Fotokniha jako dárek zatím nedorazila

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
bibi2233
Kecalka 467 příspěvků 19 inzerátů 15.12.16 16:15
Fotokniha jako dárek zatím nedorazila

Ahoj, tak trochu se nervama hroutím z letošních Vánoc. Jako každý rok jsme objednali jako velkou většinu dárků (pro hodně lidí jako jediný dárek) velkou fotoknihu od Bontia. Poslali jsme ji k vytištění kolem 25. listopadu a zatím nic. Nejdřív v objednávce bylo uvedeno 5. prosince jako vyhotovení a teď vůbec nic. Manžel tam psal, psali o nějakých technických problémech po vytištění a že do několika dnů. Dneska psal znovu, žádná odpověď. Chápu, že toho asi mají moc, ale už to tam je 20 dnů a my nevíme, jestli vůbec dorazí do Vánoc, ačkoliv garantovali, že pokud se to pošle do začátku prosince, tak ano. Vždy nám knihy přišly tak do týdne, deseti dnů. Asi bych tolik neplašila, ale chtěli jsme některé poslat v půlce příštího týdne po známých do ciziny, což mám obavy, že neklapne. Máte někdo taky objednánu fotoknihu a dorazila vám už od této firmy?

Reakce:
 
Kotatko03
Echt Kelišová 8182 příspěvků 15.12.16 16:21

Kamarádka objednávala od této firmy a fotokniha už dorazila, objednávala jí někdy koncem listopadu. :nevim: Já letos fotoknihy ještě nemám hotové, ale kdykoliv jsem od nich objednávala, nebyl problém. :think:

 
bibi2233
Kecalka 467 příspěvků 19 inzerátů 15.12.16 16:23

Aha, oni psali, že po výstupní kontrole našli chyby a vrací zpět do výroby. My taky nikdy problémy neměli, objednáváme už šestý rok. Tak je to asi chyba jen u nás, ne obecně, ale stejně mě to netěší :(

 
Icestar
Závislačka 4219 příspěvků 1 inzerát 15.12.16 16:23

@bibi2233 Pozdě bycha honit, nicméně do dalších let doporučuji fotoknihu od Saal-Digital. Tak kvalitní kniha se vidí málokde a prográmek na tvorbu je suprovej :pankac:

 
bibi2233
Kecalka 467 příspěvků 19 inzerátů 15.12.16 16:29

@Icestar My se o nich dozvěděli, že jsou dobří, až když jsme měli koupené tyto poukazy, takže možná zkusíme příští rok. :think:

 
Palomita
Ukecaná baba ;) 2453 příspěvků 15.12.16 17:03
@bibi2233 píše:
Aha, oni psali, že po výstupní kontrole našli chyby a vrací zpět do výroby. My taky nikdy problémy neměli, objednáváme už šestý rok. Tak je to asi chyba jen u nás, ne obecně, ale stejně mě to netěší :(

Mně se něco podobného stalo koncem listopadu 2013. Měla jsem objednané 3 fotoknihy (2 stejné a jednu jinou) a nějak koncem listopadu dorazily jen ty 2 s dopisem, že mají nějaké problémy ve výrobě a poslední fotokniha dorazí za pár dní. Opravdu za pár dní dorazila a byla v pořádku. Letos jsem objednávala už nějak v půlce listopadu a koncem listopadu byla doma.
Na webu mají tohle:
AKTUÁLNÍ STAV OBJEDNÁVEK
ZAPLACENÝCH DO 15.12.

EXPEDUJEME TAK, ABYSTE VŠE OBDRŽELI DO VÁNOC

U některých objednávek došlo při výrobě k problémům, které zpožďují expedici. Postupně vše řešíme tak, aby byly předány dopravcům co nejdříve.
Ověřit stav mé objednávky

 
Any11 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.12.16 17:10

Tak aspoň na to přišli včas, nám ji poslali špatně vytistěnou. Reklamace ale proběhla výborně.

 
budi
Závislačka 4104 příspěvků 15.12.16 17:21
@bibi2233 píše:
Ahoj, tak trochu se nervama hroutím z letošních Vánoc. Jako každý rok jsme objednali jako velkou většinu dárků (pro hodně lidí jako jediný dárek) velkou fotoknihu od Bontia. Poslali jsme ji k vytištění kolem 25. listopadu a zatím nic. Nejdřív v objednávce bylo uvedeno 5. prosince jako vyhotovení a teď vůbec nic. Manžel tam psal, psali o nějakých technických problémech po vytištění a že do několika dnů. Dneska psal znovu, žádná odpověď. Chápu, že toho asi mají moc, ale už to tam je 20 dnů a my nevíme, jestli vůbec dorazí do Vánoc, ačkoliv garantovali, že pokud se to pošle do začátku prosince, tak ano. Vždy nám knihy přišly tak do týdne, deseti dnů. Asi bych tolik neplašila, ale chtěli jsme některé poslat v půlce příštího týdne po známých do ciziny, což mám obavy, že neklapne. Máte někdo taky objednánu fotoknihu a dorazila vám už od této firmy?

to chce klíííííííd, jak nejde o život… nejde fakt o nic!

čekáme dodávku kalendářů od Bontie pro celou rodinu a taky ještě nemáme :nevim: a je mi to fuk :nevim: když tak zabalím letošní kalendář a připíšu k tomu, že aktuální kalendář dostanou 1.ledna :mavam:

(objednáváme fotoknihy a kalendáře od Bontie už zhruba 8-9let, to se ještě ani nejmenovali Bontia… a zatím to vždycky stihli)

 
bibi2233
Kecalka 467 příspěvků 19 inzerátů 15.12.16 17:49

@Palomita Díky :kytka: Hledala jsem nějaké vyjádření na stránkách a jsem asi slepá, ale nenašla. Tak snad to stihnou.

 
bibi2233
Kecalka 467 příspěvků 19 inzerátů 15.12.16 17:56

@budi Já se snažím být v klidu, jenže mi to přijde hloupé třeba vůči praprarodičům, že by pod stromkem nic neměli, vždycky se na tu fotoknihu tolik těší a popravdě nemám čas ani představy shánět nějaký náhradní dárek (obzvlášť když vím, že to stejně neocení, protože jak říkají „všechno co potřebují už mají a nic nechtějí“). Tak budu doufat, že to fakt doručí. Každý rok objednáváme v září nebo říjnu, letos jsem to prostě nestihla a holt se mi to vymstilo :)

 
Palomita
Ukecaná baba ;) 2453 příspěvků 15.12.16 18:00
@bibi2233 píše:
@Palomita Díky :kytka: Hledala jsem nějaké vyjádření na stránkách a jsem asi slepá, ale nenašla. Tak snad to stihnou.

Není za co. Držím pěsti, aby se to stihlo včas ;)

 
Sova Klára
Zasloužilá kecalka 959 příspěvků 15.12.16 18:56

Já objednávala od Saal digital - Německá firma s českým zastoupením, balík jde z Německa, ale jeden den večer objednáno a do 3 dnů doma, takto 3 objednávky… FTknihu už nikde jinde :-)

 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

Články z Expres.cz

Co se s ní stalo? Bývalá Víznerova láska Vendula Křížová vypadá unaveně

Herečka Vendulka Křížová (46) se vypravila na Mikulášský charitativní bazar... číst dále >

Její dceři hrozí děcák, narkomanka Katka ale zůstává věrná drogám

Je smutnou pravdou, že si za 26 let aktivní feťácké kariéry Katka Bradáčová... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >