Reklama

Františkovy lázně a okolí - tipy na výlet

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

circus
Extra třída :D 11514 příspěvků 02.01.18 21:37
Františkovy lázně a okolí - tipy na výlet

Ahoj, v sobotu odjíždíme na týden do Františkových lázní. Prosím o tip kam se vydat na výlet s 4,5 letou dcerou. Zajímá mě okruh cca do hodiny autem. Na nějaké túry do přírody to vzhledem k počasí nevidím. Spíše hledám aquapark, hernu, nějaké lepší restaurace pro nás dospělé. Prostě všechno, co bychom neměli minout s ohledem na věk dcery.

Reklama

Reakce:

feova
Kecalka 174 příspěvků 02.01.18 21:45

Aquapark je přímo ve Františkových lázních, jmenuje se to Aquaforum, mrkni na stránky, jestli Tě to zaujme, nám se tam líbilo :) Potom, co se pamatuji, se dalo jezdit po kolonádě/parku ve vláčku, ale k tomu nevím detaily, třeba jestli jezdí v zimě…

circus
Extra třída :D 11514 příspěvků 02.01.18 21:51

@feova na to zrovna koukám :palec: Musím vymyslet na každý odpoledne nějaký program, ať se na hotelu neukoušeme nudou. My dospělí bychom se nějak zabavili, ať už ve wellness nebo bychom odpoledne prováleli u telky a večer vyrazili někam na véču a víno. Ale s malou to nejde, že jo. :D

ugluk
Hvězda diskuse 42697 příspěvků 02.01.18 21:58

SOOS a přilehlé muzeum s dinosaury, hrad ve Skalné, zřícenina Starý Rybník, Cheb s hradem (cca 7 km příjemnou procházkou a zpět vlakem či busem), kolem rybníka Amerika, je tam i minizoo (lamy, kozy…). Další zvířátka u resortu Stein na Skalce (tam je i slušná restaurace). Hrad Ostroh (Seeberg). Minirozhledna přímo ve FL (u ní jsou daňci) a pak rozhledna na Zeleném Vrchu nad Chebem. Jinak do té hodiny dojedeš i do Mariánek, Karlových Varů (nahoře na sv. Linhartu zase zvířata, daňci, lanový park), na Loket (i když na expozici mučení bych dítě nebrala). V Chebu je několik parádních dětských hřišť, ve FL vím o jednom u fotbalového hřiště cestou k Americe. Příjemná hospůdka je u Ameriky Chaloupka u vody. A jinak samozřejmě Aquaforum ve FL. Naopak co mě hrubě zklamalo, byl motýlí dům.

ugluk
Hvězda diskuse 42697 příspěvků 02.01.18 22:01

Jinak do hodiny dojedeš i do Krušných hor, třeba na Božím Daru (tak 40 minut?) je super pro děti Ježíškova cesta.

circus
Extra třída :D 11514 příspěvků 02.01.18 22:09

@ugluk moc děkuji, všechno si zapisuji :D

ugluk
Hvězda diskuse 42697 příspěvků 02.01.18 22:15

Ještě mě napadá Bečov nad Teplou, mají tam dětskou prohlídku a oproti záloze půjčí dětský kostým (třeba princeznu), to se mé dceři líbilo moc :)

circus
Extra třída :D 11514 příspěvků 02.01.18 22:32

@ugluk v Bečově bohužel v tomto období nenabízí ty dětský prohlídky. Až v březnu.

rychnov3
Kelišová 6882 příspěvků 02.01.18 22:37

… zavzpomínala jsem na svůj pobyt v lázních… Ugluk to popsala skvěle. Mně se motýli líbili, SOOS je pěkný, Seeberg. Ale byla jsem tam v květnu, tak se to těžko porovnává. Užijte si to.

Nikolacek
Ukecaná baba ;) 2422 příspěvků 02.01.18 22:40

V Chebu je moc pekne namesti a Krajinna vystava v Poohri taky stoji zato ;) herna je v OC Dragoun, jmenuje se Smisek, taky Cheb. Restaurace velmi dobra Incognito, DejaVu. Cheb ma taky fajn kino, Svet se jmenuje, sedi se tam v křeslech a muzete si tam objednat neco dobreho.

ugluk
Hvězda diskuse 42697 příspěvků 02.01.18 22:43

@circus aha, já nějak zcela přehlídla, že jedete už teď v sobotu :oops: To si nejsem jistá, zda bude přístupný ten SOOS (v prosinci není) a prokontroloala bych i ostatní. Aquaforum stopro bude a i ta zvířátka jsme v prosinci viděli.

ugluk
Hvězda diskuse 42697 příspěvků 02.01.18 22:44

Jinak ta Ježíškova cesta je průchozí a průjezdná i v zimě, dalo by se i na saních ten menší okruh.

circus
Extra třída :D 11514 příspěvků 02.01.18 23:04

@ugluk @rychnov3 @Nikolacek holky moc díky!

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejslavnější „ubeři“ v Česku: Koho z řad hvězd jako taxikáře můžete potkat i vy?

Exekuce, trestní stíhání nebo dokonce pobyt ve vězení. To jsou hlavní důvody,... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >