Reklama

Fotoalbum, dárek k miminku

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lenicka.filipova
Povídálka 18 příspěvků 24.08.18 10:56
Fotoalbum, dárek k miminku

Ahojte maminky, chtěla bych se s vámi podělit o krásný dárek, který jsem dostala od své sestry. :dance: Čekáme totiž s přítelem další miminko a tak mi sestra dala tohle krásné fotoalbum. Jmenuje se to Moje první album a je v něm obálka na první vlásek, flashka na fotky, ale co mě dostalo nejvíc byl šperk s hmotou kde miminku otisknete prst a máte to jako památku. Nádhera. Sestra říkala že je prý ručně dělané. :srdce:

Reklama

Reakce:

morinka7
Kelišová 6663 příspěvků 24.08.18 11:08

@lenicka.filipova
Ano, ručně dělané :palec:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 7687 příspěvků 24.08.18 11:22

Ale tak reklama hezká že :D znám ho i z IG, ale myslim, že když už to tu bylo včera nebo předevčírem tak to mohlo stačit, pokud to bylo bez odezvy ;) za mě zase ne až tak nic extra, viděla jsem hezčí :)

luccifera
Zasloužilá kecalka 992 příspěvků 24.08.18 11:22

Znova? Vcera dnes i zitra. Takze jo, vcera jsem si to nasla. Cena MASAKR. 1600 za kozenku a linkovany sesit se “sperkem” je naprosto pres caru. Sperk neni sperk, ale snura s moduritem. Ani nahodou. Kdyz uz si to musim cele delat sama, zvolim něco typu Project life apod.

rozand
Ukecaná baba ;) 2356 příspěvků 24.08.18 11:40

@luccifera WTF. 1600? 8o

morinka7
Kelišová 6663 příspěvků 24.08.18 11:52

@rozand
Jooo tolik :lol: Alba se mi taky líbilo ( kvalitní ruční práce), ale cena mě odrovnala :lol: :lol: To už si ji raději vyrobím sama ;)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Manekýni, frajírci a vzorní tátové. Instagramy těchto fotbalistů byste si neměli nechat ujít!

Luxusní bouráky, sexy přítelkyně, exotické dovolené. Profesionální fotbalista... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama