Fotoalbum, dárek k miminku

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lenicka.filipova
Povídálka 18 příspěvků 24.08.18 10:56
Fotoalbum, dárek k miminku

Ahojte maminky, chtěla bych se s vámi podělit o krásný dárek, který jsem dostala od své sestry. :dance: Čekáme totiž s přítelem další miminko a tak mi sestra dala tohle krásné fotoalbum. Jmenuje se to Moje první album a je v něm obálka na první vlásek, flashka na fotky, ale co mě dostalo nejvíc byl šperk s hmotou kde miminku otisknete prst a máte to jako památku. Nádhera. Sestra říkala že je prý ručně dělané. :srdce:

Reakce:

morinka7
Kelišová 6823 příspěvků 24.08.18 11:08

@lenicka.filipova
Ano, ručně dělané :palec:

Uživatel je onlineKristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8460 příspěvků 24.08.18 11:22

Ale tak reklama hezká že :D znám ho i z IG, ale myslim, že když už to tu bylo včera nebo předevčírem tak to mohlo stačit, pokud to bylo bez odezvy ;) za mě zase ne až tak nic extra, viděla jsem hezčí :)

Uživatel je onlineluccifera
Ukecaná baba ;) 1096 příspěvků 24.08.18 11:22

Znova? Vcera dnes i zitra. Takze jo, vcera jsem si to nasla. Cena MASAKR. 1600 za kozenku a linkovany sesit se “sperkem” je naprosto pres caru. Sperk neni sperk, ale snura s moduritem. Ani nahodou. Kdyz uz si to musim cele delat sama, zvolim něco typu Project life apod.

Uživatel je onlinerozand
Závislačka 3103 příspěvků 24.08.18 11:40

@luccifera WTF. 1600? 8o

morinka7
Kelišová 6823 příspěvků 24.08.18 11:52

@rozand
Jooo tolik :lol: Alba se mi taky líbilo ( kvalitní ruční práce), ale cena mě odrovnala :lol: :lol: To už si ji raději vyrobím sama ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

15 let života v pěti taškách. Hokejista Tomáš Plekanec je zpátky doma!

Tomáš Plekanec splnil svůj slib a vrátil se do Česka. V úterý krátce po... číst dále >

Heroinová Tereza oslavila v cele smutné výročí. Nakazila svého právníka?

Další soud a další zklamání. Češka Tereza (22), která je v Pákistánu obviněná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >