Reklama

Fotokniha jako dárek zatím nedorazila

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bibi2233
Kecalka 446 příspěvků 10 inzerátů 15.12.16 16:15
Fotokniha jako dárek zatím nedorazila

Ahoj, tak trochu se nervama hroutím z letošních Vánoc. Jako každý rok jsme objednali jako velkou většinu dárků (pro hodně lidí jako jediný dárek) velkou fotoknihu od Bontia. Poslali jsme ji k vytištění kolem 25. listopadu a zatím nic. Nejdřív v objednávce bylo uvedeno 5. prosince jako vyhotovení a teď vůbec nic. Manžel tam psal, psali o nějakých technických problémech po vytištění a že do několika dnů. Dneska psal znovu, žádná odpověď. Chápu, že toho asi mají moc, ale už to tam je 20 dnů a my nevíme, jestli vůbec dorazí do Vánoc, ačkoliv garantovali, že pokud se to pošle do začátku prosince, tak ano. Vždy nám knihy přišly tak do týdne, deseti dnů. Asi bych tolik neplašila, ale chtěli jsme některé poslat v půlce příštího týdne po známých do ciziny, což mám obavy, že neklapne. Máte někdo taky objednánu fotoknihu a dorazila vám už od této firmy?

Reklama

Reakce:

Kotatko03
Echt Kelišová 8059 příspěvků 15.12.16 16:21

Kamarádka objednávala od této firmy a fotokniha už dorazila, objednávala jí někdy koncem listopadu. :nevim: Já letos fotoknihy ještě nemám hotové, ale kdykoliv jsem od nich objednávala, nebyl problém. :think:

bibi2233
Kecalka 446 příspěvků 10 inzerátů 15.12.16 16:23

Aha, oni psali, že po výstupní kontrole našli chyby a vrací zpět do výroby. My taky nikdy problémy neměli, objednáváme už šestý rok. Tak je to asi chyba jen u nás, ne obecně, ale stejně mě to netěší :(

Icestar
Závislačka 4166 příspěvků 1 inzerát 15.12.16 16:23

@bibi2233 Pozdě bycha honit, nicméně do dalších let doporučuji fotoknihu od Saal-Digital. Tak kvalitní kniha se vidí málokde a prográmek na tvorbu je suprovej :pankac:

bibi2233
Kecalka 446 příspěvků 10 inzerátů 15.12.16 16:29

@Icestar My se o nich dozvěděli, že jsou dobří, až když jsme měli koupené tyto poukazy, takže možná zkusíme příští rok. :think:

Palomita
Ukecaná baba ;) 2410 příspěvků 15.12.16 17:03
@bibi2233 píše:
Aha, oni psali, že po výstupní kontrole našli chyby a vrací zpět do výroby. My taky nikdy problémy neměli, objednáváme už šestý rok. Tak je to asi chyba jen u nás, ne obecně, ale stejně mě to netěší :(

Mně se něco podobného stalo koncem listopadu 2013. Měla jsem objednané 3 fotoknihy (2 stejné a jednu jinou) a nějak koncem listopadu dorazily jen ty 2 s dopisem, že mají nějaké problémy ve výrobě a poslední fotokniha dorazí za pár dní. Opravdu za pár dní dorazila a byla v pořádku. Letos jsem objednávala už nějak v půlce listopadu a koncem listopadu byla doma.
Na webu mají tohle:
AKTUÁLNÍ STAV OBJEDNÁVEK
ZAPLACENÝCH DO 15.12.

EXPEDUJEME TAK, ABYSTE VŠE OBDRŽELI DO VÁNOC

U některých objednávek došlo při výrobě k problémům, které zpožďují expedici. Postupně vše řešíme tak, aby byly předány dopravcům co nejdříve.
Ověřit stav mé objednávky

Any11 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.16 17:10

Tak aspoň na to přišli včas, nám ji poslali špatně vytistěnou. Reklamace ale proběhla výborně.

budi
Závislačka 4104 příspěvků 15.12.16 17:21
@bibi2233 píše:
Ahoj, tak trochu se nervama hroutím z letošních Vánoc. Jako každý rok jsme objednali jako velkou většinu dárků (pro hodně lidí jako jediný dárek) velkou fotoknihu od Bontia. Poslali jsme ji k vytištění kolem 25. listopadu a zatím nic. Nejdřív v objednávce bylo uvedeno 5. prosince jako vyhotovení a teď vůbec nic. Manžel tam psal, psali o nějakých technických problémech po vytištění a že do několika dnů. Dneska psal znovu, žádná odpověď. Chápu, že toho asi mají moc, ale už to tam je 20 dnů a my nevíme, jestli vůbec dorazí do Vánoc, ačkoliv garantovali, že pokud se to pošle do začátku prosince, tak ano. Vždy nám knihy přišly tak do týdne, deseti dnů. Asi bych tolik neplašila, ale chtěli jsme některé poslat v půlce příštího týdne po známých do ciziny, což mám obavy, že neklapne. Máte někdo taky objednánu fotoknihu a dorazila vám už od této firmy?

to chce klíííííííd, jak nejde o život… nejde fakt o nic!

čekáme dodávku kalendářů od Bontie pro celou rodinu a taky ještě nemáme :nevim: a je mi to fuk :nevim: když tak zabalím letošní kalendář a připíšu k tomu, že aktuální kalendář dostanou 1.ledna :mavam:

(objednáváme fotoknihy a kalendáře od Bontie už zhruba 8-9let, to se ještě ani nejmenovali Bontia… a zatím to vždycky stihli)

bibi2233
Kecalka 446 příspěvků 10 inzerátů 15.12.16 17:49

@Palomita Díky :kytka: Hledala jsem nějaké vyjádření na stránkách a jsem asi slepá, ale nenašla. Tak snad to stihnou.

bibi2233
Kecalka 446 příspěvků 10 inzerátů 15.12.16 17:56

@budi Já se snažím být v klidu, jenže mi to přijde hloupé třeba vůči praprarodičům, že by pod stromkem nic neměli, vždycky se na tu fotoknihu tolik těší a popravdě nemám čas ani představy shánět nějaký náhradní dárek (obzvlášť když vím, že to stejně neocení, protože jak říkají „všechno co potřebují už mají a nic nechtějí“). Tak budu doufat, že to fakt doručí. Každý rok objednáváme v září nebo říjnu, letos jsem to prostě nestihla a holt se mi to vymstilo :)

Palomita
Ukecaná baba ;) 2410 příspěvků 15.12.16 18:00
@bibi2233 píše:
@Palomita Díky :kytka: Hledala jsem nějaké vyjádření na stránkách a jsem asi slepá, ale nenašla. Tak snad to stihnou.

Není za co. Držím pěsti, aby se to stihlo včas ;)

Sova Klára
Zasloužilá kecalka 959 příspěvků 15.12.16 18:56

Já objednávala od Saal digital - Německá firma s českým zastoupením, balík jde z Německa, ale jeden den večer objednáno a do 3 dnů doma, takto 3 objednávky… FTknihu už nikde jinde :-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Náhrada za manželku, kterou zbil? Zelenka se schází s mladičkou fotbalistkou!

Působí jako pohodový sympaťák, ve skutečnosti je však bývalý fotbalista... číst dále >

Bývalý sparťan Zelenka dvakrát napadl manželku: „Neuklízí a vylila na mě kolu“

Platí za jednu z ikon fotbalové Sparty, vždyť v jejím dresu válel v dobách,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama