Františkovy lázně - poradíte kam....?

220
15.1.20 23:11

Františkovy lázně - poradíte kam....?

Najde se tu někdo, kdo by poradil kam se vidat ve FL? Muzea, vystavy, vyhlidky. Nějakou dobrou restauraci, bar, vinoteku(milujeme dobre vino)popřípadě discoteka? Musim upozornit, že tam jedeme teď v lednu a žádné kilometrové štreky dělat nebudem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5011
15.1.20 23:53

@Atisia pekny je sos i v zime, kousek je motyli dum, disco je primo ve FL, urcite ho najdete, nepamatuju si jmeno, v chebu je pekny hrad, a pak je kousek od prehrady pekna rybi restaurace (aspon pred lety byla)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
220
16.1.20 00:05

@janickaIII motyli dum uz nefunguje podle recenzi na google.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49102
16.1.20 00:23

SOOS je až do března zavřený a ten jediný pokus, co jsme učinili tam jít, že to nikdo nehlídá… tak hlídal. Určitě aquaforum. Muzeum ve FL je, takové klasické, oblastní, další je v Chebu, to mi přijde fajn a je to pár km (jo, pěšky i v zimě, není to daleko, chodíme často, cestou se dá najíst v restauraci Stein). Jinak procházky po městě, po parcích mezi pramenama, na minirozhlednu, to jsou kraťounké okruhy, na Ameriku, všecko je to značené místníma trasama. Na kafe se dalo zajít do Zámečku, nevím, jak je teď přes zimu otevřený. Z restaurací… slušná byla Ida, dalo se i Cafe Ilusion, u jezera Amerika potom Chaloupka u rybníka, zas nevím, jak ji otevřeli v zimě. Rybářská bašta, tu jsem zažila jen jednou otevřenou, dost drahá, ale najedli jsme se dobře. V Chebu pak mimo muzea i centrum., Špalíček, Chebský hrad, ten by měl být i přes zimu, ale ověřit. Disco fakt netuším.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49102
16.1.20 00:26

A koukám, že je v lednu otevřený i hrad Seeberg (Ostroh) a je tam i restaurace, tu teda neznám, bývala léta zavřená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
220
16.1.20 00:36

Do bazénu se chystáme. Ještě bych ráda do muzea iluzi nebo moto. Parky i nenechám ujit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49102
16.1.20 07:22

V muzeu iluzí jsem nikdy nebyla, ale vzhledem k lokalitě to asi bude dos malé. Motomuzeum je v jedné z kolonád, taky tam těch aut nebude žádné závratné množství (jako abyste si na to nalánovali dvě hodiny), chodíváme kolem, ale dovnitř jsem taky nikdy nevlezla, ale to máš pravdu, že to tam je.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31.1.20 22:59

poukaz Pawlik

Dobrý den, omlouvám se, že sem lezu. Nemá náhodou někdo poukaz do hotelu Pawlik na slevu 1000,– Kč na 1 pobyt, potřebovala bych 2× :) prosím, odjezd březen až kveten. Nebo na koho se obrátit? Děkuji P. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
220
9.2.20 21:34
@petula2020 píše:
Dobrý den, omlouvám se, že sem lezu. Nemá náhodou někdo poukaz do hotelu Pawlik na slevu 1000,– Kč na 1 pobyt, potřebovala bych 2× :) prosím, odjezd březen až kveten. Nebo na koho se obrátit? Děkuji P. :think:

Co jsem videla rak vetsina penzionu nabizi vstup zdarma nebo v balíčku. PAWLIK je mic hezky ale drahy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama