Fotograf z porodnice - České Budějovice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nino13
Stálice 62 příspěvků 02.01.18 08:26
Fotograf z porodnice České Budějovice

Ahoj. Chtěla bych se zeptat těch, co rodily v ČB a nechávaly si tam fotit miminko. Zda nemají kontakt na toho fotografa? Ten pán fotil už mé první dítě, takže je tam už dlouho, tudíž doufám, že se tu najde nějaká maminka, co má na toho pána kontakt. Já jsem totiž jeho vizitku ztratila a ráda bych své fotky :). Děkuji

Reklama

Reakce:

terinka4444
Hvězda diskuse 65798 příspěvků 02.01.18 08:43

Tak zavolej do té porodnice, tam budou mít kontakt na stálého fotografa určitě

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Příprava na roli, nebo zdravotní komplikace? Matěj Hádek se změnil k nepoznání!

Jeho jméno se v posledních dnech skloňuje ve spojitosti s Lucií Vondráčkovou,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama