Foto pidi dušíka na těhtenském testu

Fotoalbum tématu (9) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.17 18:44
Foto pidi dusika na tehu testu

Holky vidíte pidi čárku? A mužu mít dotaz kterému dni muže mini čárka odpovídat. Myslím tím třeba patemu nebo sedmému dni po styku.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 19274 příspěvků 25.02.17 18:46

Odpovida, ze to delas brzy a nic neni videt

Shari81
Kelišová 6018 příspěvků 25.02.17 18:47

Vidím jasnou testovací čárku, jinak nic…už ti vynechala MS, že se testuješ?

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.17 18:49

Žádná druhá čárka tam není, je to jen ryska co se objevila až po té úpravě viď?? tady někomu už šplouchá na maják

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.17 18:50

Ano menses byla naposled 23.1. Prave moje známe ji vidí tu druhou tak proto se ptám i ostatních.

LLenule111
Závislačka 3400 příspěvků 3 inzeráty 25.02.17 18:51

Já tam vidím, ale opravdu jen pidi..Kdy máš dostat menses?

Terisos
Zasloužilá kecalka 624 příspěvků 25.02.17 18:51

:) Zajdi radši na gynekologii…

Lady Bee
Ukecaná baba ;) 2205 příspěvků 25.02.17 18:52

Já tedy nic nevidím :nevim: testuješ opravdu brzy. Nech to tak 14 dní být.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.17 18:53

@Doe_Jane Ryska to prave není. Okem jsem viděla nádech druhé a snažila jsem se mobilem zabrat. Nemusíte hned urážet!!!

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.17 18:55
@Anonymní píše:
@Doe_Jane Ryska to prave není. Okem jsem viděla nádech druhé a snažila jsem se mobilem zabrat. Nemusíte hned urážet!!!

promiň nechtěla jsem tě urazit, ale myslím, že by sis měla připustit že ti z toho hrabe, normální člověk netestuje pár dní po styku a neupravuje testy takhle, proč to nevyfotíš normálně?

Nadavilero
Závislačka 4184 příspěvků 25.02.17 18:59

A já jí vidím :palec: Jen se mi zdá o dost tenčí než kontrolní :nevim:

Nechápu, proč tohle téma rozklikávaji ty, co pak kritizujou a posílaji na gyndu apod. :think: :roll:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.17 19:01

Ja ne testují par dni po styku prave ze styk byl v únoru skoro pořad tak mě zajímalo kterému dni muže taková pidi patřit. Je spousty holek co testují i před menses ale mě meska tak jsem včera zkusila a dnes. A určitě mi z toho nehrabe. Nehrotim tehotesvi ale pri podezření musím okamžitě na hematologii. Takže děkuji za pochopení slečno dokonalá.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.17 19:03

Holky jen mě zajímalo kolikatemu dni po styku muže takový pidi duch spadat. Nemusí hned některé hned kritizovat. Díky

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.02.17 19:04

@Nadavilero taky to nechápu nooo jooo takový je život i s lidma co chtějí byt důležití.

sandra001
Ukecaná baba ;) 1182 příspěvků 25.02.17 19:07

Měla jsem stejnou, v den „zpožděné“ ms, no nic to nebylo, ms přišla za dva dny a na jiným testu nic, takže jenom posunutá ovu.. tento test to prostě dělá, a hodně holkám co tady tak čtu, navíc tady ta je tenká takže spíš ryska.. a pět dní po sexu fakt na testu nic nenajdeš :roll: :roll: vykašli se na to, nebo se z toho zblázníš :zed: taky testuju brzo, ale tak dva dny před ms, ale taky musím počítat s tím, že i když najdu ducha, může dojít mrcha.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Uspěje album Vondráčkové Růže na rozdíl od propadáku The Perfect Kiss?

To, že její nový film The Perfect Kiss je propadák, ji neodradí od další... číst dále >

Muchlovačka dne: Modelka Němcová div nevytrhla tajemnému fešákovi jazyk

Slavná česká topmodelka Petra Němcová (39) si v současné chvíli užívá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >