Foto pidi dušíka na těhtenském testu

Anonymní
25.2.17 18:44

Foto pidi dusika na tehu testu

Holky vidíte pidi čárku? A mužu mít dotaz kterému dni muže mini čárka odpovídat. Myslím tím třeba patemu nebo sedmému dni po styku.

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

23135
25.2.17 18:46

Odpovida, ze to delas brzy a nic neni videt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6213
25.2.17 18:47

Vidím jasnou testovací čárku, jinak nic…už ti vynechala MS, že se testuješ?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
25.2.17 18:49

Žádná druhá čárka tam není, je to jen ryska co se objevila až po té úpravě viď?? tady někomu už šplouchá na maják

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.2.17 18:50

Ano menses byla naposled 23.1. Prave moje známe ji vidí tu druhou tak proto se ptám i ostatních.

• Nahlásit
  • Citovat
3399
25.2.17 18:51

Já tam vidím, ale opravdu jen pidi..Kdy máš dostat menses?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
727
25.2.17 18:51

:) Zajdi radši na gynekologii…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2205
25.2.17 18:52

Já tedy nic nevidím :nevim: testuješ opravdu brzy. Nech to tak 14 dní být.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.2.17 18:53

@Doe_Jane Ryska to prave není. Okem jsem viděla nádech druhé a snažila jsem se mobilem zabrat. Nemusíte hned urážet!!!

• Nahlásit
  • Citovat
Doe_Jane
25.2.17 18:55
@Anonymní píše:
@Doe_Jane Ryska to prave není. Okem jsem viděla nádech druhé a snažila jsem se mobilem zabrat. Nemusíte hned urážet!!!

promiň nechtěla jsem tě urazit, ale myslím, že by sis měla připustit že ti z toho hrabe, normální člověk netestuje pár dní po styku a neupravuje testy takhle, proč to nevyfotíš normálně?

• Nahlásit
  • Citovat
4213
25.2.17 18:59

A já jí vidím :palec: Jen se mi zdá o dost tenčí než kontrolní :nevim:

Nechápu, proč tohle téma rozklikávaji ty, co pak kritizujou a posílaji na gyndu apod. :think: :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.2.17 19:01

Ja ne testují par dni po styku prave ze styk byl v únoru skoro pořad tak mě zajímalo kterému dni muže taková pidi patřit. Je spousty holek co testují i před menses ale mě meska tak jsem včera zkusila a dnes. A určitě mi z toho nehrabe. Nehrotim tehotesvi ale pri podezření musím okamžitě na hematologii. Takže děkuji za pochopení slečno dokonalá.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.2.17 19:03

Holky jen mě zajímalo kolikatemu dni po styku muže takový pidi duch spadat. Nemusí hned některé hned kritizovat. Díky

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
25.2.17 19:04

@Nadavilero taky to nechápu nooo jooo takový je život i s lidma co chtějí byt důležití.

• Nahlásit
  • Citovat
1217
25.2.17 19:07

Měla jsem stejnou, v den „zpožděné“ ms, no nic to nebylo, ms přišla za dva dny a na jiným testu nic, takže jenom posunutá ovu.. tento test to prostě dělá, a hodně holkám co tady tak čtu, navíc tady ta je tenká takže spíš ryska.. a pět dní po sexu fakt na testu nic nenajdeš :roll: :roll: vykašli se na to, nebo se z toho zblázníš :zed: taky testuju brzo, ale tak dva dny před ms, ale taky musím počítat s tím, že i když najdu ducha, může dojít mrcha.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama