nemazu, patří to k mé minulosti, proč to mazat? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
322
22.2.21 13:53

Nemazu, mám i vyvolané jako fotoknihu, mam na pametovce v telefonu. Nesmazu přece třeba 10 let svého života. Vždyť tam mám fotky i z rodinných seslosti, kde bývalá byla. Kdybych měla mazat tak teď bych mela mit aktuálně jen fotky od svých 26 let a do té doby jsem neexistovala? To je blbost a ani by mě nenapadlo ani po polovicce aby něco mazala, vyhazovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1232
22.2.21 14:09

Mažu, ze sociálních sítí. V PC většinu nechávám, ale mažu ty sprostý a tak. :mrgreen: Zrovna nedávno jsem našla starou kartu a tam fotky. Zavzpomínala jsem si, zasmála se, něco promázla. Jsou vzpomínky, který bolí a ty já se snažím zabít. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
163
22.2.21 14:36

Fotky s bývalým nemažu. Z Pc vůbec, prostě to jsou fota z té doby. Byli jsme spolu skoro 18 let a máme spolu dítě. Takže už kvůli dceři nemažu. Na FB taky mám fota z té doby, z výletů apod. Smazala jsem ty objímací a vyloženě láskyplné 8), ale ostatní nechávám, je to součást mé minulosti a potom, jsou dobré, ráda fotím a je mi to prostě líto je smazat. Příteli to nevadí. Taky má, myslím, nějaké, ale nepídím se po nich. Máme v tom jasno. Každý jsme si prožili své a jsme si kvit. Stejně tak nežárlíme na svoje děti. Každý máme svoje a když jsme spolu, fungujem jako rodina. Dcera zase funguje jako součást rodiny u svého táty…Pohoda :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3424
22.2.21 15:35

S manzelem jsem si zacala predtim, nez byl FB, takze tam mam jen jeho. Pokud bychom se rozesli, tak to mazat nebudu. Jsou to zazitky z cestovani, s ditetem atp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat