Foto z ultrazvuku, pohlaví?

Anonymní
18.4.21 20:02

Foto z ultrazvuku, pohlaví?

Zdravím. Kdo pak má taky takovouhle fotku z 1.screeningu a copak za pohlaví nosí pod srdcem? :wink:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6270
18.4.21 20:04

Podle me pohlavni hrbolek smeruje nahoru, tipla bych klucika.
Pokud by byl rovnomerne s pateri, mela by to byt holcicka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2267
18.4.21 20:08

Taky tipuji chlapečka ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
18.4.21 20:09

4 chlapi v chalupě 😆 to mě klepne 😂 😂 muž ty holky fakt asi neumí 😂

• Citovat
  • Nahlásit
1401
18.4.21 20:37

Doktor nic neříkal? Podle mě to klidně může být holka. Ja jsem na prvním screeningu taky koukala po hrbolku, z mého laického pohledu to vypadalo na jasného kluka, hrbolek směřoval trochu nahoru, určitě nebyl rovnobezne s páteří, a doktorka říkala, že je to asi holka. No a fakt je. Takže těžko říct. Místo emimina bych se ptala doktora.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
638
18.4.21 20:41

Těžko říct. Může to být holka i kluk.Me na první screeningu řekli, že to bude asi chlapec. A s jistotou mi to zdělil gynekolog na konci 5 měsíce. A očekávala jsem holku :mrgreen: :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17406
18.4.21 21:08

Tady bych to fakt tipla 50 na 50 :think: přijde mi, že směřuje nahoru, ale ne nijak moc :think: uvidíš co druhý velký utz…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.4.21 05:56

Dr nic neříkal x příští týden jdu na ultrazvuk v 16 tt tak snad už řekne. Povídal že ještě neví. Oba syny jsme věděli od toho 12 tt, tak snad se dcerka podařila

• Citovat
  • Nahlásit
2267
19.4.21 08:25

Držím palce, ať ti to vyjde, jak si přeješ, nicméně mně dr. ukazovala na 1.screeningu holčičku a ten hrbolek byl naprosto rovnoběžně s páteří.
Dej vědět. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1258
19.4.21 09:13

Tenhle hrbolek je dost na hrane obou pohlavi. Miminko neni uplne v neutralni pozici, ale ja bych se asi priklonila vic k te holcicce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
19.4.21 09:25

@peclen kéž by 🙂 🙂 hlavně aby dítko za tyden spolupracovalo a v tom 16 týdnu se ukázalo 🙂 🙂 jen fakt že tehu má jiný průběh. U kluků žádné zvracení, do riflí jsem se vešla ještě v 7 měsíci možná i 8. A teď celé 3 měsíce zvracení, rifle nedopnu bedari na obličeji.. No uvidíme 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6270
2.5.21 07:50

@raduška20 jak jsi dopadla na dalsi kontrole, uz vis pohlavi? Trefili jsme se tady?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
42
3.5.21 08:28

@Jogrr nene nevím. Dr byl nějaký protivný a řekl že mi to neřekne že až ve 22 týdnu na příští kontrole. Což je až za měsíc… Hrozný.. Řekl : já vám teď řeknu že to je holka, pak to bude kluk a vy budete na mě naštvaná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
322
3.5.21 09:37

@raduška20 alespoň nekecá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2598
dnes v 15:05
@raduška20 píše:
@Jogrr nene nevím. Dr byl nějaký protivný a řekl že mi to neřekne že až ve 22 týdnu na příští kontrole. Což je až za měsíc… Hrozný.. Řekl : já vám teď řeknu že to je holka, pak to bude kluk a vy budete na mě naštvaná
muj Dr to taky neříká pokud si není jistý na 100% takže buď ráda že to neřekl a pak by to bylo jinak
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat