Fotokniha, kterou lze tvořit průběžně?

180
21.5.20 16:00

Fotokniha, kterou lze tvořit průběžně?

Nevíte, existuje někde možnost tvořit fotoknihu průběžně po celý rok a až na jeho sklonku ji nechat vytisknout?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14026
21.5.20 16:09
@BezradnaMami píše:
Nevíte, existuje někde možnost tvořit fotoknihu průběžně po celý rok a až na jeho sklonku ji nechat vytisknout?

No, můžes stáhnout editor od happy foto nebo třeba teď požívám cewe a tam si práci vždycky můžeš uložit. Takže by neměl být problém začít např. rok 2020 a postupně doplňovat a odeslat až třeba v prosinci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3749
21.5.20 16:09

Mám v počítači stažený program (z Teta drogerie) Cewe a tam ji dělám průběžně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1269
21.5.20 16:13

Já mám pozitivní zkušenost s fotoknihou Cdsm, Mino, myslím Ústí nad Labem. Dělám každé Vánoce, je super, krásné fotky. Stáhneš si program a průběžně si tvoříš a ukládáš. Až ji máš hotovou, tak ji odešleš. Fotku můžeš dát i na obal, do knihy vložit cokoliv, obrázky, text, popisky, cokoliv, co tě napadne. Mívají akce, já dělám většinou 80 str. a vyjde na 469 Kč. Před Vánocemi je vždy akce, cca tak 4-5 x do roka mně posílají různé kódy na slevy a když nepošlou, tak si o slevu zavolám. Stalo se mi, že jsem odeslala knihu a volali mně, že se jim tam něco nezdá, jestli to chci upravit nebo nechat i s chybou…jsou fakt super, není to prostě jen tiskárna, ale chtějí spokojené zákazníky :thumbsup:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9344
21.5.20 17:28

Dělám si koláže po měsících na www stránkách fotojet.com, ukládám je do počítače a pak je najednou nahraju do eshopu a objednám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
180
21.5.20 18:13

@AnastazieB @Martia007 @JancaS84 @P4ja Holky, super! Moc děkuji. Právě je to spousta práce a ráda bych na knize dělala postupně. Doposud jsem si ji objednávala z Bontia a tam to šlo jen najednou…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14026
21.5.20 20:31
@BezradnaMami píše:
@AnastazieB @Martia007 @JancaS84 @P4ja Holky, super! Moc děkuji. Právě je to spousta práce a ráda bych na knize dělala postupně. Doposud jsem si ji objednávala z Bontia a tam to šlo jen najednou…

No Bontia je na tohle blbá. Hlavně proto, že se to tam neukládá. Já u nich dělala kalendář jednou a nikdy víc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9344
21.5.20 21:33

Já nepoužívám ty programy na fotoknihy, dělám si ty stránky sama, uložím v. jpg a pak je jen do programu nahrávám. Tak to můžeš dělat postupně, ale nahraješ to tam pak najednou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama