Fotokniha od HappyFoto - fotky z mobilu

96
3.6.20 00:07

Fotokniha od HappyFoto - fotky z mobilu

Ahoj, nechával jste si někdo dělat fotoknihu od HappyFoto z fotek, které jste fotili mobilem? Jak kniha dopadla? Případně budu ráda za jakékoliv poznatky či tipy k fotoknihám, nejen od HappyFoto :-) Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2055
3.6.20 04:17

@Laura215 ahoj, dělám fotoknihu od Happy Foto z každé dovolené. Vždy na mobilu (většinou po cestě zpět z dovolené nebo už i při dovolené), na PC na to pak nemám čas. Jsem spokojená s kvalitou i možnostmi. Každopádně kvalita závisí hlavně na rozlišení fotek, já mám iPhone, takže mám fotky ve vysokém rozlišení. Program od Happy Foto by tě ale měl sám upozornit, jestli je nějaká fotka kvalitativně nevhodná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11066
3.6.20 06:15

Tak dost záleží na tom, jaký foťák na mobilu máš. Já třeba lepší, než je nás digitální. Vyvolané fotky fotoplátno i fotokniha z nich jsou super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20286
3.6.20 07:26

@Laura215 Já tam část měla. Je tam taková funkce, která tě upozorní, že třeba ta fotka nemá dostatečnou kvalitu na požadovaný formát. A všechny můžeš upravit, oříznout atd. Za mě v pohodě. Ale nejsem profík, abych řekla, že to bylo fakt špatné. Nám se líbily.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
96
3.6.20 07:27

@Petrusska007 @Aduš8 holky mám iPhone SE. Když jsem zkousela nahrát fotky do aplikace od HF, neukázalo mi to, ze by nebyly kvalitní (ten trojúhelník s vykřičníkem), ale stejně mám prave trochu strach.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1931
3.6.20 07:38

Ahoj, já dělám fotoknihy u Saal Digital a u fotek z mobilu vůbec není poznat, že z mobilu jsou. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20286
3.6.20 07:41
@Laura215 píše:
@Petrusska007 @Aduš8 holky mám iPhone SE. Když jsem zkousela nahrát fotky do aplikace od HF, neukázalo mi to, ze by nebyly kvalitní (ten trojúhelník s vykřičníkem), ale stejně mám prave trochu strach.

No, ono s tím nic moc neuděláš. Buď to riskneš a nebo zvolíš jinou cestu. Já byla příjemně překvapená. A to samé teď u cewe teta. Dělala jsem velkou koláž a fotky super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
96
10.6.20 14:10

Tak hlásím, ze fotoknihy dorazily a vypadají skvěle, třebaže je vše foceno mobilem 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20286
10.6.20 14:13
@Laura215 píše:
Tak hlásím, ze fotoknihy dorazily a vypadají skvěle, třebaže je vše foceno mobilem 😊

To je super :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6526
10.6.20 14:39

@Laura215 Delalas je u toho happyfota nebo jinde?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat