Františkovy Lázně prosinec 2020- jede někdo?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
356
3.11.20 12:44

Františkovy lázně prosinec 2020-jede někdo?

Ahoj holky, chci se optat, nejede někdo z vás v prosinci do Frantovek? Já tam jedu jako samoplátce (snad-doufám, že už to půjde) do hotelu Dr. Adler. Tak abych tam nebyla jako kůl v plotě, sonduju předem jestli tam někdo nebude :) Procházky, kávičky, dortíky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6660
3.11.20 13:41

Procházky? Dortíčky? Do FL se teď jezdí chytat koronáč :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35597
3.11.20 14:22

Pokud vim, samoplatci jsou momentálně zrušení. Pochybuju, ze prosinci uz to poběží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1224
3.11.20 14:24

@AliBaba40 Já chci jet taky, ale prosinec určitě nedám. Ještě jsem neměla příležitost probrat to s doktorkou (jestli už jsem po operaci ok a můžu, jestli mi to proplatí a nebo jestli by mi dala alespoň nemocenskou…) Jdu k ni až za 14 dní. Navíc jsem někde četla, že chtějí zavřít lázně, tak to asi nechám až na leden - březen podle toho jak se to vyvine.

Každopádně jsem ale mezitím zjistila, že Dr. Adler je jeden že 2 specializovaných hotelů, takže dobrá volba ;) Můžu se zeptat na jak dlouho jedeš? Já uvažuji tak o 3 týdnech. Méně to prý nemá moc cenu (dva měsíce by byly lepší, ale to je moc drahé a říkám si že zase lepší než nic).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
356
3.11.20 14:24

@vokishka ja zatím doufám :) jinak bych byla docela v kelu, jedu tam ze zdravo. duvodu, ale dle tabulek uz nemam vekove nárok na pojišťovnu ( uteklo to o pul roku).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
356
3.11.20 14:27

@Thea42 jelikož si to platim sama a mam jen statni příspěvek, tak jedu na 14dni..Jj, psala jsem tam, takze vim, ze gynda je Hotel Pawlik a pak Dr. Adler. V prosinci tam měli ještě akci, ze s tim st. příspěvkem to vyjde na min.., takze doplatim ze svého 15tis.
Uvidim, co prijde v nadchazejici tydny. Když mi to zrusi, bude to velmi mrzute, ale nic s tim halt nenadelam..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1224
3.11.20 14:33

@AliBaba40 Tak přeji hodně štěstí, doufám, že ti to vyjde. Když by se to při nejhorším muselo odložit, tak dej vědět a třeba se tam potkáme později.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
356
3.11.20 16:11

@Thea42 budeme si drzet palce, at nam to klapne, jak potrebujeme :) :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
3.11.20 17:10
@AliBaba40 píše:
@vokishka ja zatím doufám :) jinak bych byla docela v kelu, jedu tam ze zdravo. duvodu, ale dle tabulek uz nemam vekove nárok na pojišťovnu ( uteklo to o pul roku).
Úplně chápu, jedu v neděli na KLP na úplně poslední termín kdy kvůli věku můžu, klepu se aby to proběhlo. Taky tě tak těší že už jsi na miminko „stará“?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
356
3.11.20 18:31

@AnneMarie2 je to uplne nesmyslne nastaveny, IVF muzes podstoupit do 49 a lazne jen do 40? meli by to nejak ujednotit.. pak uz je jen moznost jist s necim, co je v panvi na operaci, pak na lazne narok je v jakymkoliv veku..
Tak si to tam poradne uzij a bleda zavist :lol: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
47
3.11.20 18:42

@AliBaba40 závist by byla na místě pokud by pomohly, jsem momentálně tak psychicky rozložená že řvu jen vlezu do gennetu, doufám že se srovnám.
Jj, po umělých kloubech se taky dá jet… nebo operaci srdce :mrgreen:
Jen jsem zvědavá kolikrát tam uslyším že jsem stará, doktorka to taky komentovala, když mi psala ty lázně… no a AMH že prý v tomhle věku bude stejně nízký… to jsem pak šla domů dobře zdrblá, a přitom vyšel slušně.
Tak držím palce i za ty krvavé samoplatske peníze :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
356
3.11.20 18:58

@AnneMarie2 v gennetu jsem byla.. ted jsem v PFC, jsem spokojena.. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56
12.11.20 16:46
@AliBaba40 píše:
Ahoj holky, chci se optat, nejede někdo z vás v prosinci do Frantovek? Já tam jedu jako samoplátce (snad-doufám, že už to půjde) do hotelu Dr. Adler. Tak abych tam nebyla jako kůl v plotě, sonduju předem jestli tam někdo nebude :) Procházky, kávičky, dortíky :)

Ahoj, přesně loni v prosinci jsem byla 14 dní jako samoplatce v hotelu Adler :-) byla jsem strašně zklamaná z přístupu lékaře, který mi nepředepsal žádné gynekologické procedury a to jsem tam jela kvůli neplodnosti, nakonec jsem si vyzebrala gyn. procedury až u primáře. Tak snad to budeš mít lepší a budeš spokojená!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
356
12.11.20 21:32

@cesto AHoj, mam pocit, ze v prosinci pojedu akorat tak do nikam :lol: :roll:
tak pak uvidim, co daj za nahradni termin..a dekuji za poznatky, kdyztak si to budu vydupavat :)) :palec: :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
356
6.12.20 20:17

Nikdo tu neni, kdo je ted ve FL, ci sem jede? S jednou holcinou uz jsme tady, tak kdyby se jeste nekdo pridal :) jsem tu do 20.12…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat