Františkovi lázně - komplexní léčba...na co se připravit.

22
8.3.21 18:09

Františkovy lázně - komplexní léčba...na co se připravit.

Zdravím všechny :mavam:

Je to 14 dní, co mi pojišťovna schválila komplexní léčebný pobyt ve Františkových lázních…

Za jak dlouho se vám ozvali z lázní? Co všechno si s sebou vzít?

Vůbec netuším jak to v lázních chodí :nevim: jestli třeba pouští alespoň na jeden víkend domů? Jestli se tam popřípadě dá vyprat…
Začínám z toho být trochu nervozní :roll:

Příspěvek upraven 08.03.21 v 18:16

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
245
8.3.21 18:14

Promiň, ale to bije do očí - Františkovy Lázně…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22
8.3.21 18:24
@MayaLevin píše:
Promiň, ale to bije do očí - Františkovy Lázně…

Omlouvám se za chybu… nejde to změnit…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.3.21 19:05

Ja si vozim dost obleceni, abych nemusela cely mesic prat. Tanecni boty, salovky, bezecke, kozacky, trekove. Jezdim podzim, zima. Spoustu sportovniho obleceni. Spoustu modniho na spolecenske vecery. V laznich makam, zadna flakarna. Ted bude bohuzel zakaz opustet areal a z lazni se nesmi jezdit domu. Nekdo to dodrzuje, nekdo na to dlabe. Hlavne se ti nesmi jinde nic stat, jinak je prusvih. Ja jezdim 400 km vlakem, tak nehrozi jet domu. Na mesic zapominam, ze mam deti a skvele si odpocinu. Venuju se jen sobe. Priplatim si masaz, kosmetiku, manikuru. Vozim si cestovni konvici. Svoje kaficko, uterku, houbicku, jar, fen, sminky. Rucniky a povleceni tam jsou. Spolecenske saty. Ja mela letos 4 outfity,
na kazde tanecky jedny a ani je nevytahla z kufru.😡 Vse mi zavreli. Jo a dotahla jsem si z lazni covid. I moje spolubydlici a holcina od stolu a od vedlejsiho stolu, holky z hospudky, z kavarny, covid byl vsude. Do bazenu slo 20 lidi, 5 jich melo kasel😡… nejdulezitejsi je dobra spolubydlici. Nerudna baba zkazi cely pobyt. Knizku uz vozit nebudu, cist nestiham. Vozim notebook, pracuji tam a hodi se vecer na nejaky filmik. A pozor na lazenske svihaky :wink:

• Citovat
  • Nahlásit
22
8.3.21 20:46
@Anonymní píše:
Ja si vozim dost obleceni, abych nemusela cely mesic prat. Tanecni boty, salovky, bezecke, kozacky, trekove. Jezdim podzim, zima. Spoustu sportovniho obleceni. Spoustu modniho na spolecenske vecery. V laznich makam, zadna flakarna. Ted bude bohuzel zakaz opustet areal a z lazni se nesmi jezdit domu. Nekdo to dodrzuje, nekdo na to dlabe. Hlavne se ti nesmi jinde nic stat, jinak je prusvih. Ja jezdim 400 km vlakem, tak nehrozi jet domu. Na mesic zapominam, ze mam deti a skvele si odpocinu. Venuju se jen sobe. Priplatim si masaz, kosmetiku, manikuru. Vozim si cestovni konvici. Svoje kaficko, uterku, houbicku, jar, fen, sminky. Rucniky a povleceni tam jsou. Spolecenske saty. Ja mela letos 4 outfity,
na kazde tanecky jedny a ani je nevytahla z kufru.😡 Vse mi zavreli. Jo a dotahla jsem si z lazni covid. I moje spolubydlici a holcina od stolu a od vedlejsiho stolu, holky z hospudky, z kavarny, covid byl vsude. Do bazenu slo 20 lidi, 5 jich melo kasel😡… nejdulezitejsi je dobra spolubydlici. Nerudna baba zkazi cely pobyt. Knizku uz vozit nebudu, cist nestiham. Vozim notebook, pracuji tam a hodi se vecer na nejaky filmik. A pozor na lazenske svihaky :wink:

Děkuji moc za info :srdce:
Co jsem koukala na ty hotely, tak mají ve většině možnost praní, takže to mám asi vyřešené, co se oblečení týče. Domů to budu mít taky daleko a auto si tam ani neberu, tak jsem zvědavá jak to zvládnu :roll: :,(
Na pokoji bych chtěla být sama…už jenom kvůli této době…po lázních mám jít na transfer, takže si raději připlatím, abych byla na pokoji sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.3.21 21:14

@VHSKO no me se nechce davat dalsich 10 tis za jednoluzak. Ja se tesim, mesic nevidet rodinu je tak akorat. Pak uz se mi zacne styskat po detech. Jezdim pravidelne, poprve bylo detem 4 a 5. Manzel se musel postarat a deti neumrely, takze nevim, proc se tomu starani tak brani.😂 Ja se staram cely rok a jednou za cas relaxuju ja. Ne vazne. Zavazne nevylecitelne onemocneni, castecny invalidni duchod. Opakovane lazne mi moc pomahaji. Bez rehabilitaci bych byla na tom mnohem hur. A priprav se na hodne nemocnych lidi, postizenych. Jejich osudy jsou obcas silene, ze by jeden brecel. Kdyz slysite jak mama od postizenyho kluka cely rok nedela nic jineho nez schani penize na pomucky a rehabilitace. Zdravy clovek to muze hur nest. Mela jsem jednou na pokoji holcinu zdravou, jen po gynekologicke operaci a ta ty vozickare, amputaky a spol. dost tezko rozdychavala.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat