Foto - co to může být?

24614
18.2.20 22:09

Foto-co to může být,z ceho

Holky SOS.Mam syna 9 dní. Od včera má toto na nožičce. Udelalo se mu to během pár hodin dopoledne. Vcera u lékaře vymackli a vzorek dnes šel do laborky. Dostali jsme masticku a dneska kontrola. Ráno to bylo horší než včera tak mastička s antibiotiky a kontrola ve čtvrtek. Desi mě to. Malicky nevypadá že by ho to bolelo, nepláče je spokojený klidný nechá si na to sáhnout. Ale je maličký a já tohle u dětí ještě neviděla, kór u miminka. Holky nemáte typ co by to mohlo být? Ani nevím z čeho ale doktorka nevěděla:(Zkoumala jsem i oblečení jestli tam něco nebylo a nic. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

18.2.20 22:17

Tohle měl kluk na očích… Neboj, to nic nebude. Nějaký vred nebo zarostlý nehet. Viděla si fotku dětského akné? A do tří měsíců je všechno pryč. Na prstu nohy to fakt nebude nic hrozného :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1006
18.2.20 22:21

@Crystal87 určitě to nebude nic vážného. Třeba zarostlý nehtík. Neboj :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24614
18.2.20 22:24

Holky kéž by to nic nebylo.Ten nehtik jsem si myslela včera taky, než jsem ráno viděla jak se to rozlezlo(včera to měl jen nahoře nad nehtikem).Dr se na to taky nějak netvarila a člověk se boji o takového prtouska. :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8051
18.2.20 22:25

Co to je nevim, Jak casto mate mazat? Mozna bych to spis zkousela vysouset ethanolem jako pupecnik :think:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24614
18.2.20 22:25
@Bubla Bůčková píše:
Tohle měl kluk na očích… Neboj, to nic nebude. Nějaký vred nebo zarostlý nehet. Viděla si fotku dětského akné? A do tří měsíců je všechno pryč. Na prstu nohy to fakt nebude nic hrozného :hug:

Na očích? 8o Tak to si vůbec neumím představit.. 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24614
18.2.20 22:26
@Hobitka píše:
Co to je nevim, Jak casto mate mazat? Mozna bych to spis zkousela vysouset ethanolem jako pupecnik :think:.

To právě neřekla, jen mazat tenkou vrstvou, dostali jsme Fucidin

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8051
18.2.20 22:29

@Crystal87 Nevim, no, takhle na fotce to vypada jako hnisajici ranka…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3471
18.2.20 22:34
@Hobitka píše:
@Crystal87 Nevim, no, takhle na fotce to vypada jako hnisajici ranka…

Taky mi to tak připadá

Dcera měla tohle když měla špatně ustřižený nehet, kousek zůstal a podebralo se jí to :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama