Františkovy lázně a okolí - tipy na výlet

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

circus
Extra třída :D 11501 příspěvků 02.01.18 21:37
Františkovy lázně a okolí - tipy na výlet

Ahoj, v sobotu odjíždíme na týden do Františkových lázní. Prosím o tip kam se vydat na výlet s 4,5 letou dcerou. Zajímá mě okruh cca do hodiny autem. Na nějaké túry do přírody to vzhledem k počasí nevidím. Spíše hledám aquapark, hernu, nějaké lepší restaurace pro nás dospělé. Prostě všechno, co bychom neměli minout s ohledem na věk dcery.

Reklama

Reakce:

feova
Kecalka 174 příspěvků 02.01.18 21:45

Aquapark je přímo ve Františkových lázních, jmenuje se to Aquaforum, mrkni na stránky, jestli Tě to zaujme, nám se tam líbilo :) Potom, co se pamatuji, se dalo jezdit po kolonádě/parku ve vláčku, ale k tomu nevím detaily, třeba jestli jezdí v zimě…

circus
Extra třída :D 11501 příspěvků 02.01.18 21:51

@feova na to zrovna koukám :palec: Musím vymyslet na každý odpoledne nějaký program, ať se na hotelu neukoušeme nudou. My dospělí bychom se nějak zabavili, ať už ve wellness nebo bychom odpoledne prováleli u telky a večer vyrazili někam na véču a víno. Ale s malou to nejde, že jo. :D

ugluk
Hvězda diskuse 41782 příspěvků 02.01.18 21:58

SOOS a přilehlé muzeum s dinosaury, hrad ve Skalné, zřícenina Starý Rybník, Cheb s hradem (cca 7 km příjemnou procházkou a zpět vlakem či busem), kolem rybníka Amerika, je tam i minizoo (lamy, kozy…). Další zvířátka u resortu Stein na Skalce (tam je i slušná restaurace). Hrad Ostroh (Seeberg). Minirozhledna přímo ve FL (u ní jsou daňci) a pak rozhledna na Zeleném Vrchu nad Chebem. Jinak do té hodiny dojedeš i do Mariánek, Karlových Varů (nahoře na sv. Linhartu zase zvířata, daňci, lanový park), na Loket (i když na expozici mučení bych dítě nebrala). V Chebu je několik parádních dětských hřišť, ve FL vím o jednom u fotbalového hřiště cestou k Americe. Příjemná hospůdka je u Ameriky Chaloupka u vody. A jinak samozřejmě Aquaforum ve FL. Naopak co mě hrubě zklamalo, byl motýlí dům.

ugluk
Hvězda diskuse 41782 příspěvků 02.01.18 22:01

Jinak do hodiny dojedeš i do Krušných hor, třeba na Božím Daru (tak 40 minut?) je super pro děti Ježíškova cesta.

circus
Extra třída :D 11501 příspěvků 02.01.18 22:09

@ugluk moc děkuji, všechno si zapisuji :D

ugluk
Hvězda diskuse 41782 příspěvků 02.01.18 22:15

Ještě mě napadá Bečov nad Teplou, mají tam dětskou prohlídku a oproti záloze půjčí dětský kostým (třeba princeznu), to se mé dceři líbilo moc :)

circus
Extra třída :D 11501 příspěvků 02.01.18 22:32

@ugluk v Bečově bohužel v tomto období nenabízí ty dětský prohlídky. Až v březnu.

rychnov3
Kelišová 6872 příspěvků 02.01.18 22:37

… zavzpomínala jsem na svůj pobyt v lázních… Ugluk to popsala skvěle. Mně se motýli líbili, SOOS je pěkný, Seeberg. Ale byla jsem tam v květnu, tak se to těžko porovnává. Užijte si to.

Nikolacek
Ukecaná baba ;) 2419 příspěvků 02.01.18 22:40

V Chebu je moc pekne namesti a Krajinna vystava v Poohri taky stoji zato ;) herna je v OC Dragoun, jmenuje se Smisek, taky Cheb. Restaurace velmi dobra Incognito, DejaVu. Cheb ma taky fajn kino, Svet se jmenuje, sedi se tam v křeslech a muzete si tam objednat neco dobreho.

ugluk
Hvězda diskuse 41782 příspěvků 02.01.18 22:43

@circus aha, já nějak zcela přehlídla, že jedete už teď v sobotu :oops: To si nejsem jistá, zda bude přístupný ten SOOS (v prosinci není) a prokontroloala bych i ostatní. Aquaforum stopro bude a i ta zvířátka jsme v prosinci viděli.

ugluk
Hvězda diskuse 41782 příspěvků 02.01.18 22:44

Jinak ta Ježíškova cesta je průchozí a průjezdná i v zimě, dalo by se i na saních ten menší okruh.

circus
Extra třída :D 11501 příspěvků 02.01.18 23:04

@ugluk @rychnov3 @Nikolacek holky moc díky!

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec dostává naloženo: Tenhle zápas jsi prohrál! Je to ale spravedlivé?

Rozchod Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance je stále jedním z nejvíce... číst dále >

Osudová žena Kaira: Bolest z rozchodu ukrývá mezi řádky na Instagramu

Kaira Hrachovcová (43) se letos na jaře rozpadlo manželství a ačkoliv rány... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama