Fotografie vašeho miminka zdarma Brno

36
24.4.17 18:52

Fotografie vašeho miminka zdarma Brno

Ahoj všem nastávajícím maminkám. Jsem fotografka z Brna a chtěla bych si rozšířit portfolio i o ta malá něžná stvoření :) Proto bych se ráda domluvila s jednou z vás, která by chtěla nechat nafotit svoje miminko zcela zdarma jen za poskytnutí fotografií k jejich zveřejnění.
Mou podmínkou je, vyjma možnosti fotografie zveřejnit, i to, aby se maminka nebála vyfotit i sama s miminkem, protože nechci dělat klasické fotky v košíku s kožešinou, ale přímo v náručí rodičů (či jednoho z nich). Focení by probíhalo u vás doma, takže určitě je i nutností světlý interiér. Miminko by nemělo být v den focení starší 14 dní, proto bych se ráda domluvila spíše s maminkou nastávající, která má ještě před porodem. :kytka:
Pokud jste z Brna a zaujala vás má nabídka, napište mi zprávu, ráda vám pošlu odkaz na mé portfolio :srdce: Napište mi také prosím informace o sobě, o miminku, klidně i o vašich zájmech. Ráda bych, abychom si padly do noty a cítila jste se v mé přítomnosti pohodlně. Jsem pohodová holka (27) a troufám si říci, že se dokážu bavit o všem :)
Budu se těšit na vaše zprávy :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9652
24.4.17 19:51

Dobrý den!
Jestli se Vám ještě nikdo neozval, tak kamarádka porodila 21.4. Už jsem jí psala zprávu, ale jsou dnes první den doma, tak to mají asi divoké, tak ještě neodpověděla. Anebo já můžu nabídnout dvě zvířátka ve věku do dvou let :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama