FotoFinder - skener znamének a pih

Anonymní
9.1.21 16:50

FotoFinder - skener znamének a pih

Zdravím, máte někdo zkušenosti s přístrojem FotoFinder Bodyscan, který si člověk může zaplatit např. v zařízení Achillea v Praze? https://www.achillea.cz/…ermatoskopem

Já jsem na něm byla 2×, pokaždé mě to celou nějak nafotilo, ale nejsem si jistá zda to provedlo ono slibované automatické vyhodnocení rizikových znamének? Doktorka mi neříkala nic ve smyslu „přístroj nic nenašel“ nebo „od minule se tohle znaménko zvětšilo“.

Tak si říkám, jestli jsem jen nevyhodila zbytečně 2× peníze a nezískala falešnou naději, že je vše OK :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9048
9.1.21 17:06

Chodím pravidelně. Doktorka vždy všechna vyfocená podezřelá znaménka znovu ručním přístrojem prohlédne. Porovná situaci současnou s tou
před rokem. Jo a zkontroluje mi všechna znaménka, která přístroj nevyhodnotí - ve vlasech, v rozkroku, pod prádlem. Dostanu zprávu a případně doporučení na odstranění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4443
9.1.21 17:46

Já chodím přímo taky do Achilley a jsem naprosto spokojená. Vyfoceno celé tělo, plus něco dělala ještě ruční přístrojem a popisovala. Byla jsem spokojená.
Skvělý přístup, vše vysvětleno atd.
Byla jsem i jinde a nedá se to srovnat. A za ty peníze je to levné. Já dřív platila jinde 500 Kč za 3 vybrané pihy. Co další piha, to další peníze. Jenže když máte přes stovky pih, tak těžko vyberete. :nevim:
Takže za mě to jsou dobré investované peníze. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.21 19:24
@Maja25 píše:
Já chodím přímo taky do Achilley a jsem naprosto spokojená. Vyfoceno celé tělo, plus něco dělala ještě ruční přístrojem a popisovala. Byla jsem spokojená.
Skvělý přístup, vše vysvětleno atd.
Byla jsem i jinde a nedá se to srovnat. A za ty peníze je to levné. Já dřív platila jinde 500 Kč za 3 vybrané pihy. Co další piha, to další peníze. Jenže když máte přes stovky pih, tak těžko vyberete. :nevim:
Takže za mě to jsou dobré investované peníze. :palec:

Já právě také chodím do Achilley. Byla jsem tam 2×, pokaždé jsem platila 1500 a pokaždé mě tam stavěla doktorka do přesně daných pozic. Následně pak některé znaménka ještě brala tím připojeným ručním dermatoskopem a asi je fotila / prohlížela.

A vám lékařka u toho říkala, že vám třeba ten FotoFinder vyhodnotil nějaké znaménko jako rizikové nebo že se změnilo od minule?

Mě jde o to, zda to dělá opravdu to co má tzn. 1. provede to vyfocení těch pih (to dělá) 2. zároveň je prožene nějakým algoritmem, který je vyhodnotí jako riziková 3. provede porovnání s minulým náběrem. Jako je to tak všude prezentováno, ale já si nejsem právě jistá :nevim:

K jaké paní doktorce tam na FotoFinder chodíte a jak často?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
9.1.21 19:31
@Paoloska píše:
Chodím pravidelně. Doktorka vždy všechna vyfocená podezřelá znaménka znovu ručním přístrojem prohlédne. Porovná situaci současnou s tou
před rokem. Jo a zkontroluje mi všechna znaménka, která přístroj nevyhodnotí - ve vlasech, v rozkroku, pod prádlem. Dostanu zprávu a případně doporučení na odstranění.

A vy chodíte přímo do Achilley? To vám doktorka sdělí, že přístroj vyhodnotil nějaké znaménko jako rizikové? Nebo si prohlíží fotografie na obrazovce a sama určuje, že jsou podezřelá? Myslela jsem právě, že to prvotní vyhodnocení dělá přímo přístroj a nějak znaménko označí a upozorní na něj případně lékaře.

• Citovat
  • Nahlásit
4443
9.1.21 22:06

Zada si to do pc. A ty co se vyhodnotí jako rizikovejsi, tak poznaci pro příště.
Jinak nic úplně extrémně rizikové tam nevyšlo.
Není to tahání peněz. Pokud máš pih hodně.
Já jak jsem psala, dřív jsem platila 500 Kč za 3 pihy. A fakt jich mám hromadu. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.21 11:47
@Maja25 píše:
Zada si to do pc. A ty co se vyhodnotí jako rizikovejsi, tak poznaci pro příště.
Jinak nic úplně extrémně rizikové tam nevyšlo.
Není to tahání peněz. Pokud máš pih hodně.
Já jak jsem psala, dřív jsem platila 500 Kč za 3 pihy. A fakt jich mám hromadu. :nevim:

Tak to nevím jestli to ta moje doktorka neodbyla, ale u mě si nic nepoznacovala do toho PC ani mi neříkala, ze by se něco označilo za rizikové a příště to zkontrolujeme. Měla tam z první kontroly asi 2 znaménka co jsem tehdy chtěla aby nabrala, tak ty nafotila znovu, ale nijak to neporovnavala, nemerila nic :,(

• Citovat
  • Nahlásit
4443
10.1.21 12:45
@Anonymní píše:
Tak to nevím jestli to ta moje doktorka neodbyla, ale u mě si nic nepoznacovala do toho PC ani mi neříkala, ze by se něco označilo za rizikové a příště to zkontrolujeme. Měla tam z první kontroly asi 2 znaménka co jsem tehdy chtěla aby nabrala, tak ty nafotila znovu, ale nijak to neporovnavala, nemerila nic :,(

No ona si to poznačovala do PC co ukládal ty znaménka. To se ukládá asi tak nějak automaticky. V té místnosti, kde se to fotí.
Jinak pak jsme šly zpět do ordinace a jen jsme probraly co mě zajímalo. A pak jsem šla. :)
Asi nejste tak riziková nebo nevím. Ale já mám doopravdy stovky pih na těle… :nevim: A to fakt nelžu. :nevim: Menší, větší, tmavší a světlejší atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
10.1.21 15:27
@Maja25 píše:
No ona si to poznačovala do PC co ukládal ty znaménka. To se ukládá asi tak nějak automaticky. V té místnosti, kde se to fotí.
Jinak pak jsme šly zpět do ordinace a jen jsme probraly co mě zajímalo. A pak jsem šla. :)
Asi nejste tak riziková nebo nevím. Ale já mám doopravdy stovky pih na těle… :nevim: A to fakt nelžu. :nevim: Menší, větší, tmavší a světlejší atd.

Ty jo, tak snad to fakt děla nějak automaticky. Ale říkám si, ze ta doktorka musí vědět přece co děla a s tím přístrojem by měla umět pracovat. Tak snad to fakt plní svůj účel 🙏

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat