Foto a video při sexu

136
14.4.17 12:16

Foto a Video při sexu

Ahoj měla bych dotaz, zkoušely jste v manželství nebo v partnerským vztahu focení nebo natáčení při sexu nebo jen tak si vás manžel nebo partner fotil nahou. Ptám se proto že jsem se dozvědela že hodně lidi je zde amateri.com/

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1248
14.4.17 12:19

Ne a ani mě to neláká

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57404
14.4.17 12:21

@136 jo, ale rozhodně jsme to nešířili, proč hned na amatéry? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.4.17 12:30

Tocime, fotime, ale v zivote nas nebapadlo dat to tam…jeste na takovej s. ackovej server :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
661
14.4.17 12:34

Točíme i fotíme ale pouze pro naši soukromou potřebu, v životě by jsme to nikomu třetímu neukazovali a už vůbec by nás nenapadlo to někam nahrávat :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.4.17 12:50

Zkoušeli jsme focení, jednoho druhým, zatím. A máme jedno video. Neděláme to často, jen jako zpestření, teď to bude lákat až začne teplo, plánujeme focení v přírodě.
Na amaterech jsme, ale moc tam nejsme aktivní.

• Nahlásit
  • Citovat
15179
14.4.17 12:52

Tak na amaterech jsou spis jednotlivci nez pary (aspon co ja vim, nikdy jsem to dukladne nezkoumala :mrgreen: ) a prijde mi to spis jako trochu naruseny osobnosti, co se chtej verejne „pochlubit“. Myslim ze normalni par by svoje soukroma videa nikde nesdilel, a jestli si doma nekdo nataci, tak je to jenom jeho vec :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6235
14.4.17 13:06

@136 my též točím a fotíme, ale v životě bychom to nezveřejňovali :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2058
14.4.17 13:28
@LadyBrigit píše:
Ne a ani mě to neláká

ani mě :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
305
14.4.17 13:47

Něco natočeno a vyfoceno máme ale jen pro vlastní oči :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3507
14.4.17 14:05

V dnešní době bych se tedy bála mít něco takového, i když jen pro soukromou potřebu.
I když budu partnerovi věřit, že to nezneužije, kdykoliv se může stát, že nám někdo ukradne / nebo ztratíme telefon, notebook, foťák atd. a nerada bych, aby pak fotky někde kolovaly po netu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
136
14.4.17 14:25

Ale nekteri maji odvahu ****

edit admin - odstraněn odkaz

• Nahlásit
  • Citovat
136
14.4.17 14:27

Co si vzpominam existoval web s videii :pankac: jmenem rychly prachy kde zeny za prachy se nechaly pri sexu natocit!

• Nahlásit
  • Citovat
14.4.17 15:40

@136 Máme něco vyfoceno i natočeno, ale zveřejňovat na amaterech by nás v životě nenapadlo. Jednou jsem tam nakoukla a přišlo mi to spíš pro zasmání, jaký tragédi se tam vystavujou… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14.4.17 19:06

@136 Dotaz: proč v některých tebou založených diskusních vláknech o sobě mluvíš v ženském rodě, v jiných v mužském? Téma zpravidla se „skrytým“ odkazem na nějaký server se službami… nějaký soc. průzkum, jsi placen/a od reklamy nebo jak?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama